Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Jak gram teraz na NG+ to często przez głupi błąd ginę :P ale mnie to motywuje jeszcze bardziej, choć wiem że gram nieźle w stosunku do pierwszego odpalenia demonsów w sierpniu 2011 gdzie grałem gorzej niż noga od stołu xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, odpalam na nowo xD skasuje tylko moją postać na około 400SL i gram od początku xD 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kuście kurde, ja w robocie do wieczora, chyba będę po nocach grał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam xD mam postacie na 115SL, 269SL i chyba 712 SL xD jak coś mogę pomóc XD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś próbowałem z 5 razy ubić Flamelurkera na NG+ i raz prawie mi się udało, lecz dziad był szybszy i mnie poskładał jak kupę liści xD ta gra potrafi sprowadzić do parteru każdego "growego" koksa; i ten moment gdy przechodziłem przez mgłę, wiedząc, że ten bydlak zaraz posmakuje mej stali - serce wali jak oszalałe :P. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę zacząć jakąś zupełnie postacią, ale wtedy już kompletnie zapomnę, co mam jeszcze do zrobienia na starej. Tak niewiele do platyny brakuje, a nie chcę sobie schrzanić tendencji przez swoją głupotę. 

 

Cóż, teraz już przynajmniej jestem pewien, że gdyby miał jakieś gry zabrać na bezludną wyspę, to byłoby to Demon's i Dark Souls.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numinex, skoro miałeś taką długą przerwę, to ja bym zalecał chyba jednak zacząć od nowa i po kolei offline tendencje i phantomy pozaliczać.

Gdzieś wcześniej [duuużo wcześniej] rozpisałem cały schemat. Nie jest tak źle to ogarnąć na NG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tak naprawdę nie zostało wiele :) Jedynie dwa evenety bodajże, muszę jedynie odpalić save'a i na spokojnie ogarnąć co jeszcze zrobić. Z drugiej strony granie w to w od początku to sama (prawie :P) przyjemność, tylko nie wiem kiedy czas znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę zacząć jakąś zupełnie postacią, ale wtedy już kompletnie zapomnę, co mam jeszcze do zrobienia na starej. Tak niewiele do platyny brakuje, a nie chcę sobie schrzanić tendencji przez swoją głupotę. 

 

Cóż, teraz już przynajmniej jestem pewien, że gdyby miał jakieś gry zabrać na bezludną wyspę, to byłoby to Demon's i Dark Souls.

 

Jak nowa postać to tylko Royalty ;D 

 

A co do platynowania, to mnie całkiem sporo zostało XD 

 

http://psnprofiles.com/trophies/475-Demons-Souls/GooJunPyo

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie od zalogowania resetują się tendencję? I czy trzeba było mieć ludzką formę, aby BP mógł mnie najechać, bo tego nie pamiętam :P Mam PWWT wszędzie i PBCT a chce mieć PBWT i PWCT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz przecież poradnik, tam masz wszystko jasno opisane ;)

BP (inny gracz) najedzie Cię, jak będziesz w ludzkiej formie.

Po jakim czasie się resetują, tego nie wiem - powinny od razu - zerknij no na te figury w danym świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz przecież poradnik, tam masz wszystko jasno opisane ;)

BP (inny gracz) najedzie Cię, jak będziesz w ludzkiej formie.

Po jakim czasie się resetują, tego nie wiem - powinny od razu - zerknij no na te figury w danym świecie.

Ja także myślałem, że od razu ale nie. Będę w domu to zerkne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam przygodę z DS. Dostałem w plusie a dragon dogma mnie odrzucił, wiec skusilem się. Kiedyś grałem w dark souls, Niespełna 10h i musiałem ja oddać, teraz chciałbym dokończyć czy też zagrać od nowa ale postanowiłem ze zacznę od demon souls, później ds 1 i ds2 a w marcu bloodbourne Hehe jak dobrze pójdzie.

Teraz 2 pytania :

Czy serwery zostały wyłączone?

Proszę o jakiś link do poradnika. Bo jest dużo syfu w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to często można spotkać na swojej drodze duchy innych graczy więc serwery są online ;)

 

a dobry poradnik posiada kovacs - zapewne tu zajrzy za niedługo :) 

 

ps. ja też bym poprosił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery działają. A największym kompendium wiedzy jest wiki, która zawiera odpowiedź na niemal każde pytanie. Nie znalazłem tam tylko odpowiedzi odnośnie Ostravy ;) Na ng+ warto jednak alternatywnie zerknąć na demon's souls atlus official guide - dorwiecie na necie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jeżeli zabiłem bossa tower knight i chce użyć jego duszy to zrobiona broni jak to zrobić, jestem u eda ale nie widzę takiej opcji. Po zabiciu pannalaxa skonsumowalem dusze zamiast zrobić broń dlatego nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jeżeli zabiłem bossa tower knight i chce użyć jego duszy to zrobiona broni jak to zrobić, jestem u eda ale nie widzę takiej opcji. Po zabiciu pannalaxa skonsumowalem dusze zamiast zrobić broń dlatego nie wiem

Broń z duszy bossów robi się u kowala w tej krainie co jest jakaś kopalnia, ale żeby zaczął ci robić te bronie musisz mu dać duszę Flamelurkera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki a teraz kolejne pytania :D 

Uprzedzając jestem w 1-1, 1-2.

1. Jak rzucać czary ? czym ? Mam wykupiony czar soul arrow, zapamiętany ale nie mogę go rzucić, potrzebuje jakąś laske czy coś? różdżkę? 

2. Po pokonaniu Tower Knigta, nie mogę iść dalej przez mgłę, wymagają ode mnie pokonania jeszcze jakiegoś archdemona? Ktoś może wiedzieć o co chodzi? Musze się przenieść do innego świata ? Bo biegam po całym Boletarian palace i nie mogę znaleźć żadnego bossa.

3. Budowanie postaci - nie chce uniwersalnej, chce fightera ale żeby miał jakieś czary wspomagajace, da się tak ? Kto i gdzie uczy cudów?

4. Warto trzymać kamienie które przywracają ludzką formę czy można spokojnie ich używać? 

 

Po dziesiejszej sesji to byłoby na tyle. Z góry dzięki za jakiekolwiek odp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. No potrzebujesz Pan różdżki - działa też z pyro. Do cudów talizman.

2. Żeby przejść przez mgłę do 1-3 musisz pokonać końcowego bossa w innym świecie, czyli przejść cały 2, 3, 4, lub 5-ty świat - kolejność dowolna, ale na początku 2-gi lub 4-ty będą strawne.

3. Jeżeli chcesz konkretny build, to sprawdź wiki. http://demonssouls.wikidot.com/character-builds Pamiętaj, że statystyk nie można cofnąć, więc zastanów się dwa razy zanim w coś dusze władujesz. Jak chcesz fightera, to ładuj w strenght i standardowo w vitality i endurance. Nauczyciela cudów znajdziesz w 4-2, przeniesie się później do nexusa.

4. Kamienie występują rzadko i służą do zabawy tendencjami i przyzywania innych graczy do pomocy, więc jeżeli Ci na tym zależy, to je oszczędzaj.

Edytowane przez kovacs
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie?), na jakim przedziale LVL obecnie spotkamy największy ruch na serwerach?

Region nieistotny, bo mam wszystkie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się nie dziwię, skoro to najrzadziej wypadający kamyk w grze. Podaj wersję gry i SL, a nuż się ktoś zlituje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 6 latach od premiery zabrałem się za Demons Souls.

Gra jest wspaniała mroczny klimat dark fantasy przypomina mi Diablo 1 kilkanaście lat temu, na początku ciągle ginąłem w 1-1, ale rzut oka na forum, wybór Royala na początek znacznie ułatwił temat.

Gra ma wspaniały dar przyciągania, już dawno mnie do żadnej gdy tak nie ciągnęło, a gram już prawie 20 lat :)

Obecnie jestem po ubiciu Phalanxa, Tower Knighta, Armor Spidera i Flamelurkera.

Mam kilka pytań:

- mam 4 dusze demonów, więc mogę nauczyć się kilku unikalnych broni i czarów. Wyczytałem że przed udaniem się do Eda trzeba ulepszyć część broni na +7. Obecnie mam włócznię +3 i łuk +5, a mam dusze demonów potrzebne do Scraping Spear i Lava Bow. Czy materiały do ulepszeń (shardy)na kolejne ++++ trzeba pracowicie farmić, czy można gdzieś kupić ?

- czy wystarczy Edowi raz dać duszę Flamelurkera i będzie dla nas wykuwał unikalne bronie już przez całą grę, czy trzeba iść RAZ i zrobić unikalne bronie w czasie jednej wizyty ?

- czy używając czaru Evacuate wracamy do Nexusa z duszami, ale z powrotem do świata wracamy na początek czy do miejsca gdzie użyliśmy Evacuate ?

Dzięki z góry !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×