Skocz do zawartości
Patricko

Grand Prix De Monaco

Rekomendowane odpowiedzi

I błagam Panowie - pamiętajcie o hamowaniu rywala, gdy jedziecie za nim.

Wiem, że pewnie każdy ma swoje punkty dohamowań, ale zapomnijcie o nich gdy jedziecie za kimś.

Ten ktoś może jechać bez spojlera, może chcieć jechać bardzo ostrożnie i po prostu będzie znacznie wcześniej niż normalnie hamował. Na tym torze - jego prawo.

Pilnujmy się wszyscy. Jedźmy ostrożnie. Sukcesem na tym torze będzie ukończenie 50% wyścigu, zobaczymy ilu się to uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było to powiedziane, czy nie, ale podczas kwalifikacji usuwać się bezwzględnie jak nie robisz czasówki.

Nie no oczywiście, w kwalifikacjach usuwamy się z drogi. Tu to żaden problem, bo nie szkodzi się nawet zatrzymać.

Wyścig to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Monako nie ukonczyłem ponieważ nie nawidze tego toru ;/ nie lubię także Katalonii ale tam miałem 4 miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie monako to jeden z gorszych torów. Lubie szybkie tory takie jak Hockenheim (Niemcy), Spa (Belgia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie średnie czasy na tym torze?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że najważniejsze żeby dojechać do mety ale pytam się tak z ciekawości bo ja bezpieczną jazdą mam 1:19:xxx, ale jak bym trochę przyspieszył to zdołał bym urwać ok 1,5sek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takze uwielbiam ten tor :) co do pytania Krymana,

mi udalo sie wycisnac 1.14.8xx na asystach takich jak w lidze, w normalnej jezdzie cos kolo 1.18.xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takze uwielbiam ten tor :) co do pytania Krymana,

mi udalo sie wycisnac 1.14.8xx na asystach takich jak w lidze, w normalnej jezdzie cos kolo 1.18.xxx

Nieźle :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze małe pytanko do MateoF1. Ten czas 1:14:8xx to zrobiłeś w TT, czy w normalnym gp?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w karierze mialem 1:16.9xx ale w probie czasowej online 1:12.7xx.

Dziwne to....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeździsz z jakimiś wspomagaczami?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny się urwał z drzewa...

W Time Trialu, a w karierze masz zupełnie inne warunki...

W TT masz wszystko na maksa, czyli tor nagumowany, paliwo na najniższym poziomie i Ci nie ucieka, maksymalna przyczepność, itd.

A w karierze jedziesz tak jak powinno to wyglądać, czyli im cięższy bolid tym trudniej go opanować i czasy zupełnie inne.

Ogólnie TT w tej grze to porażka i nie ma żadnego pokrycia z prawdziwą jazdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, i te kary, dlaczego tylko gracz dostaje kary? Kierowcy AI maja chyba wklepane kody na nietykalnosc :P

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeździsz z jakimiś wspomagaczami?

Trakcja-srednio i manualna skrzynia poza tym wszystko off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe info tylko do dublowanych...

Panowie, jak ktoś już się zbliży do Was bardzo blisko i jeszcze go nie puściliście, to nie róbcie myków z nagłą zmianą toru jazdy.

Bo ten co jedzie za Wami będzie chciał Was wyprzedzić, a jak Wy zmienicie nagle tor jazdy, to skończy się na kolizji...

Już nieraz miałem tutaj taką akcję, dlatego po prostu lekko odejmijcie gaz, zwolnijcie, a z resztą dublujący powinien sobie już poradzić.

Tym bardziej, że Monako to bardzo ciasny tor, więc nie ma tutaj też zbyt dużego pola do manewru.

Również bardzo ważne info!

Jak wyjeżdżacie z boksów to tak jak linia Wam karze, a nie że od razu na tor wbijacie!

Pamiętam jak Fauper wyjeżdżał na którymś treningu i prosto z boksu wbił się na tor.

Nie róbcie czegoś takiego, bo nie dość że macie niedogrzane opony o możecie się wysypać, to jeszcze utrudniacie jazdę temu za Wami.

Gra nie kara, ale my będziemy :)

Start...

Odwieczny problem...rozwiązaniem jest tutaj po prostu nie pchanie się na pierwszym zakręcie!

Każdy jedzie swoją linią i swoim torem. Nie pchaj się niepotrzebnie bo jak narobisz syfu, to nie dość, że Ty dostajesz ostre kary to psujesz wyścig drugiemu, albo nawet i trzeciemu.

Zimna głowa, każdy trzyma się swojego toru. Macie sporo okrążeń, także jak macie kogoś wyprzedzić to to zrobicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój czas w multi z ustawieniami takimi jak na niedzielne GP to 1:09.8xx bodajże, ale setup ustawiany na pałe także może jeszcze zejde niżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Również bardzo ważne info!

Jak wyjeżdżacie z boksów to tak jak linia Wam karze, a nie że od razu na tor wbijacie!

Pamiętam jak Fauper wyjeżdżał na którymś treningu i prosto z boksu wbił się na tor.

Nie róbcie czegoś takiego, bo nie dość że macie niedogrzane opony o możecie się wysypać, to jeszcze utrudniacie jazdę temu za Wami.

Gra nie kara, ale my będziemy :)...

Ja to potrafiłem nawet wjechać podczas treningów w normalnie wyjeżdżających z boksu tam, bo tam jest dobry tor na do hamowanie do pierwszego zakrętu. Będzie się działo, ale myślę, że damy rade, jeśli pójdzie tak jak w Hiszpanii u mnie w lidze to będzie dobrze. Teraz tylko dylemat czy starać się o wysokie miejsce i liczyć, że się nic na początku wydarzy czy postawić na spokój i pojechać z końca i zaryzykować ewentualną stratę przy karambolu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym torze kompletnie nie da się wyprzedzać :S Nawet jak jest się szybszym :S A co najgorsze, drs gówn0 daje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×