Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

W szczecińskim saturnie Uncharted 3 stoi za 89 zł. Uwaga na przefoliowane kopie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo carrefoura wie ktoś jakie paczki podwójnych gier dali? bo w moim mieście w carrefourze akurat ta promocja nie obowiązuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro po 50zl uzywka, jedna nowka za 80 :D na zavvi nie ma, widze ze malo tego na rynku jest :D

Ja teraz szukam saints row, wszedzie kolo 70-80zl, moze ktos zna jakis tajemny sklep gdzie taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje patrzeć na stronie Łódzkiego sklepu Checkpoint...mają tam bardzo dużo bardzo tanich gier i przez to jest tam niezła rotacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w carrefour jest promocja 2gry z ps3 za 109zł, w gazetce był Assassin's Creed 2 i Brotherhood i 2 zestaw Prince of Percia: Trylogia i Prince of Persia: Piaski czasu(? - ta ostatnia wersja :biggrin:) i są jeszcze inne zestawy, muszę się wybrać zobaczyć :)

w carrefourze gazetka ta obowiązuje dopiero od jutra. ja dopiero wbije tam koło 19 to napisze co było chyba że ktoś będzie miał możliwość sprawdzenia prędzej to pisać bo chyba asasynów wezmę bo się mega opłaca

aha z fajnych cen dzisiaj to fifa 12 była za 119 zł w carrefourze

Ktoś się już wybrał i sprawdził jakie gry są w 2-pakach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie polecacie zakupić Medal of Honor Warfighter? Oczywiście mowa o pre-orderze, pytanie to, gdzie najtaniej, najkorzystniej i jaki sklep polecacie (gram, itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dość często zamawiałem preordery w gram np Battlefielda 3 limitowanego

Nie miałem nigdy zastrzeżeń co do kontaktu, terminu dostawy, czy otrzymania zawartość dodatkowej DLC które nie są w pudełkach.

Choć limitka MoH wygląda miernie (np w porównaniu do wspomnianego B3 gdzie dodatki gratis za preorder były warte z 70zł).

Tu dodatki dupy nie urywają więc sens zamawiania preordera dla dodatkowej zawartosci jest średni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisanie mi proszę ile jest warta Edycja kolekcjonerska Batmana Arkham City. dostałem właśnie na urodziny ale nie jest mi potrzebna i wole ja spieniezyc. może jest tu jakiś chętny? Pudełko nadal w folii

Pudełko od gry, czy całe z EK? Jeśli całe, to myślę, że za 280 by się udało.

http://allegro.pl/pl...2415848183.html czy to na pewno oryginał? Opłaca się kupować?

W wielu sklepach można już wyrwać "dildo" za 100 zł, a tutaj masz wersję OEM, czyli bez pudełka, prawdopodobnie wyjęte z bundle'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały zestaw.

Puscilem na Allegro zobaczymy czy ktoś się skusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.ps3site.pl/promocja-nowa-wersja-ps3-sklepu-tuz-za-rogiem-w-miedzyczasie-obnizamy-ceny-do-minimum/115976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym coś sobie ale nie ma fajnych promocji na zavvi a amazon to w ogóle ostatnio nie spuszcza z cen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.ps3site.pl/promocja-nowa-wersja-ps3-sklepu-tuz-za-rogiem-w-miedzyczasie-obnizamy-ceny-do-minimum/115976

Nie kupować w tym dziadowskim sklepie.

@bartus007

Co z tego że nie ma promocji, wykorzystaj jedną ze swoich kart prezentowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Deus Ex Bunt Ludzkości za 99 zł wersja PL w Empiku. Na allegro chodzą powyżej 110 zł są też używki za 79.99 ale ja wole dorzucić i mieć "dziewice" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też kupiłem w empiku z 1,5 m-ca temu, tyle że empik.com za 91,99 ( i jeszcze mam zniżkę -5%)

Czasem maja tam wbrew powszechnym opiniom niezłe oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupować w tym dziadowskim sklepie.

@bartus007

Co z tego że nie ma promocji, wykorzystaj jedną ze swoich kart prezentowych ;)

Niestety nie ma już kart do amazona więc muszę płacić dolarami, a z kupowania gier w dniu premiery zrezygnowałem już jakiś czas temu, głównie dlatego że mam coraz więcej gier na półce i nie mam ciśnienia, ale czasami coś bym fajnego kupił;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://muve.pl/promo...--na-gry-na-ps3

Wychodzi 131,99 niezła oferta, nawet mimo że trzeba nabyć coś z grypy A

Promocje "Efekt Zestawów" na PS3/X360 wzbogacają się o Dragon's Dogma, a PS3 również o Max Payne 3 - te gry trafiają do grup B, czyli można je już nabyć z rabatami aż 40%!

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem kupuje DD tam za 140zł mimo że cena pokazuje 220zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsumie fajna promocja, jestem teraz przy kasie i moze na tekkena 6 i mp3 bym się skusił (222zł razem) albo jakiś inny bundle tam gdzie się opłaca, do kiedy jest ta promocja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×