Skocz do zawartości
Aki1986

Kontynuacje jak gry chciałbyś najbardziej?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Będę sentymentalny Swego czasu bardzo wypatrywałem kontynuacji gry Outcast. Ten action-adventure zrobił na mnie ogromne wrażenie. Fabuła, grafika i muzyka - wszystko było najwyższej próby. Ścieżki dźwiękowej wykonanej przez moskiewską orkiestrę symfoniczną i chór do dzisiaj zdarza mi się słuchać. Outcast nie odniósł jednak dużego sukcesu i nie został odpowiednio doceniony przez graczy. Sequel był tworzony z myślą o PS2 (jedynka wyszła na PC), ale niestety został anulowany z powodu bankructwa developera. PS3 byłaby idealną platformą gdyby kiedyś ktoś jakimś cudem pochylił się nad tym projektem znowu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią pograł w Fear Effect na PS3 Pamiętam jak grałem w pierwszą część na PSX. To była jedna z pierwszych gier jakie miałem Genialna gierka...Z tego co wiem powstaje film Fear Effect, ale co mi o filmie D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo bym chciał "usługe" na pss emulacji amigi tak jak na Wii maja Virtual Console i za jakas drobna oplata zasysanie gier poprostu nic wiecej do szczecia bym nie potrzebował ) A kontynuacje czy remake to chciałbym zagrac w

Colony Wars

Wing Commander

Nightmare Creatures

Ray Storm (remake w HD:))

Cold Winter (niedoceniony tytul :/ gore w nim lepsze jak w pierwszym SOF )

Dino Crisis

G Police

Space Hulk

Hired Guns

System Shock

SW Masters of Teras Kasi

Total Drivin (uwielbiam ten tytul )

Rally Cross

V Rally

Mogłbym tak wymieniac jeszcze dlugo Licze na remake Alien Breed mam nadzieje ze cos fajnego z tego bedzie kiedys na ps2 sie robil ale skasowali go z listy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensibile soccer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screamer 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogłbym tak wymieniac jeszcze dlugo Licze na remake Alien Breed mam nadzieje ze cos fajnego z tego bedzie kiedys na ps2 sie robil ale skasowali go z listy :/

Tu cię ucieszę, bo coś się w tym temacie ruszyło. Pogooglaj a znajdziesz

http://www.valhalla.pl/news11476-Bedzie-no...lien-Breed.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×