Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

sporadycznie ale jednak czasami zdarza się dostać grę w miarę normalnej cenie w tych marketach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie gdzie w okolicach Myslowic, Katowic, Sosnowca moglbym kupic grę Borderlands wersje GOTY. Widzialem w Media Markt na 3 stawach za 100 zł nową znajdę gdzieś taniej w tych okolicach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie gdzie w okolicach Myslowic, Katowic, Sosnowca moglbym kupic grę Borderlands wersje GOTY. Widzialem w Media Markt na 3 stawach za 100 zł nową znajdę gdzieś taniej w tych okolicach?

Niestety, co do kupna w tych okolicach, nie jestem w stanie pomóc. Jeżeli by ci to nie przeszkadzało, możesz zamówić w jakimś slepie internetowym, łap tu aukcję dla przykładu:

http://allegro.pl/borderlands-game-of-the-year-edition-wejherowo-i1770730858.html

Wyjdzie cię właśnie gdzieś około 100 zł . Zaraz poszukam ci tańszych, bo tu gra niby 89 zł, ale za przesyłkę zapłacisz tak, że przekroczy cenę Media Marktu. Chyba, że zależy ci tylko na kupnie na miejscu, to niestety nie potrafię pomóc i przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie lepiej (bezpieczniej i z pewnością, że gra dojdzie na czas) kupić Fife 12? Amazon czy Zavvi? Czy jeszcze gdzieś indziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie lepiej (bezpieczniej i z pewnością, że gra dojdzie na czas) kupić Fife 12? Amazon czy Zavvi? Czy jeszcze gdzieś indziej?

Ja zawsze zamawiam gry z Allegro, ale jeśli chodzi o szybkość dostawy to zależy od sprzedawcy xD

Co do twojego wyboru, polecam ci Amazon. Znajomi korzystają i są zadowoleni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zamawiam gry z Allegro, ale jeśli chodzi o szybkość dostawy to zależy od sprzedawcy xD

Co do twojego wyboru, polecam ci Amazon. Znajomi korzystają i są zadowoleni ;)

No brałbym na allegro, ale mają być w polskiej wersji jakieś szopki ze sponsorami na koszulkach, bo nie można w Polsce reklamować bukmacherów, więc chciałem z UK ściągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No brałbym na allegro, ale mają być w polskiej wersji jakieś szopki ze sponsorami na koszulkach, bo nie można w Polsce reklamować bukmacherów, więc chciałem z UK ściągnąć.

A cyrkują niepotrzebnie, w niektórych grach problemy robią z niczego...

Tak jak mówiłem, bierz w Amazonie ;) Ewentualnie możesz poszukać jakiejś ofety w Ebayu, tyle że wtedy musisz zapłacić inną walutą, a to też lekka kombinacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 2 sztuki w okazyjnej cenie. Jak ktoś jeszcze nie posiada Uncharted: Drake's Fortune to radzę się śpieszyć.. Od tego samego sprzedawcy jeszcze kilka fajnych tytułów w dobrych cenach. Jak ktoś z Poznania to może odebrać osobiście! Pozdro !

http://allegro.pl/un...1773857364.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać PS3 40GB, z zepsutymi padami, pełnym okablowaniem i grą Resident Evil 5 za 400zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać PS3 40GB, z zepsutymi padami, pełnym okablowaniem i grą Resident Evil 5 za 400zł ?

Nie znam twoich gustów i priorytetów, czy jesteś w stanie wydać więcej.. Ja jednak na twoim miejscu pokusiłbym się o nówkę w zestawie z jakąś grą lub Move. Co ci z zepsutych padów? Tak czy tak wybulisz dodatkowe 200-300 zł na nowe , co jeszcze? Baaaardzo mała pamięć wewnętrzna. Polecam konsolkę 250GB, bo 40 to naprawdę malutko. Myślę, że najniższa cena... 1000-1100 zł i kupisz czarnulę z jakąś dobrą gierką bo raczej poniżej tysiaka nie kupisz.. To tylko i wyłącznie moja opinia ;)

Edytowane przez Maly_06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej kupię Gran Turismo 5 lub RDR?

http://allegro.pl/gr...1779960187.html

O co chodzi?

Co do RDR, niestety ci nie powiem, bo nie wiem. A co do Gran Turismo 5, warto poczekać, bo niedługo wyjdzie w wersji Platinum, stąd i ta "nowa wersja" z aukcji. Ale nie ma chyba sensu składać Pre-Ordera. Na twoim miejscu poczekałbym (bodajże do listopada) , pobiegł do Empiku i kupił GT5 za stówencjusza ;) Wyjdzie taniej niż tu , doliczając koszty przesyłki.

Edytowane przez Maly_06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 5 w Platinum? To oficjalne info?

Tak, była o tym swego czasu notka na głównej. Wyjdzie w platynie obok LBP2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocław MAGNOLIA PARK SATURN

NFS Hot Pursuit 69 zł (bardzo, ale to bardzo atrakcyjna oferta)

NFS Shift 2 Unleashed 119 zł (mniej atrakcyjna ale nadal trzymająca poziom "chyba wezmę bo tanio")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały offtop:

tak sobie pomyślałem, że skoro gry na PS3 są dużo dużo tańsze za granicą, to może płyty z muzyką też? Jeśli znacie jakieś sklepy internetowe sprzedające CD z muzyką po dobrych cenach to mówić śmiało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały offtop:

tak sobie pomyślałem, że skoro gry na PS3 są dużo dużo tańsze za granicą, to może płyty z muzyką też? Jeśli znacie jakieś sklepy internetowe sprzedające CD z muzyką po dobrych cenach to mówić śmiało :D

Myślę że te trzy wystarczą ci na kilka następnych lat :)

http://www.thehut.com/home.dept

http://www.zavvi.com/home.dept

http://www.amazon.co.uk/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM Gdańsk na Matarnii jest juz Deus EX w cenie 199zł

Jest też Killzone 3 w cenie platynowej 99zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM Gdańsk na Matarnii jest juz Deus EX w cenie 199zł

Jest też Killzone 3 w cenie platynowej 99zł.

Wyprzedziłeś mnie. Także dzwoniłem na Matarnie. W Saturnie jeszcze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×