Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Beta jest straszna od strony technicznej - co chwile zacinki, a mapa z samolotem - niegrywalna (15FPS?). Sama rozgrywka wydaje się fajna, ale nie mogę się do sprintu przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta betą nie, ale powinno móc przetestować grę, bo ja w 15fps nie będę testował... ja właśnie zasysam, mam nadzieje że będzie lepiej niż w U2, rozgrywka musi być dynamiczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 15 FPS to chyba były lagi, ale dziwnie wyglądają. Beta, betą, ale taki Asasyn w ogóle crashow nie miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dzisiaj sytuacja się ustabilizuje, wczoraj po 1,5 godziny prób 2 razy udało mi się dostać do menu i poszedłem spać nerwowo niepocieszony :P

Orientuje się ktoś jak dostać ten avatar PSN, który obiecali każdemu kto ściągnie bete?

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, gram, dupy niestety nie urywa :)

Przynajmniej żadnych problemów technicznych nie uświadczyłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damn dałem sobie spokój i wczoraj nie grałem, rano włączam a tu taki zonk że nawet po wciśnięciu start, wywala mi errora :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem dosłownie kilka minut , ze 3 czy 4 rundy w arene czy przetrwanie czy jakby się to nie nazywało , bez żadnych problemów ( tylko chwilę czekałem na znalezienie graczy , a czekanie bez sensu zawsze mnie wkurza , z resztą to jest to samo co w U2 ) i ta gra nie urywa dupy , tylko od razu jaja !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że określenie "Beta" nie wzięło się z powietrza ;] poza tym ciekaw jestem co takiego spieprzyli względem U2? Póki co nie mam możliwości sprawdzenia tego na własne oczy, więc może oświecisz?

Zacznijmy od tego, że na PS3 nie ma bet, tylko dema nazwane dla zamydlenia oczu betami. Jeszcze się nie zdarzyło od początku istnienia PS3, żeby jakaś "beta" różniła się od pełnej wersji. A grałem prawie we wszystkie. Jedynym zadaniem takich publicznych bet jest sprawdzenie obciążenia serwerów i ewentualnie kalkulacja przyszłych wyników sprzedaży na podstawie oceny zainteresowania. Przy tak dużych shipmentach jak U3 trzeba wiedzieć ile np. zamówić w tłoczni egzemplarzy, na jaki region itd.

Teraz kwestie samego produktu jaki przyszło nam przetestować.

Graficznie jest gorzej od dwójki. Znacznie. Napaćkane wszystkiego bez ładu i składu, co odbija się na czytelności. Nie zawsze o poziomie graficznym decyduje ilość detali. Liczy się też styl w jakim to zrobiono. Mapa w zamku jest niewyraźna, pełna ciemnych miejsc i sprawia wrażenie zrobionej na siłę. Ta z samolotem to już w ogóle porażka na całej linii. Ani to ładne, ani fajne. Brzydkie rozmyte tekstury. Pomysł z podzieleniem mapy w jednym meczu na kilka segmentów też uważam za nietrafiony. Po pierwsze, wiele osób jak im nie pójdzie, będzie wychodzić z gry między poziomami, po drugie to rozbija rozgrywkę, po trzecie, może się zwiesić w trakcie doczytywania, po czwarte mogę lubić 3 segment, ale nienawidzić pierwszych dwóch, więc będę rozłączał się w lobby widząc np. samolot.

Sterowanie. Nie wiem dlaczego uparcie Uncharted promuje swój layout pada. Od wielu lat za doskonały w tym względzie uważa się system zaproponowany bodajże przez CoD4 i od tej pory wszystkie shootery starają się go trzymać, bo jest po prostu najlepszy i najbardziej intuicyjny. A tutaj próbuje nam się wmówić, że przeładowanie najlepiej będzie spisywać się pod R2. No faktycznie, najczęściej używany button najlepiej wrzucić pod najgorszy przycisk na padzie PS3. Nawet po kilku meczach moje palce automatycznie kierowały się ku kwadratowi. Oczywiście zamiast przeładować machałem w powietrzu łapami. Pozostaje mieć nadzieje, że w pełnej wersji będzie więcej ustawień, bo na jaką cholerę mi ustawienie koloru kołnierzyka w koszulce, jak nie mogę ustawić sobie przycisków na padzie. Głupota.

Grałem tylko w TDM więc od razu powiem, że grać w niego raczej nie będę jeśli nie będzie można wyłączyć tego całego Power Playa. Nie jest to poważna rozgrywka, w której o zwycięstwie może przesądzić przypadkowe losowanie w grze. Wygrywaliśmy w jednym meczu dość znacznie, wynik zbliżał się ku końcowi, a tu Power Play nagle obdarzył naszą drużynę klątwą. Strzelali do nas jak do kaczek. Przegraliśmy. Nie chce i nie będę grać w takie coś, sorry.

Respawny to jakiś żart. Podczas 4 rozegranych meczy kilkakrotnie pojawiłem się tuż przed lufą wroga. Czasami nawet on nie mógł uwierzyć, że nagle musi strzelać do pojawiającego się metr przed nim wroga. Żeby nie było, sam też pojawiłem się w samolocie za radośnie schowanymi za paczkami 3 kolesiami. Oj biedni. Wszyscy zginęli od efektownych ciosów i łamań i zapewne zastanawiali się jak to możliwe, że prowadząc taktyczną wymianę ognia z goniącymi ich ciężarówkami nagle zostali zabici, przez człowieka widmo. Żeby nie było, wcale mi to przyjemności nie sprawiło. A ile medali wpadło?! Pfff.

(Tak, wiem że można się zrespić koło kumpla, ale skoro jest opcja respa randomowego to powinna być dopracowana jak najlepiej).

Wspomniana wcześniej dysproporcja w czułości rozglądania się i celowania. Utrudnia to grę, po prostu.

Pozmieniano damage broni, i moim zdaniem na minus. Po co na mapie są porozkładane super pukawki i jest do nich nawet perk pokazujący je na mapie, skoro... Pistole, kiedyś jeden strzał -trup, teraz 2 strzały - żyje. Po co granatnik, skoro 2 strzały nic wrogowi nie robią. To już faktycznie lepiej stać gdzieś w rogu i walić z kałasza zamiast męczyć się z dojściem po bonusową broń i gówno z tego mieć.

Dlaczego nie ma mini mapy? Jeśli dobrze pamiętam, to był jeden z większych zarzutów pod adresem dwójki. Nie ma mapy, jest chaotyczne bieganie w poszukiwaniu wroga. Kropka.

Bezczelne do granic absurdu copy/paste z U2 większości stałych elementów, jak ikonki, animacje, bronie itp. A ludzie czepiają się CoDa :| Nawet oni nie są tak bezwstydni, żeby przenosić z jednej gry do drugiej wszystko, bez żadnej zmiany. Osobiście mi to przeszkadza, ale może ktoś inny akurat uzna to za plus.

Dłuuuugi matchmaking. Z tego co wiem, to jest to nadal bolączką w dwójce i tak zostanie w trójce, nie mam złudzeń. Kolejny na bezczela przeniesiony kod sieciowy. Parowanie zawodników trwa kilka minut i odechciewa się grać.

Nie widzę żadnych zmian na plus. Próbuje coś znaleźć, ale nie mogę. Widzę same próby zmienienia rzeczy, które tych zmian nie wymagały, a zostawienie całej reszty tak jak była, chociaż przydałby się poważny lifting dla takich zagadnień jak chociażby rzut granatem, który nadal jest chOOjowy a został tylko skopiowany z dwójki. Nadal nasza postać klei się do ścian nie tam gdzie chcemy co owocuje debilną śmiercią, bo zamiast zrobić przewrót koło murka, to postać nam się przykleiła i wróg sobie strzela śmiejąc nam się w twarz.

No ale za to można sobie teraz naszą postać ubrać od stóp do głów w różne fatałaszki (DLC here i come) i pooglądać, w trakcie godzinnego matchmakingu, jakieś filmiki, w których twórcy radośnie fapują sobie na zmianę opowiadając jakim zajebistym doświadczeniem jest multi U3. Pewnie dlatego, że mogę sobie zrobić emblemat ;)

Dzisiaj dam grze drugą szansę, ale to raczej spowoduje, że wyłapię jeszcze więcej minusów niż plusów. :)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jak pisałem , pograłem chwilę , nie jarają nie bety , demka , triale i tak dalej , nudzą mnie . Jak gra jest fajna to kupuję pełną i gram dokładnie w taki sam level jak w jakiejś wersji demonstracyjnej , ale już mi się podoba , a przy tamtych się nadenerwuję tylko . Często też ściągnę demko , zainstaluję , stwierdzę że jest bez sensu i usunę , nawet w nie nie grając . Także takie zabawy mi się nie podobają i włączyłem tylko zobaczyć jak to wygląda , może później jeszcze pogram , ale gra będzie hitem i w ogóle jest rewelacyjna - wiadomo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jak pisałem , pograłem chwilę , nie jarają nie bety , demka , triale i tak dalej , nudzą mnie . Jak gra jest fajna to kupuję pełną i gram dokładnie w taki sam level jak w jakiejś wersji demonstracyjnej , ale już mi się podoba , a przy tamtych się nadenerwuję tylko

Nic z tego nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że na PS3 nie ma bet, tylko dema nazwane dla zamydlenia oczu betami. Jeszcze się nie zdarzyło od początku istnienia PS3, żeby jakaś "beta" różniła się od pełnej wersji. A grałem prawie we wszystkie. Jedynym zadaniem takich publicznych bet jest sprawdzenie obciążenia serwerów i ewentualnie kalkulacja przyszłych wyników sprzedaży na podstawie oceny zainteresowania. Przy tak dużych shipmentach jak U3 trzeba wiedzieć ile np. zamówić w tłoczni egzemplarzy, na jaki region itd.

[masa tekstu]

Dzisiaj dam grze drugą szansę, ale to raczej spowoduje, że wyłapię jeszcze więcej minusów niż plusów. :)

Konkretnie i na temat - łap plusa. Sam właśnie ściągam i chętnie zweryfikuję przedstawione przez Ciebie zarzuty. Co do bety - jeżeli gracze naprawdę zaczną narzekać na jakość rozgrywki multiplayer, to nie wierzę, że jakieś poprawki faktycznie nie zostaną wprowadzone (chociażby zmniejszenie siły niektórych power-upów czy kwestia mapki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kill" Ma chyba podobne odczucia jak w materiale poniżej

http://tvgry.pl/?ID=1716

Haha, co za człowiek. To sie nazywa profesjonalizm? "Czemu oni tak skaczą, nie mogę nikogo zabić". Serio, ładnie się uśmiałem, a ten materiał widziałem jakiś czas temu. Tak to jest jak człowiekowi zupełnie nie idzie w grę, a swoje niepowodzenia obarcza "niedorobionym tytułem". W sumie ten materiał w ogóle mnie nie dziwi, bo w tvgry lubią pierdolić straszne głupoty.

A co do bety, właśnie zainstalowałem i może wieczorem coś napisze (po kilkunastu meczach, a nie po jednym :teehee: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kill" Ma chyba podobne odczucia jak w materiale poniżej

http://tvgry.pl/?ID=1716

Ten ułom co gra, to raczej nie wyczuł ogólnego sposobu rozgrywki w Uncharted Multi, więc dlatego gra mu nie pasowała. Ja bardziej skupiłem się w swoich wrażeniach na kwestiach technicznych, które wpływają na ogólny odbiór gry, czyli w moim przypadku "to już było, tylko teraz jest gorzej"

Tak to jest jak człowiekowi zupełnie nie idzie w grę, a swoje niepowodzenia obarcza "niedorobionym tytułem".

Ja byłem pierwszy na liście :P Natsu świadkiem. A gra i tak mi się nie podobała. Oczywiście to nadal jest kawał dobrego multi, nie żaden tam niegrywalny badziew, umówmy się w tej kwestii :) Po prostu po tych wszystkich zapewnieniach i bałwochwalczych okrzykach o dorównaniu codom, spodziewałem się sporych zmian. A tu nic. Kopia z dwójki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

US dostało właśnie łatke

Naughty Dog, Inc. Just pushed v1.01 for #UNCHARTED3 Beta in the US. Other regions will roll out over time. Go to XMB, relaunch Beta to d/l the update

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill Miałem na myśli samo nastawienie a nie sposobu w jaki ten gościu gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się trochę pograć i póki co ciężko mi się naprawdę do czegoś doczepić. Oba levele są fajnie zmajstrowane, oferują sporo możliwości (praktycznie na wszystko można się wdrapać, zwisać i strzelać jedną ręką, do tego dochodzi zjeżdżanie na kablach) i chociaż nie powalają wizualnie, to jednak mają kilka niezłych smaczków graficznych (vide oświetlenie na lotnisku) . Gnaty zdają się mieć większego powera (w sensie - wyraźnie czuć impet wystrzeliwanych pocisków), walka melee prezentuje się podobnie jak w U2 (+ kilka nowych, kozacko wyglądających wykończeń), a bieg sprawdza się wyśmienicie i dodaje rozgrywce jeszcze większej dynamiki. Narzekania, że gra jest w pewnych momentach zbyt "ciemna" czy, że "zbyt wolno się celuje" można rozbić o kant pupska, bo takie rzeczy są do skalibrowania w opcjach. Poza tym to stary dobry multi, kto miał okazję bawić się przy poprzedniczce, tutaj poczuje się jak ryba w wodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że na PS3 nie ma bet, tylko dema nazwane dla zamydlenia oczu betami. Jeszcze się nie zdarzyło od początku istnienia PS3, żeby jakaś "beta" różniła się od pełnej wersji.

...................................................................................

Dzisiaj dam grze drugą szansę, ale to raczej spowoduje, że wyłapię jeszcze więcej minusów niż plusów. :)

1.Beta

Chyba jednak nie we wszystkie bety grałeś bo tak dla przykładu pierwsza beta KZ3 dość znacznie różniła się od tego co teraz mamy :whistling:

2.Sterowanie

hmmm.. chyba dość mało grałeś w U1i U2 skoro sprawia Ci to problem, a co do ustawiania przycisków to pokaż mi fps-a w którym dowolnie ustawiasz sobie przyciski, co najwyżej masz kilka kombinacji ustawień

3.Copy/paste z U2

Tu się chyba zgodzę z Tobą i dodam od siebie że nawet te same postacie są. Bezwstydność do kwadratu :laugh:

4. Granaty

tu już widać po całości że mało grałeś w U2 jeżeli nie wiesz jak się dość szybko i dokładnie rzuca granatami :tongue:

5 Druga szansa i minusy

a może zamiast szukać tych minusów pograsz normalnie to i pewnie lepiej bedzie się grało ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko tyle - jest zajebiscie :P gram juz kilka godzin i przestac nie moge (nawet teraz konsola wlaczona i zaraz odpalam kolejny tdm):D. Jak komus sie podobal multi w U2 to w tej wersji jest podobnie tylko lepiej ;P mapki dopracowane, mają swoj klimacik

edit: widze, ze w nocy byly problemy, teraz gdy gram nie spotkalem sie z żadnym rozlaczeniem, zwiechą etc - wszystko gra cacy

Edytowane przez Almarcino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo takie rzeczy są do skalibrowania w opcjach.

Nie skalibrujesz osobno czułości widoku z ADS i kamery.

1.Beta

Chyba jednak nie we wszystkie bety grałeś bo tak dla przykładu pierwsza beta KZ3 dość znacznie różniła się od tego co teraz mamy :whistling:

Tak się składa, że grałem w 2 bety. Jedną zamkniętą i drugą publiczną. Obie się od siebie różniły wyglądem menusów. W pełnej grze wybrano te gorsze ;) A potem łatano jak zwykle ukończoną już grę patchami. Więc beta nie miała żadnego wpływu na efekt końcowy (czyli gry prosto z półki).

2.Sterowanie

hmmm.. chyba dość mało grałeś w U1i U2 skoro sprawia Ci to problem, a co do ustawiania przycisków to pokaż mi fps-a w którym dowolnie ustawiasz sobie przyciski, co najwyżej masz kilka kombinacji ustawień

Nigdzie nie napisałem, że chciałbym dowolnie zmieniać ustawienia przycisków. Faktycznie mało grałem w obie części. Mam tylko w obu platynę ;) Sterowanie takie jak teraz mogło być do zniesienia 2 lata temu, ale teraz jest po prostu archaiczne. Jak ktoś dużo gra, a nie tylko w niedziele, to z pewnością sprawi mu ono duże problemy w adaptacji.

4. Granaty

tu już widać po całości że mało grałeś w U2 jeżeli nie wiesz jak się dość szybko i dokładnie rzuca granatami :tongue:

Kwestia gustu. Nie da się rzucić szybko i celnie granatem. Nie wmówisz mi tego. Żeby wycelować trzeba trzymać L2 i nakierować linię rzutu. Nie da się tego szybko zrobić, chyba że ktoś wyćwiczy rzucanie sixaxisem, ale nie widziałem jeszcze takiego mastera. Rzut z samego pojedynczego przycisku jest rzutem na pałę z zastrzeżeniem "a nuż się uda".

5 Druga szansa i minusy

a może zamiast szukać tych minusów pograsz normalnie to i pewnie lepiej bedzie się grało ;)

Zawsze gram normalnie. Dlatego widzę więcej, bo nie mam założonych różowych okularów podczas gry. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezczelne do granic absurdu copy/paste z U2 większości stałych elementów, jak ikonki, animacje, bronie itp. A ludzie czepiają się CoDa :| Nawet oni nie są tak bezwstydni, żeby przenosić z jednej gry do drugiej wszystko, bez żadnej zmiany. Osobiście mi to przeszkadza, ale może ktoś inny akurat uzna to za plus.

Nie , nie , nie i jeszcze raz nie . Właśnie niestety kurna nie ! Copy/paste było między Uncharted a Uncharted 2 . To są praktycznie identyczne gry , wszystkie różnice między tymi grami wymienię ci w tej chwili : a) lepsza grafika - wiadomo , b ) inny sposób rzucania granatem ( w sensie sterowania ) , c) gry opowiadają różne historie , d) doszedł multiplayer , e) i jakbyś chciał się przyczepić , to tak , zgadza się - mają różne tytuły , dwójka jest po polsku , wyszły w innych latach i inne mniej ważne pierdoły . A poza tym one wyglądają identycznie co mi się niesamowicie podoba , jest taki sam interfejs , celowniki , hudy , menu tam gdzie się dało również takie same ( chyba tylko główne jest inne , bo trzeba jakoś wchodzić do wieloosobowego ) i daje to taki rewelacyjny efekt , że wydaje nam się jakbyśmy grali w jedną grę , a nie dwie , jakby do jedynki została tylko dopisana dalsza część historia i dalej byłaby to ta sama gra , to jest rewelacyjne , włączam następną grę i widzę to samo , łapię pada i gram dalej . A niestety w trójce już mamy inne celowniki , co mnie bardzo boli i nie pasują mi , chciałem dosłownie kontynuacje poprzednich części , tak jak to było właśnie z 1 i 2 , a zamiast kontynuacji powiedziałbym , że to jest po prostu kolejna część , a nie kontynuacja , jeżeli czujecie taką różnicę jak ja między tymi określeniami . Gra poszła w inny klimat , mi to kurde osobiście nie pasuje . Co do tego copy/paste , po cholere poprawiać coś co jest dobre ? Właśnie o to chodziło , że wystarczyło to skopiować , nawet jakby to hulało na silniku z U2 i zrobili by tylko motyw z dorobieniem kolejnych rozdziałów gry , to byłbym bardzo zadowolony , mnie to lekko zawiodło , myślałem że też będzie identyczna . A cod to jest badziewie , to jest dno wszystkiego , i oni może ostatnio nie skopiowali animacji z poprzedniej części do tej najnowszej , jeszcze produkowanej ? A te ich dlc to w ogóle jest żenada .

Kwestia gustu. Nie da się rzucić szybko i celnie granatem. Nie wmówisz mi tego. Żeby wycelować trzeba trzymać L2 i nakierować linię rzutu. Nie da się tego szybko zrobić, chyba że ktoś wyćwiczy rzucanie sixaxisem, ale nie widziałem jeszcze takiego mastera. Rzut z samego pojedynczego przycisku jest rzutem na pałę z zastrzeżeniem "a nuż się uda".

Ty rzeczywiście nic nie wiesz o Uncharted :shok: . Wcale nie trzeba "nakierowywać linii rzutu" . Takie rzeczy się robi jeżeli przeciwnik siedzi za jakąś zasłoną i przeszkodą , a wtedy masz na to czas , rzucasz dużym łukiem , tak żeby wpadł za dany przedmiot . A jeżeli masz jakąś strzelaninę i widzisz , że przeciwnik biegnie i chcesz rzucić kawałek przed nim , żeby akurat wbiegł na granat , gdy będzie wybuchał lub stoi i chcesz rzucić mu pod nogi , to trzymając pistolet lub karabin celujesz celownikiem od broni przykładowo pod nogi przeciwnika i naciskasz L2 , po czym Drake wyrzuca granat dokładnie w miejsce , w które celowałeś...

Uncharted to jest jedna z najlepszych serii na Playstation , gra i tak będzie mistrzowska i pozamiata . Hejterzy - nie znacie się .

Edytowane przez Lukasz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cod to jest badziewie , to jest dno wszystkiego ,

Ale platynki się porobiło w tych dwóch ostatnich badziewiach, co? Pewnie z musu. Szkoda gadać z takim hipokrytą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW2 jest mojego brata , a BO pożyczył mi kolega , nie było akurat w co innego grać , to się porobiło , ale dzięki temu , że w nie pograłem mogę stwierdzić , że to jest tandeta dla hołoty i ogólnie szczerze nienawidzę tej serii z całego serca , Killzone robi z nimi co chce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy mają problem z tolerancją/akcpetacja nie tylko innych ras, muzyki ktorej nie sluchają, wyznań religijnych, ale tez... gier, ktore nie sa takie jak oni by chcieli! Masakra! Trzeba krytykowac za wszelką cene i podkreślac to w co 2 poscie.

Mam coda i często gram ze znajomkami, jest grywalnie, bugów nie uswiadczam, oco chodzi? odrazu dno dna. to boli Przepraszam za offtopa, ale krew mnie zalewa!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×