Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

bzdury piszesz ... sam pracowałem w media markt, filmy moze da sie zafoliowac ale gry na ps3 juz nie, chyba wiesz ze maja specjalny pasek i sa foliowane w specjalnych oddzialach sony czy tam skad gra pochodzi:)

pamietam smieszna sytuacje jak bylem u sasiadow za zachodnia granica, to ciapaci foliowali wlasnie uzywaneg gry i sprzedawali jako nowe na bazarach...

doczytalem teraz wczesniejsze posty, brak paska jest niedopuszczalny, od razu walił bym do kierownika jezeli gra sprzedawana by byla jako nowa :/

Edytowane przez Vinnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi o to, że sprzedają bez paska. Kiedyś zamówiłem Lego Indiana Jones 2 z gram.pl i przyszło bez paska. Odbierałem osobiście w Sferisie i zauważyłem brak paska, ale że płyta ani pudełko nie były zniszczone to wziąłem i się nie czepiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będąc w Empiku widziałem NFH:HP w folii bez paska. Jakiś miesiąc temu również będąc w empiku sprzedawca powiedział, że dostają wszystkie gry do obczajenia, żeby wiedzieli jak doradzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić z kumplem słuchawki żeby sobie pograć w multi, i teraz moje pytanie, jakie słuchawki najlepiej kupić?czy jest duża różnica między przewodowymi a bez?nie zależy nam na super czystym dźwięku :)no i najlepiej żeby graniczyły w 150-200 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będąc w Empiku widziałem NFH:HP w folii bez paska. Jakiś miesiąc temu również będąc w empiku sprzedawca powiedział, że dostają wszystkie gry do obczajenia, żeby wiedzieli jak doradzać.

Pewnie jeszcze wklepali sobie Vip pass, aby sprawdzić czy można multi polecić.

To oczywiście skandal i kompromitacja. Powinien takimi przypadkami zająć się urząd ochrony konkurencji i konsumentów.

Sprzedawanie używanej rzeczy jako nowej to przestępstwo.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie , czy jest szansa , że U3 będą mieli w sklepach jeszcze w październiku? Bo wiadomo 1 listopad to święto , to premiera wypada na 2. Ale w 2009 przy premierze Uncharted 2 były 3 dni wcześniej czyli premiera była 15 października a w sklepach było już 12. Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa że będzie wcześniej, na chwilę obecną nikt nic nie wie. Wszystko zależy od dystrybutora, gra ma status gold, ale trzeba zrobić tłumaczenie.

Dla mnie osobiście nie ma to znaczenia, U3 to i tak jednostrzałowiec czy zagram 2 dni wcześniej czy później bez różnicy. Pierwszy raz można zagrać tylko raz jak głupio to brzmi ale taka prawda.

W święta zamierzam pomóc rodzinie przy grobach niż siedzieć nosem przed TV przez kilkanaście godzin, ale każdy ma inne priorytety.

Co do tej daty 2.11. to jest raczej nierealna, zważywszy że 01.11 nie będzie działać żaden transport.

31.10 to poniedziałek, wiec grę trzeba by wysłać już 28.10 też mało prawdopodobne.

02.11 tak na prawdę dopiero ruszy rozwożenie więc 03.11 to najbardziej realny termin.

Sprawę mocno komplikuje wtorkowe święto, więc kiedy będziemy mieli grę to wielki znak zapytania.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co oni robią z takimi odpakowanymi grami, jak tylko sony może pakować je w folie z paskiem?

Czy ktoś może wie gdzie mogę wyrwać nowe Gran Turismo 5 w edycji premierowej?

Edit.

Czy mam prawo zwrotu gry gdy zobaczę że folia jest nieoryginalna?

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co oni robią z takimi odpakowanymi grami, jak tylko sony może pakować je w folie z paskiem?

Czy ktoś może wie gdzie mogę wyrwać nowe Gran Turismo 5 w edycji premierowej?

Edit.

Czy mam prawo zwrotu gry gdy zobaczę że folia jest nieoryginalna?

Mają maszynkę do foliowania tylko, ze nie ma wtedy paska więc od razu widać, ale większość pewnie i tak nie zwraca na to uwagi, a jak zwrócą to widziałeś co wkręcali koledze wyżej - że niby muszą sprawdzić żeby móc polecać klientom.

Co do zwrotu to wiadomo - powinni uznać, ale jak dopiero w domu zauważysz to pewnie może być trudniej. Dużo zależy też od sprzedawcy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają maszynkę do foliowania tylko, ze nie ma wtedy paska więc od razu widać, ale większość pewnie i tak nie zwraca na to uwagi, a jak zwrócą to widziałeś co wkręcali koledze wyżej - że niby muszą sprawdzić żeby móc polecać klientom.

Co do zwrotu to wiadomo - powinni uznać, ale jak dopiero w domu zauważysz to pewnie może być trudniej. Dużo zależy też od sprzedawcy.

To co kupować? Trochę niepokoi mnie ta przecena z 99.99 zł na 98 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma to kupię gdzieś indziej. Są w jakimś sklepie w Warszawie(najchętniej koło targówka) ciekawe ceny Gran Turismo 5?

Po czym można poznać tą folię PlayStation?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy najwcześniej może być Batman AC w sklepach? Sądzicie , że można liczyć na środę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy najwcześniej może być Batman AC w sklepach? Sądzicie , że można liczyć na środę?

Premiera w Piątek to pewnie w ten dzień lub dzień wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, albo dzień później...

Ja preferuję pre-order.

W sobotę kurier nie dostarcza przesyłek do sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może ile kosztuje fifa 12 w mediamarkcie/empiku w Bielsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupię najtaniej Edycję Specjalną Uncharted'a 3?

Dodam, że najlepiej w Warszawie z jakimś odbiorem osobistym, aby nie dopłacać za przesyłkę.

Empik ma dobrą cenę z odbiorem osobistym w salonie bez dodatkowych opłat.

E: Sry - lipa - brak produktu -a przedwczoraj zamawiałem - cena 229zł

Edytowane przez Kyo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik ma dobrą cenę z odbiorem osobistym w salonie bez dodatkowych opłat.

E: Sry - lipa - brak produktu -a przedwczoraj zamawiałem - cena 229zł

I to był właśnie mój błąd. Rano jeszcze było, ale nie miałem czasu zamówić. Wróciłem do domu i lipa -_-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szycha w muve.pl masz za 239zl, odbior za 5 zl na metrze centrum w kawiarence albo w siedzibie sklepu na okeciu za free (17 tam dojezdza, przy instytucie lotnictwa), poza tym sklep psxextreme (ppe.pl) maja swoje stoisko bodajze w wola parku, ale juz 250 zl, tak samo ultima z odbiorem na Chlodnej w siedzibie.. Mozesz luknac jeszcze z gram.pl i robsona

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szycha w muve.pl masz za 239zl, odbior za 5 zl na metrze centrum w kawiarence albo w siedzibie sklepu na okeciu za free (17 tam dojezdza, przy instytucie lotnictwa), poza tym sklep psxextreme (ppe.pl) maja swoje stoisko bodajze w wola parku, ale juz 250 zl, tak samo ultima z odbiorem na Chlodnej w siedzibie.. Mozesz luknac jeszcze z gram.pl i robsona

Sory za OF-top , ale gdyby tak w Trójmieście jak w Warszawie był chociaż jeden duży Porządny sklep konsolowy. :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh. To w sumie mam małe szanse na załatwienie sobie tej edycji w takiej fajnej cenie jak w empie ;P. W takim wypadku będę musiał sobie ją darować.

W każdym razie dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×