Skocz do zawartości
Patricko

Grand Prix De Monaco

Rekomendowane odpowiedzi

KMIOTOM? do kogo to niby ma być?

Licz się ze słowami człowieku - to ze na forum jesteś nie znaczy ze mozesz kogokolwiek obrażać!!!

I o co spinasz żyć? Napisałem o Tobie czy o kimkolwiek tutaj? Obraziłem kogoś bezpośrednio czy nawet pośrednio?

Ile to razy ktoś pisał podobne rzeczy i jakoś nikogo to nie ruszało specjalnie.

Chodziło o ludzi, którzy nie myślą podczas puszczania i robią większy burdel niż pożytek przy tym, szczerze mówiąc to nie miałem nawet nikogo szczególnego na myśli.

Fakt, że się oburzyłeś mógłby świadczyć o tym, że się z nimi utożsamiasz....a chyba tak nie jest?

Miała to być bardziej przestroga, a nie obrażanie. Jak kogoś rzeczywiście uraziłem no to sorry, też przecież nie miałem takiego zamiaru.

Swoje przez te 3 lata widziałem...nie mówiąc już o randomach w online.

Zluzuj kitkę następnym razem. Bo ja też nie mam zamiaru uważać na każde słowo na forum, a jak to kogoś tak boli, to może niech sobie nerwosolek łyka przed wejściem na forum.

Niby głupia gra, ale jednak trzeba czasami ruszyć głową i logicznie pomyśleć w niektórych momentach.

Ale przynajmniej czytacie co się pisze...aż dziwne normalnie. Ale na poprzednią stronę to pewnie już nikt nie zajrzał i nie poczytał...

Jest Monako, są emocje :biggrin:

Oby był deszczyk :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam i czytałem wcześniejsze strony, lepiej o puszczaniu wrzuć post do ligi pierwszej bo założę się ze nie każdy przeczyta. A co do używania słów które obrażają będę bardzo szybko reagować nawet jeśli są bez osobowe ze względu na to ze to było skierowane do nowych którzy mogą popełnić błąd w Monaco - tyle i tylko proszę o nie używanie mięsa na nowych bo i tak atmosfera w lidze wśród nowych jest wystarczająco poszarpana. Sorry za off top temat zamykam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak na poprawę humoru :D

Mój ubiór wyścigowy na każde niedzielne GP :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataman co sie z toba dzieje? czemu omijasz wyscigi? bedziesz na monaco? bo ja zapewne skoncze na bandzie wiec ktos musi zdobyc kilka punktow dla naszego merca:)

Pisałem już :P Po przeprowadzce nie mam neta. Pod koniec tego tyg. powinienem już mieć więc na Monaco wtedy się pojawię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, faktycznie odebrałem Twojego posta negatywnie - bo było to skierowane do nas, do ludzi z którymi się ścigasz.

Wiem że narobiłem syfu, i jako sprawca "największego burdelu" w 1 lidze faktycznie jak mam to inaczej odebrać?

jak pisałem postaram się więcej nie sprawić takich niespodzianek bo wynikało to z faktu że nie trenowałem nic a nic.

Wszyscy jesteśmy tu chyba dorośli, więc nie obrażajmy się nawzajem.

Edytowane przez Geared

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny mecz mówię, że nie chciałem nikogo obrazić.

Jeśli tak się stało to przepraszam. Co mam więcej powiedzieć? Poniosło mnie i tyle o gwarantuje, że tego typu teksty z mojej strony się nie pojawią (ale nie gwarantuje jak znowu ktoś coś narobi w wyścigu).

Skupmy się na temacie, czyli Monako... To nie kącik żalów.

PS.

Przejdziemy na Gran Turismo to pewnie ja Was będę musiał puszczać :)

Wysłane z SGS2 przy użyciu TapaTalk 2.4.8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis trenowalem z liga 3, i na szykanie da sie puszczac wjezdzajac na nia, ale powiem wam ze to jest jednak ryzykowne, ja juz wole objechac szykane i trzymac sie lewej strony bandy i tam zwolnic, zwlaszcza jesli w tunelu masz kogos juz doslownie na tylku. Co do puszczania przed samym tunelem to rowniez jest to dobre zwlaszcza ze po wyjechaniu z zakretu masz nadal wolne tempo, wtedy podjechac do prawej bandy i poczekac az przejdzie za toba, jesli jest blisko, a jak nie to kontynuowac az minie sie szykane i wtedy juz jak pisalem. Ja tak dzis robilem i ladnie to wychodzilo kazdy dziekowal. Czy ktos moze mi napisac start meta, pierwszy zakret w prawo, kiedy zaczynacie hamowac i macie pewnosc ze nie wyladujecie na bandzie - zaprakujecie we wnece lub nie zrobicie obrotu na krawezniku? I jak bierzecie ten zakret widzialem ze niektorzy ladnie scianaja kraweznik i nie maja kar, ani ostrzezen, jak daleko mozna sie posunac do sciecia kraweznika bez ostrzezenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdziemy na Gran Turismo to pewnie ja Was będę musiał puszczać :)

jim_carey_lol_gif.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Pany jak chce ktos online pojezdzic Monaco prosze o dodanie mnie do znajomych jestem na PSN mozemy pokatac,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×