Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Może widział ktoś jakąś dobrą ofertę Far Cry 3? Dostałem maila od zavvi że jest po 38€ wbijam zadowolony a tu na głównej że jest po 32€, jeszcze bardziej zadowolony wbijam dalej a tam tylko na xbox i to za 52€. Wpieniony od rana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JURCZ91

W Polsce z tego co zauważyłem najtaniej o pare zł na Allegro. Inne możliwości to jeśli masz jakieś kody rabatowe w którymś ze sklepów to jeszcze troche wyrwiesz ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla obeznanych w temacie Muve:

Mam niewykorzystany kod zniżkowy i chciałbym go przeznaczyć na GTA V. Czy ten kod można wykorzystać także w preorderze (oferta kupna już figuruje na stronie sklepu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym w tym temacie. Zniżka działa na cenę sugerowaną, której w przypadku GTA V nie masz podanej, więc kodu nie wykorzystasz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale Black Market ktoś wystawia Far Cry 3 za 160 z przesyłką. Taniej nie ma raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up w amazonie jeśli zrobisz zakupy powyżej 25 funtów, masz przesyłke gratis, więc jeśli weźmiesz obie gry to żadnych dodatkowych kosztów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up w amazonie jeśli zrobisz zakupy powyżej 25 funtów, masz przesyłke gratis, więc jeśli weźmiesz obie gry to żadnych dodatkowych kosztów

Ano dokładnie. Jeśli weźmiesz tylko jedną z nich, wtedy przesyłka kosztuje 9 funtów. Tak więc lepiej dobrać sobie zamówienie tak, by było powyżej 25 funtów (koło 125 zł) i wtedy bez problemu wyślą DHLem do Polski za free.

Anyway - zamówiłem sobie Spec Ops: The Line z Empiku za 64 zł. Okazja czy nie - gra wcale nie jest stara. IMO takich pieniędzy warta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano dokładnie. Jeśli weźmiesz tylko jedną z nich, wtedy przesyłka kosztuje 9 funtów. Tak więc lepiej dobrać sobie zamówienie tak, by było powyżej 25 funtów (koło 125 zł) i wtedy bez problemu wyślą DHLem do Polski za free.

Anyway - zamówiłem sobie Spec Ops: The Line z Empiku za 64 zł. Okazja czy nie - gra wcale nie jest stara. IMO takich pieniędzy warta ;)

Trzeba było kupić w euro rtv 59 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze z jedna gra mozna byc jedynie uzywana na 2 kontach a koleś pisze o 5 slotach, więc cos chyba jest nie tak...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkręta albo koleś nie wie o redukcji slotów do 2 sztuk...lepiej daj sobie spokój żebyś nie wylądował potem bez gry i kasy...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupowałem w wersji cyfrowej więc do was zapytanie .

http://allegro.pl/ba...2847762043.html

Wszystko okej z tą aukcją, a bardziej z ceną ?

Dziękuje i pozdrawiam .

Ale przecież tą grę koleś mógł kupić, wtedy kiedy jeszcze sloty były dzielone na 5 osób. Ja w tej ofercie nie widzę nic strasznego, oprócz tego, że kupowanie slota to loteria ( czy ktoś nie zmieni hasła do konta)

Edytowane przez kiniol78
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież tą grę koleś mógł kupić, wtedy kiedy jeszcze sloty były dzielone na 5 osób. Ja w tej ofercie nie widzę nic strasznego, oprócz tego, że kupowanie slota to loteria ( czy ktoś nie zmieni hasła do konta)

Dokładnie, kolega wyżej dobrze napisał, sam doświadczyłem jak mój znajomy kupował slota Battlefielda 3 na premierze za 50zł (250zł na psstore) dzielone na 5 osób i w dodatku miał Back To Karkand gratis, Także fakt że battlefielda można było kupić i podzielić jeszcze na 5 slotów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim za 20 i Dead Island GOTY za 10

dobre ceny

http://www.amazon.co...bs_676471011_32

http://www.amazon.co...bs_676471011_34

Dziękuję za ten wpis.

Zamówienie złożone, razem wyszło 30,75gbp. Zobaczymy ile z konta pociągną.

Mam nadzieję, że w 160pln się zmieszczą.

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzieś kupić tanio Dark Souls Limited Edition?

Teraz chyba tylko Prepare to Die.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś nocna promocja w rtv euro agd od 23 pewnie nic ciekawego nie dadzą ale warto sprawdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W empiku za ile kupilbym uzywkę black ops 2?

A wie ktos moze po ile w czeladzi w games4you jest moze uzywka 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×