Skocz do zawartości
Gość kierkus

Bardzo proszę o pomoc. Kłopot z naładowaniem porfela w psnetwork

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kierkus

Witam. Mam problem z psstore a mianowicie, nie udaje mi się nabić porfela z żadnej z kart kredytowych.(na 2 kartach są pieniądze) Obie karty to Mastercard. Wyskakuje komunikat "credit card information could not be updated" i żebym spróbował za kilka minut. Próbowałem już dziesiątki razy, sprawdzałem poprawność wpisywanych danych i zawsze to samo. Czy jest na to jakaś rada??

Dodam, że sprawdzałem na wirecard(mastercard), mastercard z bzwbk i ekarcie.

Bardzo proszę o jakieś wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam podczepiam sie pod temat ja posiadam karte visa electron i mam albo podobny komunikat albo ze dane nieprawidlowe. Mam pytanie po wpisaniu tych numerow kart itp potem trzeba podac adres i co zrobic jesli w w nazwie ulicy jest litera "ł" ktorej nie da sie wpisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to musisz napisac ,,l'' . Ja tez tak mialem ze could update ... i musialem ja aktywowac poprostu. Mialem karte kredytowa z RTV Euro AGD i przeczytalem w ulotce ze zeby aktywowac karte trzeba z niej wybrac z bankomatu. To wybralem 50 zl i koszt aktywacji wyniosl mnie 40 zl. I wszystko gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem w nazwisku mam ń, wpisałem n i gra, keljna rzeczą jaką źle robiłem to nr karty wpisałem ze spacją , tak jak jest na karcie, nie chciało przyjąć, zlikwidowałem spację i udało się, zakup zrobiony, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu PSS nie akceptuje wszystkich kart! Specjalnie dla tego sklepu wyrobiłem sobie kartę kredytową mastercarda w BZ WBK co było błędem bo po nie udanych próbach nabicia konta nią sprobowałem swoją kartą płatniczą visa również BZ WBK i wszystko śmiga znakomicie:)Tak więc nie jest konieczna karta kredytowa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×