Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

1,763

Birthday

03/05/1984

Last visited


Joined

 1. adick007

  Death Stranding

  Platynka wbita po 87 godzinach. Świetna gra. Tak od połowy olałem wszystko i cisnąłem fabułę do końca. A po końcówce dopiero zacząłem się bawić we wszystkie zlecenia poboczne itp. Tyrolki są świetne Zrobiłem na YT spis wszystkich maili, które dostajemy od Preppersów. Gdyby ktoś chciał poczytać nie włączając gry to proszę bardzo: Oczywiście SPOILERY!! Tylko dla osób, które rozwinęły maksymalną więź na 5 gwiazdek ze wszystkimi.
 2. adick007

  Wipeout: Omega Collection

  Udało mi się zrobić coś, co jakiś czas temu wydawało mi się niemożliwe. Platynka w Wipeout z PS3 :) Po platynie z Omega wróciłem do wersji z PS3... Szybki rzut okiem i brakowało tylko Elitarnej Kampanii na Hardzie i 75 Zone. Największym problemem był uszkodzony DualShock - statek cały czas lekko skręcał w lewo, walnięty analog. Ale się udało. Platynowałem to 11 lat :)
 3. adick007

  Wipeout: Omega Collection

  Jeeest!! To chyba moja najbardziej wyżyłowana platyna. Łapy z padem weszły w symbiozę. Dark Soulsy itp to pikuś No, w niezłą zajawkę wpadłem, co trudniejsze momenty z wyłączoną muzyką i bez mrugania. A teraz odświeżam wersję z PS3 i z aktywowanym skillem tam dokończę platynować (po 11 latach...)
 4. adick007

  Death Stranding

  Kurde... 10 godzin za mną i gra nadal bardzo mi się kojarzy z Shadow of the Collossus. Oczywiście odmienny gameplay, ale odczucia odkrywanej tajemnicy, pagórkowate widoczki z pozoru z pustą przestrzenią. No bardzo podobne mam odczucia do tych, gdy pierwszy raz w SOTC grałem.
 5. adick007

  Wipeout: Omega Collection

  Sorry, że odkopuję temat. Przede wszystkim kto posiada VR to obowiązkowo musi spróbować Wipeouta!! Po drugie, prawie właśnie miałem zawał. Odnowiłem sobie doznania z grą (po PS3) i zakochałem się ponownie. Łapy spocone... udało się wygrać Tournament8 Elite w kampanii HD i przypuszczam atak na platynę. Niesamowita gra.
 6. adick007

  W co teraz gracie?

  PS4 Medievil. Dostałem takiego Medievila, jakiego zapamiętałem. Świetna gra. Vita FF8

Community Reputation

adick007 last won the day on December 12 2019

adick007 had the most liked content!

871 Konkretna

Informacje o profilu

 • Wiek
  33
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Mysłowice

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  4802707
 • PSN
  adik007

Recent Profile Visitors

7,158 profile views
×