Skocz do zawartości
Patricko

Turkish Grand Prix

Rekomendowane odpowiedzi

Turcja.png

Tor wg mnie bardzo przyjemny, szeroki, oraz jest spory margines na popełnianie błędów.

Czyli zupełne przeciwieństwo do Monako, które właśnie skończyliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bedzie musial byc moj tor:D od jutra zaczynam ostro cwiczyc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tor bardzo lubię, szczególnie zakręt numer 8, gdzie można sporo zyskać, ale jeszcze więcej stracić :) Na pewno ważne będzie dobre ustawienie bolidu i częsty trening jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kebabów ustawiam bolid neutralnie bo ilość zakrętów i prostych się równoważy. Generalnie nie widzę jakiś bardzo wymagających sekcji, trzeba tylko opanować miejsca hamowania i można jechać w niedzielę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych testach w deszczu widac że po Monaco żaden tor nie będzie już starszny  :tongue:. Mam natomiast uwagę, że niektóre cwaniaki dalej jeżdżą "na zderzaku" za innym zawodnikiem. Tyle razy było mówione żeby ograniczać takie zagrywki. Wiadomo że przed zakrętem na dohamowaniu ten z tyłu ląduje nam na dupie i wypadek gotowy. Człowiek stara się robić równe okrążenie ale dostaje strzała i wypada z trasy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na treningu przychodzą ludzie, którzy w ogóle nie biorą udziału w lidze i przez to taki syf zawsze jest w końcu stawki...

Sorki Panowie, ale od dzisiaj tylko uczestnicy ligi, nawet rezerwa nie wchodzi bo też zanim się ogarną to trochę potrwa, a nie mamy na to czasu.

Rezerwa może sobie indywidualnie ćwiczyć, albo robić treningi we własnym gronie, nie ma przecież z tym żadnego problemu.

Także jak dzisiaj będę stawiał hosta i zobaczę, że ktoś z poza ligi wszedł to ma od razu kicka z pokoju.

Ja nie mam zamiaru się denerwować, bo ktoś myśli, że jest mistrzem kierownicy i jego prawa fizyki nie dotyczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na treningu przychodzą ludzie, którzy w ogóle nie biorą udziału w lidze i przez to taki syf zawsze jest w końcu stawki...

Sorki Panowie, ale od dzisiaj tylko uczestnicy ligi, nawet rezerwa nie wchodzi bo też zanim się ogarną to trochę potrwa, a nie mamy na to czasu.

Rezerwa może sobie indywidualnie ćwiczyć, albo robić treningi we własnym gronie, nie ma przecież z tym żadnego problemu.

Także jak dzisiaj będę stawiał hosta i zobaczę, że ktoś z poza ligi wszedł to ma od razu kicka z pokoju.

Ja nie mam zamiaru się denerwować, bo ktoś myśli, że jest mistrzem kierownicy i jego prawa fizyki nie dotyczą.

Zgadzam sie, to co było wczoraj to jakaś parodia. Pojechałem 3 wyścigi we wszystkich dostałem od tej śmietanki z tyłu strzała w dupe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No praw fizyki nie oszukamy... i wiele razy sie o tym przekonywalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej dzisiaj znowu będę się starał zorganizować coś, ale jeśli będzie tak jak wczoraj, że nikogo do grania nie będzie to znowu odpadam.

Ale mam nadzieję, że dzisiaj frekwencja już dopiszę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak dziś nie pojeżdżę. Jutro będę na 100%

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednak prawdopodobnie tez sie nie wyrobie na 20 - pardon - sila wyzsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GP Turcji było dla teamu Renault udane - liga 2 (2. miejsce), liga 3 (2. miejsce), liga 4 (2. miejsce) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam tego toru.

Hehehe. Cwaniaczku nie ściemniaj tam, bo wiemy, że w zeszłym sezonie odniosłeś tu zwycięstwo :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×