Skocz do zawartości
Greguar

Gdzie w Warszawie mozna jeszcze kupić PS3 60GB?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam wszystkich posiadaczy konsoli PS3(rulezz),wie ktos moze gdzie mozna jeszcze dostac wersje 60gb???w Warszawie?

W empiku w promenadzie i w media na ostrobramskiej juz nie maja,moze ktos wie czy zostaly jeszcze jakies modele 60gb w Warszawie(w sklepach autoryzowanych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka cena Cię interesuje. MAD GAMES mają starter packi po 2600zł chyba. A są niedaleko metra Pola Mokotowskie - poszukaj ich strony w google...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosa

We wtorek byłem w złotych tarasach w empiku i były jeszcze 4 sztuki 60gb w cenie 1799 zł, same konsole ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
We wtorek byłem w złotych tarasach w empiku i były jeszcze 4 sztuki 60gb w cenie 1799 zł, same konsole ;]

Byłem dzis w empiku w Złotych Tarasach i juz nie mieli ani jednej sztuki,a wogule to oplaca sie kupic starter packi???z grami czy lepiej sama konsole a gry osobno???Jesli ktos jeszcze widzial gdzies wersje 60gb w media,saturnie czy empiku to prosze o odp,aha jak to jest jezeli chodzi o wersje 40gb?jak zapelnie caly dysk to moge dokupic nowy dysk i samemu go wstawic czy trzeba robic to w serwisie zeby nie stracic gwary???Jezeli nigdzie nie znajde wersji 60gb to chyba kupie 40-tke bo nie bedze mial wyjsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wymianą dysku nie ma problemu, nie tracisz przy tym gwarancji. A co do Startera czy nie - jeśli grasz sam to drugi pad Ci się nie przyda. Jeśli nie chcesz Motorstorma/Resistance to starter packa nie ma co kupować, lepiej gołą konsolę wyczaić. Musisz szukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kupowałem swojego SP60 to dostępne były bodajże tylko po 2600 zł ze sklepów internetowych, wtedy dowiedziałem się od centrum Sony,że zostały wycofane z produkcji. Gdy zadzwoniłem ponownie powiedziano mi ,że będą mieli dostawę około 30 sztuk po 1999zł więc była to nie lada okazja.Miałem szczęście ,że udało mi się kupić.Dostawę mieli chyba na początku grudnia więc teraz nie ma szans żeby coś zostało, konsole i tak były sprowadzane z Holandii, więc jedyna szansa to sklepy internetowe gdzie może znajdziesz je ale cena będzie zabójcza, bądź allegrowicze sprowadzający na własną rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WGK widziałem wczoraj kilka 60gb, ale były w starter packu(z HS i motorstoremem o ile pamiętam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem SP w MADGAMES przy metrze Pola Mokotowskie za 2500, wtedy jeszcze mieli chyba ze 2 sztuki ale to było przed świętami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w empiku i po dłuzszej konwersacji dowiedzialem sie ze jakos w pierwszym tygodniu lutego bedzie dostawa nowiutkich ps3 od sony(jet to gratka i dla mnie i dla innych poniewarz sony ma dodać to Ps3 40gb gratisowo jakieś 2gry nie zmieniajac ceny,czyli placimy za sama konsole a dostajemy 2gry(jest to dobra wiadomosc dla tych ktorzy zamierzaja w tym czasie zakupic sprzecik,nie moge sie doczekac swojej konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem w Arkadii.. W sklepie RTV EURO AGD sa jeszcze PS3 60GB za 1799zl..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile dokładnie jest sztuk ?? I jaka wersja konsoli (basic czy starter pack) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile dokładnie jest sztuk ?? I jaka wersja konsoli (basic czy starter pack) ?

można wywnioskować że nie starter pack bo nie wspomniał o tym, no i cena jak na startera znacznie za niska. Pozatym startery ludzie wykupili, a 60GB pozostały jeszcze z czasów wprowadzenia starter packów bo wtedy nikt ich nie kupował i leżały na półkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można wywnioskować że nie starter pack bo nie wspomniał o tym, no i cena jak na startera znacznie za niska. Pozatym startery ludzie wykupili, a 60GB pozostały jeszcze z czasów wprowadzenia starter packów bo wtedy nikt ich nie kupował i leżały na półkach...

Mógł im towar zalegać, więc wyprzedają :]

PS. Upewniałem się tylko, bo to było by zbyt piękne, żeby było prawdziwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ROBSONIE na stronie www jest caly czas, ale nie wiem czy posiadaja to fizycznie. Zadzwon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robson - wysylka_nied.jpg

A w Arkadii już podobno nie ma -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×