Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

<br /><br /><br /> Ty sobie jaja robisz? Radzę przejśc tutorial i czytać wiadomości.

Włączyłem tutorial, druga wiadomość to ta o sprincie. Dzięki, nie pomyślałem o tym ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem tutorial, druga wiadomość to ta o sprincie. Dzięki, nie pomyślałem o tym ;d

Dzizus :unsure:.

Dobrze, że nie ma już gier o takim stopniu komplikacji jak chociażby Hobbit na ZX Spectrum bo nawet tytułowego ekranu byś nie przewinął.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do TK i jego halabardy i m.hammera. Faktycznie halabarda jest niezła ale ja preferuję Large sword of moonlight. To co z nim robię to jest istna masakra, a przy tym świetnie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Co zrobić aby biegać w grze Demon's Souls? Na filmach, na yt widziałem że playerzy biegają bez problemu, ale u mnie to nie działa.. nie wiem czemu. Próbowałem klikać wszystkie przyciski, szukałem w instrukcji, w googlach.. i po prostu nie wiem co trzeba zrobić aby biec. Gdzieś na internecie znalazłem że trzeba gałką ruszać, ale u mnie to nie działa więc.. nie wiem i po radę przyszedłem do was :). Proszę o pomoc, bo bez bieganie drugiego bosa nie daję rady pokonać -,-.

:blink: :shok: :woot: :rofl: :rofl: :rofl: Dobre, naprawde dobre!!! Najlepszy tekst w calym watku o DS! Swoja droga nie wiem, jak mozna nawet instrukcji i tutoriala nie przejrzec przed zaczeciem nieznanej gry :fool: . Jezeli to jednak nie byl zart to kolega wyzej odpowiedzial.

Palpatine_79: Mirdan hammer i Halabarda niby sa podobne (obrazenia, wymagania itd) ale MH zadaje obrazenia Blunt - jest sporo latwiej przelamac obrone przeciwnika np gdy sie zaslania tarcza. Wg mnie MH jest sporo lepszy.

Pizkes: To chyba na niskim levelu albo z poczatkujacymi graczami. LSoM wyglada fajnie i na niskich lewelach jest dobry przeciw zaslaniajacym sie tarcza zolwiom ale ogolnie ten miecz jest slaby. Przy Faith 35 daje max 281 obrazen, a porownywalny pod wzgledem zasiegu i ruchu Blessed +5 Claymore przy tym samym Faith daje 440 obrazen. Nie mowie juz o Blessed +5 Great Sword/Great Axe - 546 obrazen przy tym samym Faith.

Edytowane przez Bombadil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:woot: Normalnie jaja. A jak zalozysz ta sama zbroje na thiefa/wanderera/royala to bedzie smigal? Po to masz mozliwosc zmiany ekwipunku, zeby w razie potrzeby zdjac nadmiar zelastwa, dokladnie tak jak pisze drk2. Halabarda tez nie jest zla tylko trzeba ja lepiej poznac i chwile pocwiczyc, jak dla mnie w swojej klasie jest nr 2, zaraz po swietnym m.hammerze :thumbsup:.

Palpatine _79: Doran jest w 1-1,nie w 1-4.

Widzę, że Panowie poprzechodzili już grę po kilka razy i zapomnieli, jak to jest być nowym. Kiedy zaczynasz grę to wybór wyposażenia jest dość ograniczony. Mam wydawać ciężko zarobione dusze na zbroje od vendorów? W moim poście chodziło mi o początkowy etap gry czego nie raczyliście zauważyć. A halabardą grać po prostu nie umiem. Zdecydowanie wolę katany lub włócznię. A najwygodniej grało mi się Royalem i Thiefem. Dla mnie mają najwygodniejszy ekwipunek startowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Panowie poprzechodzili już grę po kilka razy i zapomnieli, jak to jest być nowym. Kiedy zaczynasz grę to wybór wyposażenia jest dość ograniczony. Mam wydawać ciężko zarobione dusze na zbroje od vendorów? W moim poście chodziło mi o początkowy etap gry czego nie raczyliście zauważyć. A halabardą grać po prostu nie umiem. Zdecydowanie wolę katany lub włócznię. A najwygodniej grało mi się Royalem i Thiefem. Dla mnie mają najwygodniejszy ekwipunek startowy.

Tu nie chodzi o fakt bycia nowym w grze. Wystarczyło przeczytać 10 ostatnich stron tego wątku i na pewno znalazłbyś odpowiedź na pytanie czy lepiej mieć na sobie ciężką zbroję i ciuch nie ograniczający ruchów.

Co do halabardy...nauczysz się nią grać to każda inna broń dla Ciebie w grze nie będzie już wyzwaniem. Dusz na zbroje nie wydawaj, w grze można znaleźć kilka ciekawych kompletów od najlżejszych po najcięższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o fakt bycia nowym w grze. Wystarczyło przeczytać 10 ostatnich stron tego wątku i na pewno znalazłbyś odpowiedź na pytanie czy lepiej mieć na sobie ciężką zbroję i ciuch nie ograniczający ruchów.

Co do halabardy...nauczysz się nią grać to każda inna broń dla Ciebie w grze nie będzie już wyzwaniem. Dusz na zbroje nie wydawaj, w grze można znaleźć kilka ciekawych kompletów od najlżejszych po najcięższe.

Ależ tu właśnie chodzi o fakt bycia nowym. Nie każdy leci na forum poczytać ostatnie 10 stron wątku zanim zacznie grać.

Dla początkujących graczy: o niebo łatwiej gra się postacią szybką i zwinną. Więc ciężkie zbroje na pierwszą grę to zły pomysł.

Czy nauczę się grać halabardą tego nie wiem. Wiem natomiast, że każdą inną broń mam w miarę opanowaną.

A co do Twojego ostatniego zdania mówiącego aby nie wydawać dusz na zbroję, to masz słuszność. Ale jeśli nie chcemy wydawać dusz na zbroję, to grając takim Temple Knightem musimy się przemęczyć z ciężką zbroją przez 2 czy 3 bossy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też ściągnąć np. rękawiczki i hełm. Czasem to wystarczy żeby "turlać" się szybko. Jeśli chodzi o def'a to nie ma znaczenia bo przecież i tak chcesz być lekki żeby robić uniki, prawda? No więc i tak nie planujesz przyjąć dmg na klatę.

Jeśli chcesz lekka zbroję to wcześnie w 3 świecie możesz znaleźć set " Black Leather" w jednej z żelaznych dziewic. Możesz także kupić sobie set od vendora w "Shrine of Storms".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o jakikolwiek tutorial jak zrobić ładną kobiecą postać jeżeli to jest możliwe.

Da się handlować z tym krukiem w 4-1?

PS. Zawsze zapominam o wszystkim co chciałem zapytać. Build dla Wanderera najlepiej z łukiem (byle jakim). Czy Blueblood sword się nada dal tej postaci?

Edytowane przez FimbulvinterPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o jakikolwiek tutorial jak zrobić ładną kobiecą postać jeżeli to jest możliwe.

Da się handlować z tym krukiem w 4-1?

Da się. Zostawiasz item pod drzewem, opuszczasz świat i wracasz. Listę itemów znajdziesz tutaj: demonssouls.wikidot.com

A co do wyglądu, to znajdź sobie na youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Silver Shield tylko dla mężczyzn? Pamiętam, że jedna tarcza byłą tylko dal mężczyzny ale nie wiem czy to z tego zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam taki problem, gram Temple Knightem i przez glupi przypadek wyrzuciłem sobie Talisman of God, czy to będzie można gdzieś kupić? Czy dalsza gra bez tego ma sens bo z tego co się zorientowalem służy do czarowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam taki problem, gram Temple Knightem i przez glupi przypadek wyrzuciłem sobie Talisman of God, czy to będzie można gdzieś kupić? Czy dalsza gra bez tego ma sens bo z tego co się zorientowalem służy do czarowania.

Można go znaleźć w 4-1 przy skarbie. Kawałek za dwoma szkieletami, przed Venguardem. Brama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się handlować z tym krukiem w 4-1?

Kładziemy przedmiot koło drzewa ( za korzeniem ) Realodujemy grę i przedmiot zostanie podmieniony

Co wymienić:

Soul Reman - 10 White Arrows

Augite of Guidance - 10 White Arrows

Shard of Mercurystone - 10 Full Moon Grass

Chunk of Merurystone - 10 New Moon Grass

Pure Mercurystone - 10 Dark Moon Grass

Shard of Monlightstone - 20 White Arrows

Chunk of Monlightstone - 40 White Arrows

Shard of Faintstone - 5 Shard of Archstone

Chunk of Faintstone - 10 Sticky White Stuff

Pure Faintstone - 3 Stone of Ephemeral Eyes

Jade Hair Ornament - Regenerator's Ring

Brass Telescope - Fragrant Ring

Large Sword of Moonlight - Ring of Devout Prayer

Phosphorescent Pole - Ring of Magical Dullness

Silver Coronet Storied - Hero's Souls

Silver Bracelet Storied - Hero's Souls

Talisman of God - Colorless Demon's Soul

Gold Mask - Colorless Demon's Souls

Edytowane przez krzylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania dość ogólne, mianowicie jak tam z graniem magiem w DS. Pytam głównie o zasoby czarów, które są mniej, a które bardziej przydatne, czy ogólnie mag jest podobny w stosunku zadawanych obrażeń do wojowników, jaki build najlepszy by był.

Jeśli komuś chciałoby się odpowiedzieć na te pytania, to byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania dość ogólne, mianowicie jak tam z graniem magiem w DS. Pytam głównie o zasoby czarów, które są mniej, a które bardziej przydatne, czy ogólnie mag jest podobny w stosunku zadawanych obrażeń do wojowników, jaki build najlepszy by był.

Jeśli komuś chciałoby się odpowiedzieć na te pytania, to byłbym wdzięczny.

Ja osobiscie gram magiem i gra mi się bardzo przyjemnie ,

na samym początku tylko pakowałem w moc czarów to chyba ( inteligencja )

i troche w życie , nic więcej , i trzeba dobrac odpowiednie czary , wtedy nikt Cię nie zatrzyma :tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faith build na PvP się sprawdzi? Jak nie to proszę jakiś fajny do PvP.

Sprawdzi się jak najbardziej. Najlepiej slv 100-120. Najwięcej graczy jest w tych okolicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo jak wyglada sprawa serwerow na poszczegolnych kontynentach ?

z tego co mi wiadomo najlepszy klimat (w dawnych czasach) na serwerach byl w wersji azjatyckiej i taka wersje bylbym sklonny teraz nabyc jesli wszystko jest po staremu ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzi się jak najbardziej. Najlepiej slv 100-120. Najwięcej graczy jest w tych okolicach.

Miło.

To jeszcze dwa pytania. Jak otworzyć te drzwi za czerwonookim rycerzem w 1-1 i jakaś dobra zbroja dla Faith?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz dostać klucz od NPC'a Ostrava, ew. go zabić to Ci go dropnie.

Najlepsza zbroja dla Faith: http://demonssouls.w...om/ancient-king

zbroje w DS poza może dwoma miejscówkami (nie dotyczy to walki) są przereklamowane :pardon:- szkoda nosić to żelastwo, lepiej pobrykać jak rumuńska gimnastyczka

w zbroi DS grałem tylko za pierwszym razem, resztę (powtórzeń i wersji) grałem tylko w gustownym nakryciu głowy, ale to miało raczej znaczenie estetyczne

podsumowując - nie polecam zbroi w DS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbroje w DS poza może dwoma miejscówkami (nie dotyczy to walki) są przereklamowane :pardon:- szkoda nosić to żelastwo, lepiej pobrykać jak rumuńska gimnastyczka

w zbroi DS grałem tylko za pierwszym razem, resztę (powtórzeń i wersji) grałem tylko w gustownym nakryciu głowy, ale to miało raczej znaczenie estetyczne

podsumowując - nie polecam zbroi w DS

Może zbyt okrutnie, ale co racja to racja. Nosimy takie zbroje aby nas nie spowalniały. Dlatego wg mnie te ciężkie żelastwa to są fajne ale tylko w wyglądzie.

Ja przez większość swoich przejść nosiłem Zestaw Ancient King, jedynie w 5 świecie zmieniałem coś z większym deff na truciznę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naczytałem się o tych tendencjach i mam teraz pytanie.

1.Czy nadal się resetuje w grze online? Ja w mojej mapie tych obelisków 2 mam trochę ciemniejsze nawet jak włączę online.

2.Nie rozumiem tego z tym primeval demon. Musę mieć świat -3, żeby się pojawił? I na jedną grę mogę zabić pięć?

3.Tendencja postaci i świata rośnie jak się zabija demona jako człowiek?

Edytowane przez FimbulvinterPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naczytałem się o tych tendencjach i mam teraz pytanie.

1.Czy nadal się resetuje w grze online? Ja w mojej mapie tych obelisków 2 mam trochę ciemniejsze nawet jak włączę online.

2.Nie rozumiem tego z tym primeval demon. Musę mieć świat -3, żeby się pojawił? I na jedną grę mogę zabić pięć?

3.Tendencja postaci i świata rośnie jak się zabija demona jako człowiek?

1. tak

2. na jedno przejscie gry mozesz zabic piec tych demonkow.. warunkow nie pamietam ale skoro tak wyczytales to mozliwe ze tak wlasnie jest..

3. jesli "demon" = boss z kazdej lokacji to tak.. za zabicie bossa rosnie tendencja, tak samo za zabicie Black Phantom.. a w grze nie mozna byc nie "czlowiekiem".. ale jesli chodzi Ci o forme cielesna to nie.. zarowno w formie "cielesnej" jak tez "bez cielesnej" formy tendencja ta (zabicie bossa) sie zmienia..

tylko "smierc" zalezy czy jestes w formie cielesnej czy tez nie.. tylko jesli umrzesz w formie cielesnej wtedy obniza Ci sie tendencja.. reszta tendencji nie jest zalezna od tego w jakiej formie jestes..

jesli nie chcesz tracic tendencji to popelniaj samobojstwo w formie cielesnej w Nexusie wtedy nie wplynie na tendencje i nie bedziesz tracic tendencji w poszczegolnych swiatach.. jesli chcesz obnizyc to zabijaj sie w poszczegolnych swiatach i uzywaj tych kamieni od "wskrzeszenia" sie (zielony kamien jakis tam)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×