Skocz do zawartości
Kamil908

Liga Fifa 10

Rekomendowane odpowiedzi

zmstr nie burz sie chłopie bo ci zyłka pęknie jak już to ja powieniem was opier...ć bo podjąłem się zrobienia i prowadzenia ligi a wiekszość to olała. Po drugie czy ja gdzieś napisałem że resztę pier...ę jakoś nie widzę, napisałem tylko że napewno ja i Nogaz jak dalej bedzie taka dolina to przechodzimy do drugiej ligi jak ktoś inny bedzie chciał dojść to przeciez nie zabraniam byle były to aktywne osoby a nie tak jak ostatnio że zrobił się zryw wielki pierwsza kolejka rozegrana idealnie a od nastepnej dupa. Jak tak ma wyglądać druga liga to szkoda mojego czasu na robienie i prowadzenie tej ligi. zmstr napisałes pare postów wyżej "zastanawiam czy nie lepiej byłoby zweryfikować chęci występu w lidze i zatwierdzenie zasad" co to da ?? wcześniej wszyscy zaakceptowali zasady a jaka jest rzeczywistość widać

Edytowane przez Hellhound

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będzie jakaś nowa liga to ja też jestem chętny, bo rzeczywiście trzeba zebrać po prostu konkretnych ludzi to może jakoś pójdzie. Tomek widać to ładnie wszystko ogarnoł, a tu po pierwszej kolejce lipa,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nowa liga wejdzie w życie to ode mnie:

Nogaz-ZN // Arsenal // 6308774

E: @zmstr:

nikt nikogo nie ignorował i nikt nie jest świety xd tylko istniała szansa, że przy nsatepnej kolejce wszystko bedzie ok, ale jestdnak jes dupsko a nie ok

Edytowane przez Nogaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez sie pisze na nowa lige:

Prosze dac znac na gg jak cos

GreyManQ /// Inter /// 2989878

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem nowy, powoli wchodzę w multiplayer :D jestem chętny na ligę , tylko jak można prosić o wytłumaczenie co i jak :D. Z góry dzięki .. ..

Jak coś zaklepuje Ac Milan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez sie pisze na nowa lige:

Prosze dac znac na gg jak cos

GreyManQ /// Inter /// 2989878

Inter Mediolan zajęty już przeze mnie!! Pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Startujemy z nową ligą. Zapraszam wszystkich którzy AKTYWNIE bedą uczestniczyc w lidze. Prosze wpisywać swoje dane schematem PSN ID/numer gg/ drużyna jaką chcecie grać. Drużyny nie mogą się dublować. A teraz zasady. Gramy 2x w tygodniu. Mecze należy rozegrać tak aby dzień przed następną kolejką spotkań wynik meczu trafił do mnie. Jeśli nie dacie rady rozegrać danego meczu pisać o tym wcześniej na forum ligi (link do ligi podam później) dwa nierozegrane mecze eliminują danego gracza. Resztę spotkań które taki delikwent powinien rozegrać oddane zostają walkowerem. O tym kiedy będziecie rozgrywali swoje mecze dogadujcie się między sobą na gg. Granie w lidze oznacza akceptację zasad. To na tyle w raie pytań pisać :tongue:

Hellhound_pl / 2878787 / Man. United

Edytowane przez Hellhound

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

chudyosw // 8090083 // Inter Mediolan

ja akceptuje zasady jak najbardziej!

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych grą w lidze;)

Edytowane przez chudyosw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspomne raz jeszcze :)Nogaz-ZN // Arsenal // 6308774

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyghfg/Barcelona/75601152

napisałem że jeżeli od nowa zaczynamy to pograłbym barceloną. nie odzywałeś się w temacie to miałem nadzieję, że będzie wolna. możesz pograć w nowej (miejmy nadzieje udanej) lidze innym zespołem ?

jeśli nie to c-in-c//Man City//3345060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

WilliamPL/Bayern Monachium/33429219

Edytowane przez williusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

rozumiem że wszyscy chetni na ligę czytali zasady ligi i je w pełni akceptują. Nie chciałbym żeby później były jakieś nieporozumienia :rolleyes: Jeszcze jedna drużyna i startujemy. Link do strony ligi http://www.twoja-liga.pl/index.php?plik=liga/liga_admin&liga_id=1024

Edytowane przez Hellhound

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bo w kalendarzu dzisiaj są pierwsze mecze... Czekamy na jeszcze jedna drużynę czy rozpoczynamy i jedna drużyna zawsze w kolejce pauzuje??

Jeśli dzisiaj gramy to ja proszę o przesunięcie mojego meczu "Arsenal - Inter Mediolan" na 22.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bo w kalendarzu dzisiaj są pierwsze mecze... Czekamy na jeszcze jedna drużynę czy rozpoczynamy i jedna drużyna zawsze w kolejce pauzuje??

Jeśli dzisiaj gramy to ja proszę o przesunięcie mojego meczu "Arsenal - Inter Mediolan" na 22.

Pozdrawiam

chudyosw - to ze jest napisane, że mecz jest dzisiaj o 20 to nie znaczy, że musi być rozegrany o tej godzinie :) możecie go zagrać nawet jutro czy pojutrze. ważne żeby wynik trafil do hellhounda przed środą wieczorem.

klacza wybieraj tą drużynę i startujmy bo muszę zagrać przed środą 3 kolejki bo ide do szpitala na 5, 6 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

klacza z tego co pamietam to masz problemy z połaczeniem się z graczami jak chcesz grać to po pierwsze aktywnie bo ostatnio cos to cienko wyglądało a po drugie zrób najpierw próbę czy połączysz się z każdym z graczy grających w tej lidze chyba że chcesz oddawać walkowery jesli sie z kimś nie połączysz. Ze mna nie mogłes się połączyć. Jeśli klacza dołaczy to zaczynamy ligę od środy. Jeśli klacza zrezygnuje z gry wtedy ja nie będę grał tylko zajmę się prowadzeniem ligi i też wystartujemy od środy. Jeśli nie będę grał to zmieni się terminarz spotkań więc lepiej poczekajcie z meczami do środy we wtorek wieczorem będzie aktualny terminarz wtedy będziecie mogli grać. Co do Kuby (c-in-c) i jego wizyty w szpitalu zrobimy tak że nadgoni mecze po powrocie :rolleyes:

Edytowane przez Hellhound

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×