Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

W tym Tesco to wyprzedaż starych zapasów, pewnie w każdym sklepie jest inna. Gier z Xboxa 360 było z 3 -4 razy więcej (ale tajemncą poliszynela jest dlaczego ta platforma się nie sprzedaje)

U mnie np jest  Buzz sama płyta za 69 gdzie ceny na allegro swego czasu dochodziły do 350 a w pozostałych sklepach ta pozycja zniknęła z 2,5 roku temu

 

Tak czy siak warto jak żona  po bułki do Tesco, warto rzucić okiem na stojak z multimediami, można znaleźć coś ciekawego.

 

Chodzi o te duże Tesca gdzie są multimedia, RTV , AGD itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miała być wyprzedaż Wormsów i Alien Breed, a poki co tylko jedne Wormsy przecenione :). Tylko tyle? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam ceny fify 14 w sklepach ??? Nadal takie same co w dniu premiery czy już droższe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy można coś ciekawego kupić za tanioche w sieci Carrefour?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy można coś ciekawego kupić za tanioche w sieci Carrefour?

Byłem ostatnio i nie ma nic czego by nie można było kupić taniej na allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Assassin's Creed 3: Edycja Waszyngtona PL PS3 - w każdym możliwym sklepie brak towaru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Assassin's Creed 3: Edycja Waszyngtona PL PS3 - w każdym możliwym sklepie brak towaru...

Pamiętam że w Media Markcie stacjonarnym spokojnie były :) Chyba po 109 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkając w małej miejscowości nie mam możliwości zakupu w sklepach typu Media Markt. Może Ubi planuje obniżyć cenę tego wydania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w niektorych empikach sa po 79,90 takie info znalazlem na necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy można coś ciekawego kupić za tanioche w sieci Carrefour?

Byłem w niedzielę (22.09.13) w Chorzowskim Carrefourze i było np. NBA 2K13 po 59 zeta. Były też jakieś strzelanki poprzeceniane ale w tym temacie słabo ogarniam więc nie wiem czy w aż tak dobrych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może coś na temat premiery Beyond w empiku? Nie mogę znaleźć żadnego info, ale mam nadzieję, że przygotują jakąś promocję na premierę. Ostatnio nieźle się rozkręcili.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy Metal gear solid 4 wyszla w wesji polskiej ? na allegro widzialem ze 2 ludzi mialo zaznaczone wersja polska choc jak szukam gdzie indziej to nie moge znalezc tej gry w wersji PL a chcialbym ja kupic wlasnie w tej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskiej wersji nie było , jak już to książeczka i pudełko w PL , ale gra jest po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda bo podobno sa tam dlugie filmiki i scenki.. ja jestem niemieckojezyczny a chcialm pograc w te gre :) bede musial sie pomeczyc po angielsku, dzieki za info ciekawe co na to ludzie z allegro ktorzy maja napisane polska wersja.. nie wiem czy na gametrade przypadkiem tez nie mial ktos zaznaczonego PL.. przydalaby sie jakas latka patch itp z jezykiem o :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

któraś z tych gier serii lego ma wersję polską ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś mi wytłumaczyć na czym polega ta oferta? Czy są jakieś haczyki? http://allegro.pl/gta-5-v-pl-ps3-tanio-szybko-nowa-opis-i3591239911.html

 

Cześć,

Cytując z tej aukcji:

"Witam! na sprzedaż mam grę w wersji cyfrowej! GTA 5 na konsolę PS3 W pełnej Polskiej wersji językowej. 

Grę udostepniam raz do pobrania."

 

Kupując od niego grę udostępnia Ci ją tylko raz, więc w sytuacji potrzeby przywrócenia ustawień fabrycznych konsoli nie masz możliwości ponownego pobrania gry. Poza tym po pewnym czasie gra może przestać całkowicie działać.

Kupując grę cyfrową od kogoś rozróżniamy dwa typy:

1. Cwaniaczki takie jak ten z powyższej aukcji - Sprzedaje grę masowo za połowę jej ceny i nie masz na nią żadnej gwarancji

2. Osoby sprzedające slot do gry(konta) - Wygląda to tak: Gość kupuje na nowo założonym koncie daną grę, powiedzmy gta V. Później sprzedaje z niej slot(Gry na PS3 posiadają dwa sloty, tzn. Można je pobrać na dwie różne konsole). W takiej sytuacji masz dane do konta i możesz pobierać grę dowolną ilość razy z konta A, później przełączasz się na konto B, czyli swoje konto i na swoje konto nabijasz trofea. 

 

Osobiście bardziej polecam opcję drugą, jednakże i tu trafiają się oszuści. Jako założyciel konta zawsze może pozmieniać za jakiś czas dane do konta i już sobie nie ściągniesz gry, także kupując w ten sposób należy robić zakupy u znajomych tudzież osób "godnych zaufania". 

 

Na Twoim miejscu zamiast szukać okazji za 125zł, wolałbym dać 199zł i mieć egzemplarz pudełkowy, który zawsze możesz sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialem zakupic Metal Gear Solid 4, dowiedzialem sie ze sa tylko wersje angielskie. Mam 2 opcje za takie same pieniadze:

z allegro z kolesiem sie osobiscie ustawic :

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots-nowa-zafoliowana-ID3zh0J.html

zafoliowana ale jakas dziwna ta okladka czy to dobra gra?

 

a druga tez soobiscie po te gre:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=3592028064

ta ma normlana okladke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialem zakupic Metal Gear Solid 4, dowiedzialem sie ze sa tylko wersje angielskie. Mam 2 opcje za takie same pieniadze:

z allegro z kolesiem sie osobiscie ustawic :

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots-nowa-zafoliowana-ID3zh0J.html

zafoliowana ale jakas dziwna ta okladka czy to dobra gra?

 

a druga tez soobiscie po te gre:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=3592028064

ta ma normlana okladke.

 

Wygląda na to, że ta pierwsza opcja, to nie jest gra... http://metalgear.wikia.com/wiki/Metal_Gear_Saga

Na jednym zdjęciu widać wyraźnie, że jest to płyta DVD.

Edytowane przez Continuum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli lepiej by bylo te z alllegro sie osobiscie ustawic. Za 40 zl to nie jest wygorowana cena chyba. No i zawsze bede mogl zobacyzc stan gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×