Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

W którym sklepie internetowym polecacie zamówić MW3? Chodzi mi o szybkość dostawy.

Ultima.pl

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak wygląda dostępność Uncharted 3 w MM, Empik lub Saturn na Śląsku? można gdzieś dzisiaj dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się może ktoś jak wygląda z dostępnościa Uncharted 3 w Bydgoszczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja poszukuję Uncharted 3 w trójmieście? Wie ktoś coś na ten temat ?

Pisałem tobie na Priv. Looknij. Tylko tam dziś zamknięte będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już u kogoś w MM,Saturnie czy Empiku u3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już u kogoś w MM,Saturnie czy Empiku u3 ?

nie będzie dzisiaj w tych sklepach-pytałem

wszędzie odpowiadają że ze względu na ew.kontrolę SCEP itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam z U3 w Krakowie? Byl ktoś sprawdzić czy w jakich mniejszych sklepach mozna kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do mnie właśnie przyszedł mail z informacja, że moja Explorer Edition jest do odebrania w Empiku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trójmieście jest w prawie każdym empiku i w RTV Euro AGD, ale nigdzie nie chcą sprzedać. Dopiero 02.11.11r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trójmieście jest w prawie każdym empiku i w RTV Euro AGD, ale nigdzie nie chcą sprzedać. Dopiero 02.11.11r.

na magazynach jest od czwartku/piątku

kwestia właśnie sprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam sklepu gram.pl

Wszyscy mają rację nie polecając sklepu, może i dotrzymali terminu, ale przysłali mi grę w jakimś beznadziejnym opakowaniu które praktycznie nie było zabezpieczone. Do tego w wielkim kartonie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam sklepu gram.pl

Wszyscy mają rację nie polecając sklepu, może i dotrzymali terminu, ale przysłali mi grę w jakimś beznadziejnym opakowaniu które praktycznie nie było zabezpieczone. Do tego w wielkim kartonie.

To standard z tym wielkim kartonem. Ja akurat nie mam zastrzeżeń co do jakości obsługi z gram-u. Wysyłają grę i tego samego dnia do mnie przychodzi. Tak dzisiaj było z Uncharted 3, choć co prawda mogliby wysłać troszkę wcześniej, generalnie jednak nie narzekam.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To standard z tym wielkim kartonem. Ja akurat nie mam zastrzeżeń co do jakości obsługi z gram-u. Wysyłają grę i tego samego dnia do mnie przychodzi. Tak dzisiaj było z Uncharted 3, choć co prawda mogliby wysłać troszkę wcześniej, generalnie jednak nie narzekam.

Otrzymałeś audiobooka wiedźmina? Najpierw przeczytałem, że promocja nie dotyczy zamówieni pre-order, ale ku mojemu zdziwieniu w rozliczeniu transakcji mam uncharted i audiobooka. Potem zdziwiłem się ponownie jak w paczce go nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl jest dla mnie najlepszym sklepem w polskim Internecie. Dla tych co się kłócą z wysyłką U3, Było napisane, że wysłane 28 to wysłali 28.

UWAGA! NEWS DNIA

http://allegro.pl/battlefield-3-wersja-limitowana-dodatek-karkand-i1907441382.html

Battlefield Edycja Limitowana

Allegrowicz posiada 5100 pozytywnych komentarzy. Na pytanie czy to jest na pewno Limitowana odpowiedział, że tak. To wydanie posiada wszystkie dodatki z limitowanej, ale jest w angielskiej wersji językowej i tylko w takiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl jest dla mnie najlepszym sklepem w polskim Internecie. Dla tych co się kłócą z wysyłką U3, Było napisane, że wysłane 28 to wysłali 28.

Mi głównie chodziło o jakość paczki, niezbyt dobrze zabezpieczone, bardzo łatwo o jakieś zniszczenia gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałeś audiobooka wiedźmina? Najpierw przeczytałem, że promocja nie dotyczy zamówieni pre-order, ale ku mojemu zdziwieniu w rozliczeniu transakcji mam uncharted i audiobooka. Potem zdziwiłem się ponownie jak w paczce go nie było.

Widocznie nie doczytałeś, że jest to cyfrowa dystrybucja tego audiobooka :) Na swoim koncie masz ją do pobrania. Osobiście polecam ten sklep, wszystkie gry które zamówiłem, otrzymałem w terminie, który był wcześniej podany. Na dodatek czytelnie opisany każdy "ruch" w sklepie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

orientuje się może ktoś, gdzie można we Wrocławiu najtaniej kupić U3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiło mi się o uszy że 3 listopada w TESCO na gry konsolowe -30%.Czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Na gry i akcesoria konsolowe -30%. Mam gazetkę na mailu. Mam nadzieje ze zrobią to w miarę uczciwie, a nie jak to zwykle bywa najpierw +20% a potem dopiero -30%

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Na gry i akcesoria konsolowe -30%. Mam gazetkę na mailu. Mam nadzieje ze zrobią to w miarę uczciwie, a nie jak to zwykle bywa najpierw +20% a potem dopiero -30%

A jest lista gier jakie będą dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×