Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Zyga zabrzmiales jakbys po godzinach pracowal w cdprojekt.. oprocz dwoch wielkich akcji empiku raz homefront a dwa saints row to glucho o tych grach.. W saturnie tylko jakies gowno na pc bylo no i dirt complete, w media ze dwa pudelka warhammera i cisza :P a gdzie to ufc3 sie pytam?

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego ? To tylko taka "kartonowa rezerwacja" z DLC - której wartość odliczą Ci jak będziesz kupował premierowe wydanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyga zabrzmiales jakbys po godzinach pracowal w cdprojekt.. oprocz dwoch wielkich akcji empiku raz homefront a dwa saints row to glucho o tych grach.. W saturnie tylko jakies gowno na pc bylo no i dirt complete, w media ze dwa pudelka warhammera i cisza :P a gdzie to ufc3 sie pytam?

Jeszcze te nowe Red Faction było ;)

Moje czeka juz tydzień na odbiór ale nie chce mi się iść ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydanie FIFA 13 Ultimate Edition otrzymają osoby, które nabędą grę w ramach przedsprzedaży albo w dniu premiery pełnej wersji, czyli – jak właśnie się dowiedzieliśmy – 28 września bieżącego roku. Na rozszerzoną edycję złożą się 24 złote paczki Ultimate Team o łącznej wartości 15 funtów (mniej więcej 80 zł). Poszczególne pakiety będą udostępniane co tydzień w formie zestawów zawierających 12 elementów.
Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle to wiem i taka wersja jest np na amazonie, w ultimie natomiast jest wersja 10k monet (czyli jakieś 1,5 paczki zlotej) i zespół adidasa którym pewnie nie można grać normalnie w FUT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się ktoś gdzie w Tarnowie lub ew. w Nowym Sączu można kupić gry z promocji cd projekt, wiem że trochę za póżno. Czy przewidywana jest jakaś dostawa tych gier czy to już koniec bo na stronie cd projekt pisze że promocja jeszcze całe wakacje będzie trwałą więc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoń po sklepach z listy na stronie promocji które są w twoim mieście i pytaj innej rady nie ma...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być problem z dostaniem tych gier, bo ta promocja to po prostu wyprzedaż gier thq - cdproject przestał być wydawcą ich gier i je wyprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie w Nowym Sączu w MM zarezerwowałem sobie Saints Row 3 Edycja Specjalna za 29 zl, jeszcze są więc rezerwujcie i kupujcie szybko :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej kupic Castlevanie lords of shadow ? Patrzylem pare sklepow ale cena 100 zl za dwuletnia gre to troche duzo , najlepiej zeby to byla nowka , macie jakies sklepy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis kupiłem Space marines za 39.99 w media oraz ufc 3 za 49zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos gdzie mozna kupic tanio AC Revelation ottoman? Była okazja tu na PS3site ale jakoś nie zdążyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogo, w rtv euro swego czasu była za 99zł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej kupic Castlevanie lords of shadow ? Patrzylem pare sklepow ale cena 100 zl za dwuletnia gre to troche duzo , najlepiej zeby to byla nowka , macie jakies sklepy ?

Tu masz najtaniej:

http://www.thehut.com/games/platforms/ps3/castlevania-lords-of-shadow/10173731.html?affil=awin&awc=2547_1344861216_52286cb512adee6246d81649ffc7e708&utm_source=AWin-24880&utm_medium=affiliate&utm_campaign=AffiliateWin

najlepiej weś sobie coś w promocji 2 za 25 funtów, to jeszcze taniej wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up czy 170zł to tanio? http://www.ultima.pl...edition/i11437/

tanio nie ale ostatnio byłem w media expert tam assasyn rev był za 99zł i ottoman taka sama cena ale na Xboxa wiec myslałem że gdzies w innych sklepach tez znajde ale na PS3. widocznie się myliłem.

Edytowane przez Zujok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toruń,hipermarket Real na ulicy Grudziądzkiej fajna promocja na wydawane przez Cenegę gry.

Mortal Kombat vs DC Universe , Dead Rising2:Off the record , Brink , Final Fantasy XIII(wersja platynowa) każda po 39,95zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz najtaniej:

http://www.thehut.co...gn=AffiliateWin

najlepiej weś sobie coś w promocji 2 za 25 funtów, to jeszcze taniej wyjdzie.

Fajnie cenowo ,tylko ze tutaj jest chyba darmowa dostawa na terenie wielkiej brytani , a przesylka do Polski jesli dobrze sie doczytalem to 7,99 funtow czyli 41 zl wiec sie nie oplaca za bardzo bo dwie gry za 25 funtow bo oprocz castlevani nic by mnie raczej nie interesowalo na razie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media markt UFC 3 za 60 zł, homefront za 30 zł ,space marine na 50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie cenowo ,tylko ze tutaj jest chyba darmowa dostawa na terenie wielkiej brytani , a przesylka do Polski jesli dobrze sie doczytalem to 7,99 funtow czyli 41 zl wiec sie nie oplaca za bardzo bo dwie gry za 25 funtow bo oprocz castlevani nic by mnie raczej nie interesowalo na razie ;/

Wysyłka jest 1 funt, wiem bo zamawiam od czasu do czasu ;)

Edytowane przez helusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×