Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Wyprzedaż wielu gier w salonach empik. Jak komuś się chce przeglądać 46 stron :)

 

http://media.empik.com/content/cwk/regulaminy/Regulamin_akcji_promocyjnej_Letnia_wyprzeda%C5%BC_gry-50%25_11_24_09_2013.pdf

podziękował :)

 

przeglądać mi się nie chce ale przeszukam plik PDF, może coś ciekawego jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos, dodatkowo musiałbyś mieć szczęście, że któryś z produktów znajdowałby się w sklepie w Twojej okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie, czy jutro jeszcze kolo np. 10:00 w empikach bedzie gta po promocyjnej cenie (199zl)? Wiem, ze pierwszenstwo maja preorderowcy, ktorzy pewnie juz co niektorzy beda odbierac dzisiaj po polnocy. Pytanie tylko czy starczy nakladu na jutro dla niepreorderowcow, a ktorzy tez chca tanio wyrwac gta.

 

Cena promocyjna obowiązuje przez cały dzień, nie ma ograniczonej ilości sztuk po 199 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zadzwoniłem sobie do Tesco, to Pan powiedział, że na nocnej premierze GTAV będzie kosztować 220 złotych, a rano już cena może podskoczyć nawet do 259 złotych, więc Tesco z marszu odpada na premierę. Z kolei w REALu Pani powiedziała, że dostawa jest jutro, ale mam wrażenie, że mówiła to na totalny odpieprz, bo masa ludzi do nich dzwoni z tym samym pytaniem ;) w każdym razie powiedziała, że nie ma gwarancji, że w REALu GTAV będzie na półkach rano. Mogą wyłożyć dopiero w ciągu dnia.

Wie coś ktoś nt. Media Markt? Bo teraz się tam u nich coś pozmieniało i nawet nie ma numeru do konkretnego marketu, tylko jest wiecznie zajęta infolinia :/

To bzdura bo w tesco ma być za 212 w dzień premiery a potem 217 :] Czy jakoś tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos, dodatkowo musiałbyś mieć szczęście, że któryś z produktów znajdowałby się w sklepie w Twojej okolicy.

no właśnie przeglądam

 

są ciekawe pozycje np dark souls,FC3, bundle z konsolami!, pady

obowiązkowo trzeba odwiedzić empik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie przeglądam

 

są ciekawe pozycje np dark souls, bundle z konsolami!, pady

obowiązkowo trzeba odwiedzić empik

Tak i tak nic nie znajdziesz prawie :) Większości to wirtualny towar bo jakaś jedna sztuka gdzieś w salonie się uchowała i dlatego taka lista duża jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bzdura bo w tesco ma być za 212 w dzień premiery a potem 217 :] Czy jakoś tak

No właśnie facet z Tesco Extra (Bielsko-Biała) na infolinii wyprowadził mnie z błędu. Nocna premiera - 219 złotych, rano już za 259 złotych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena promocyjna obowiązuje przez cały dzień, nie ma ograniczonej ilości sztuk po 199 zł.

Na potwierdzenie Twoich słów:

Oficjalna informacja Empikgroup na temat nocnej sprzedaży oraz ceny w dniu 17.09.

 

Może ludzie przeczytają i skończą zadawać pytania o to samo cały czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uderzam od razu do Empiku w Gdańsku wtedy, bo w tym tesco nie wiadomo, a cena jest i tak niższa.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki real ma gta 5 za 59,95 euro.

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie facet z Tesco Extra (Bielsko-Biała) na infolinii wyprowadził mnie z błędu. Nocna premiera - 219 złotych, rano już za 259 złotych. 

 

http://www.tesco.pl/gamezone/gta-V-wiecej.php

 

wiec gosc niech nie pieprzy glupot jak nie wie jaka bedzie cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym chyba nie ma możliwości, żeby dostać GTA V w Warszawie. Dzwoniłem po mniejszych sklepach i wszyscy zapraszają na jutro. Trzeba będzie się wybrać do któregoś Empiku na nocną premierę. Złote Tarasy i Marszałkowska pewnie będą ostro obłożone, więc zostaje Nowy Świat.

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM Gdańsk na Matarnii GTA V już jest ale sprzedaż obowiązuje od jutra. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś kiedy będzie można śledzić na stronie DHL paczkę wysłaną z amazonu? Nadal po wpisaniu numeru przesyłki pojawia się błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś kiedy będzie można śledzić na stronie DHL paczkę wysłaną z amazonu? Nadal po wpisaniu numeru przesyłki pojawia się błąd.

Czy na pewno wybierasz śledzenie paczki międzynarodowej? Jeśli tak to status uaktualni się prawdopodobnie po przybyciu przesyłki na pierwszą sortownię.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle ze mną nie jest. Dziwne z tym statusem bo wydaje mi się, że na pewno już do jakiejś sortowni przesyłka trafiła. Zobaczymy, chociaż tracę nadzieję że jutro GTA V będzie u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu mowil,ze dzis na polkach w Tesco ma byc GTA - jakies potwierdzenie,ktos widzial/kupil??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tesco jak tesco, bida z nędzą. Pisałem o tym kilkanaście postów wyżej.

W jednym markecie w Gdyni nie będzie bo nie ma komu położyć na półki w innych (Gdynia II i Gdańsk) też nie jest na 100% pewne.

Zostaje tylko zadzwonić i liczyć, że trafi się na kogoś kto będzie wiedział o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu,nie ma komu na polki wylozyc :biggrin: Chlopaki idziemy i wylozymy charytatywnie :D

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma status w empik.com "wysłane" czy tylko "skompletowane"?

Mi przed chwilą przyszedł mail, że wysłali (na empik.com też jest wysłane). Data dostawy 18.09 , ale może będzie jutro. Zamówiłem grę z odbiorem i płatnością w salonie jeszcze jak była po 229 i myślałem, że nie wyślą jak nie zapłacone z góry :whistling: . Tak czy siak jutro idę do empiku i jak po otwarciu będą na półkach to biorę bez czekania.

Edytowane przez Ksawery_GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma status w empik.com "wysłane" czy tylko "skompletowane"?

Jak wczesniej coś zamawialem, to status zmieniali mi nawet o 3 w nocy, i w ten sam dzien otrzymywalem paczke do salonu empik. W tym przypadku może być troche inaczej, bo pewnie wziąłeś kuriera, tak jak ja. Sam jestem ciekaw co wyjdzie z tym empik.com. Jak cos się u mnie zmieni to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma status w empik.com "wysłane" czy tylko "skompletowane"?

wlasnie wpadl mi mail ze juz przekazali kurierowi, ale na stronie firmy kurierskiej jeszcze jej nie ma, jak do wieczora sie nie pojawi, to znaczy ze spakowana czeka u nich na magazynie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurier pewnie do 18 zgarnie pake :) chyba do tej godziny nadaje sie paczki, by dotarły na dzien nastepny :) mozna wiedziec, kiedy zamowiles gre?

Edytowane przez Jip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem z dostawą do salonu i na razie bez zmian - skompletowane.

 

Edit: Ale miałem timing... :shok: Właśnie przyszedł mail, że wysłane. Empik mnie zaskoczył :)

Edytowane przez HuNtEr
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×