Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to Sony się popisało, raczej wezmę Snipera, zastanowię się nad Birds of Steel bo pablos zachwala. Zastanawiam się jeszcze nad Air Conflicts. Akurat wszystko by się zmieściło w okolicach stówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos informacje gdzie fifa najszybciej/najtaniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W EuroAGD jest za 199 zł.

Drogo fifa chodzi po ~179 zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej teraz brać GTA V, bo widzę, ze na Amozanie lipa z ceną ;/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie albo ma pojęcie kiedy na muve.pl przywrócą cenę sugerowaną dla GTA 5 ? bo jest tylko cena " dla ciebie "a od tej nie naliczają zniżki ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod znizkowy na GTA V na muve jak zadziala kiedykolwiek to będzie dobrze ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie albo ma pojęcie kiedy na muve.pl przywrócą cenę sugerowaną dla GTA 5 ? bo jest tylko cena " dla ciebie "a od tej nie naliczają zniżki ;/ 

nigdy, zgodnie z nową polityką nie narzucają ceny sugerowanej aby dać sprzedawcą "wolność" w kształtowaniu ceny

Idealny sposób by zrzucając winę na kogoś innego skończyć z promocją -50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy, zgodnie z nową polityką nie narzucają ceny sugerowanej aby dać sprzedawcą "wolność" w kształtowaniu ceny

Idealny sposób by zrzucając winę na kogoś innego skończyć z promocją -50%

 

Kiedyś dostałem od nich kod zniżkowy 20% - napisali wprost, że zniżka jest na gry cenegi z wykluczeniem GTA (wtedy jeszcze IV).

Możliwe więc, że chodzi tylko o tą serię. Choć w efekcie zestawów zmienili rabat z 40% na 20% więc kto wie.

Mam tylko nadzieję, że w okolicach świąt znów będą robić promocje jak przed rokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi mówił że można pobrać na dwie konsole, a potem dezaktywować konto. Ale skoro Guru twierdzi żę się nie da to pewnie tak jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat w slotach do guru mi daleko.

Możliwe że chodzi o te martwe sloty, ale to już mega ryzyko (np nagła zmiana zasad ze strony SCEE)

 

 

Jak ktoś się chcę to bawić to niech to robi na własną odpowiedzialność i szuka pomocy na gametrade

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat w slotach do guru mi daleko.

Możliwe że chodzi o te martwe sloty, ale to już mega ryzyko (np nagła zmiana zasad ze strony SCEE)

 

 

Jak ktoś się chcę to bawić to niech to robi na własną odpowiedzialność i szuka pomocy na gametrade

no może, ale na pewno masz większe doświadczenie w tym temacie niż ja. Miałem w budżecie zaplanowane 200 zł na grę i wypadło na GTA. Myślałem że będzie okazja kupienia Fify po taniości ale nie będę ryzykował, aż tak mi nie zależy na tym żeby się denerwować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Was, był już może w jakimś większym sklepie (MM, Saturn, Empik, Euro) i pytał o dostępność nowej Fify14 ??

 

widzieliście cenę wersji UE w Empiku ?? :

http://www.empik.com/fifa-14-ultimate-edition-ps3-electronic-arts,p1080506930,multimedia-p

Edytowane przez GrzeluKNZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem a Arkadii w Warszawie. Ani w Saturnie, ani w EURO RTV AGD, ani w EMPIKU. Póki co nie ma i mówili by pytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Was, był już może w jakimś większym sklepie (MM, Saturn, Empik, Euro) i pytał o dostępność nowej Fify14 ??

widzieliście cenę wersji UE w Empiku ?? :

http://www.empik.com/fifa-14-ultimate-edition-ps3-electronic-arts,p1080506930,multimedia-p

Dobra cena, zamówiłem. Dziękuję.

Mogę kupić dzisiaj /jutro, ale i tak online na początku będzie się sypać więc te kilka dni mnie nie zbawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Empik znokautował konkurencję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena, zamówiłem. Dziękuję.

Mogę kupić dzisiaj /jutro, ale i tak online na początku będzie się sypać więc te kilka dni mnie nie zbawi.

Cena, bardzo dobra - jeszcze kilka dni temu UE kosztowała 249 zł, lecz i tak w porównaniu z tamtym rokiem cena jest taka sama, a do tego dorzucali steelbox.

Troszkę podzwoniłem i dowiedziałem się, że w MM i Saturnie jest spore prawdopodobieństwo na kupno gry przed premierą, (niewiedzą jeszcze czy będą posiadali UE...), jeśli chodzi o Euro i Empik, gra będzie dostępna dopiero 26.09.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

empik wymiata najlepszy sklep ever

Najlepsze ceny na TLOU, GTAV, dopasioną fifę :)

(Konsolowy) Świat stanął na głowie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow nieźle 199zł za Ultimate Edition. Orientuje się ktoś po ile będzie stała zwykła wersja Fify w MM albo Saturnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×