Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Promocje na gry EA w 3.kropki.pl

Po kiego grzyba pół roku temu podnieśli ceny sugerowane jak teraz opylają za pół ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę czekać 2 tyg na grę i nie mam karty. Chcę jak najbardziej polska wersję, czy jest tylko z napisami? W media za 159 jest EN.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę czekać 2 tyg na grę i nie mam karty. Chcę jak najbardziej polska wersję, czy jest tylko z napisami? W media za 159 jest EN.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

W MM nie może być wersji ENG. To jest gra z polskiej dystrybucji i posiada polskie napisy. Innego PL nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na stronie MM jest i pisze że język angielski. Ta z polskim jest droższa.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wyrwę w miarę tanio NCIS: The Game? Zależy mi na łatwej, taniej, przyjemnej platynce ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę zejdę z tematu, ale mam pytanie do użytkowników Amazona. Mam zamiar zamówić Persone 4 Golden na Vite (http://www.amazon.com/Persona-4-Golden-playstation-vita/dp/B007W8S2MG/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_nC?ie=UTF8&colid=2RAL0E04WZYQE&coliid=I1X9E4SEH9W2DL) i chciałbym się dowiedzieć parę rzeczy:

1. Ile przesyłka do Polski będzie kosztować i jak długo przesyłka dochodzi?

2. Czy można grę normalnie zamówić podając mój adres w Polsce, czy trzeba coś kombinować?

3. Czy jest możliwość zapłaty bez posiadania karty kredytowej ani debetowej? Mam tylko konto bankowe do robienia i odbierania przelewów, z tego co słyszałem, PayPal odpada.

4. Czy jest to legalne? Pytając brata, czy nie mógłby mi kupić gry używając swojej karty kredytowej, nie był do końca pewien czy zamawianie na amerykańskim Amazonie przesyłek do Polski jest zgodne z prawem. I tego też chciałbym się dowiedzieć.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. przesyłka to chyba 17$ + do tego naliczony jeszcze raz podatek

2. można

3. nie można chyba, że jakiś amazon gift

4. legalne

dodałem tę grę do koszyka i wyszło 68,23$

Edytowane przez stey
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodałem tę grę do koszyka i wyszło 68,23$

Ano, bo poza 15$ przesyłki, liczą sobie jeszcze jakieś dodatkowe podatki. Dziwne, jak filmy i seriale z US zamawiam, to tak dużej przesyłki nigdy nie miałem. Generalnie, aby robić zamówienia na amazon.co.uk i amazon.com musisz mieć nie tylko karte kredytowa i debetową, ale także kartę, która jest akceptowalna przez amazona (bo nie wszystkie oni akceptują). Paczka bez problemu dojdzie pod wypisany adres w Polsce (wazne, by nie podawać polskich znaków), czesto nawet szybciej, niż przewidują (przeważnie w ciągu 2 tyg.). I oczywiście, że jest to legalne. Amazon.com to sklep nie tyle amerykański, co globalny. Zapewniam Cię, że mam od nich kilka rzeczy kupionych (zarówno z amerykańskiego, jak i brytyjskiego) i jest to jak najbardziej legalne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę zejdę z tematu, ale mam pytanie do użytkowników Amazona. Mam zamiar zamówić Persone 4 Golden na Vite (http://www.amazon.co...=I1X9E4SEH9W2DL) i chciałbym się dowiedzieć parę rzeczy:

Tu masz z Amazon UK w preorderze:

http://www.amazon.co.uk/Persona-4-Golden-PlayStation-Vita/dp/B009RH725S/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1357479746&sr=8-1

Wyjdzie taniej niż z US bo transport gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że tak walnę znikąd ale potrzebuję opinii. Czy sklep gametrade jest sklepem zaufanym? Czy ludzie sprzedający tam to osoby uczciwe? Czy możecie mi polecić jakąś osobę, od której wielokrotnie coś kupowaliście i nie mogliście na nic narzekać? Gdy ilekroć się z kimś spróbuję skontaktować to nikt nie sprzeda mi gry za pomocą przesyłki pobraniowej. Mam większą pewność kiedy rozpakuje sobie grę w domu aniżeli wpłacę komuś na konto a ten no wiadomo. Chciałem również zapytać czy w razie oszustwa portal/strona pomaga czy może mają to gdzieś?

Również chciałem ponowić pytanie. Czy ktoś wie gdzie wyrwę NCIS: The Game?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że tak walnę znikąd ale potrzebuję opinii. Czy sklep gametrade jest sklepem zaufanym? Czy ludzie sprzedający tam to osoby uczciwe? Czy możecie mi polecić jakąś osobę, od której wielokrotnie coś kupowaliście i nie mogliście na nic narzekać? Gdy ilekroć się z kimś spróbuję skontaktować to nikt nie sprzeda mi gry za pomocą przesyłki pobraniowej. Mam większą pewność kiedy rozpakuje sobie grę w domu aniżeli wpłacę komuś na konto a ten no wiadomo. Chciałem również zapytać czy w razie oszustwa portal/strona pomaga czy może mają to gdzieś?

Również chciałem ponowić pytanie. Czy ktoś wie gdzie wyrwę NCIS: The Game?

Trochę śmieszne jest to Twoje pytanie. Przecież wiadomo, że zawsze w grupie większej liczby osób znajdą się jakieś jednostki nieuczciwe. Osobiście na gt przeprowadziłem na razie ponad 20 transkacji i nie miałem jeszcze żadnych problemów. Z tego co zauwazyłem to mało kto tam sprzedaje gry za pobraniem, a jeszcze jak masz tam mało komenatarzy lub w ogole to ciężko będzie Ci kogos takiego znaleźć.

Co do gry to pewnie najtaniej na allegro, jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę śmieszne jest to Twoje pytanie. Przecież wiadomo' date=' że zawsze w grupie większej liczby osób znajdą się jakieś jednostki nieuczciwe.[/quote']

Tak, tak właśnie takich jednostek chcę uniknąć ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gametrade do sprzedaży, kupna i wymiany gier jest o wiele lepszy i pomocny niż allegro. Mam tam ponad 50 udanych transakcji w ciągu roku i nie znam innego miejsca gdzie z taką łatwością i małymi kosztami można sprzedać lub wymienić grę ( nie ma żadnej prowizji ). Oczywiście raz zdarzyło mi się natrafić na jednego nieuczciwego sprzedawce i w tym momencie administracja tego portalu pomaga we wszelki możliwy sposób osobie poszkodowanej odzyskać pieniądze lub grę. Myślę, że na allegro znajdziesz więcej nieuczycciwych osób niż na GT. A i to nie jest sklep tylko portal, na którym wymieniasz się z innymi osobami lub sklepami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gametrade do sprzedaży, kupna i wymiany gier jest o wiele lepszy i pomocny niż allegro. Mam tam ponad 50 udanych transakcji w ciągu roku i nie znam innego miejsca gdzie z taką łatwością i małymi kosztami można sprzedać lub wymienić grę ( nie ma żadnej prowizji ). Oczywiście raz zdarzyło mi się natrafić na jednego nieuczciwego sprzedawce i w tym momencie administracja tego portalu pomaga we wszelki możliwy sposób osobie poszkodowanej odzyskać pieniądze lub grę. Myślę, że na allegro znajdziesz więcej nieuczycciwych osób niż na GT. A i to nie jest sklep tylko portal, na którym wymieniasz się z innymi osobami lub sklepami.

Zapomniałeś dodać, że owy portal jest totalnie nieintuicyjny w obsłudze, a koszty z tego co pamiętam to 9 zł za weryfikację na rok + koszt automatora bez którego ten portal jest nie funkcjonalny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A koszty z tego co pamiętam to 9 zł za weryfikację na rok + koszt automatora bez którego ten portal jest nie funkcjonalny.

Tak, tylko ze 9 zl na rok wypada lepiej niz za kazdym razem placic przymusowe pare zl na allegro za wystawiona gre (w dodatku gdy o ogloszenie wygasnie trzeba je znow oplacic), a na gametrade dostajesz tylko linka, klikasz i znow twoja gierka jest widoczna dla kupujacych.

Na GT jestem od czerwca 2011 i przeprowadzilem tylko 29 transakcji, a wszystko przebiega sprawnie i pomyslnie, i nawet mozna wyrwac taniej gry niz na alledrogo.

A bez automatora da sobie poradzic (mimo iz kosztuje 3.33zl miesiecznie na rok), wrzucasz gre, sprawdzac kto chce sie za nia wymienic, znajdujesz jakas fajna gre i chcesz sie wymienic ale nie mozesz, bo nie masz automatora. Proste, wklepujesz w wyszukiwarce nazwe gry i sprawdzasz cechy szczegolne w nazwie (np. jaka wersja gry) i szukac goscia. Trwa to minute gora 5, wiec jesli chcesz zaoszczedzic te pare zl na automatorze to tak sobie radz.

Tez polecam ten serwis

Edytowane przez Skiba94
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz w co grać, i kupujesz na zasadzie "bo jest tanie", to bierz...

W innym wypadku - nie warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również mogę polecić GT! Właściwie to każdy szanujący się gracz powinien mieć tam konto. Mam przeprowadzonych 80 transakcji bez żadnych problemów (wiadomo, że może się jednak znaleźć czarna owca). Nie ma kosztów wymiany. Jest weryfikacja ale to koszt chyba 9 złotych na rok (jeśli masz ponad 60 pozytywów weryfikację masz stałą i bez opłat) i tylko dla naszego bezpieczeństwa. Od prawie dwóch lat nie kupuje premier i wymieniam tylko na GT dzięki czemu gram praktycznie za darmo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile właściwie kosztuje The Walking Dead? Pisze, że FULL GAME 82, a UNLOCK 18. Czyli łącznie 100 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos czekal juz moze z Was na przesylke z USA firma USPS ? Jak dlugo trzeba czekac, bo na swojej stronie pisze ze przesylka firstclass od 7 do 12 dni, ale jak jest naprawde ? :biggrin:

Naprawdę jest 7 do 12 dni.

Hmmm to mam pecha czekam od 18 grudnia i nawet liczac same dni robocze to termin minal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile właściwie kosztuje The Walking Dead? Pisze, że FULL GAME 82, a UNLOCK 18. Czyli łącznie 100 zł?

72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×