Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

brysio dokładnie tak jak pisze Bueno93.  Wchodzisz w PS Story, szukasz U3 i w wyborze wersji np demo, testowa 60 min, znajdziesz również wersja językowa POLSKI.  Właśnie tą wersje pobierasz i od tego momentu cieszysz się polskim językiem w gdzie :))

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wczoraj jeszcze gralem normalnie w U3, dzisiaj wkladam plyte, konsola czyta, ale nie widzi (nie wyskakuje ikonka plyty na ekranie). Po paru probach ikonka pojawila sie, ale po wejsciu w nia play sie zacial. Reset i dalej nie odpala plyty... co robic? ps3 superslim

 

 

Reszta mojej mini kolekcji dziala bez zarzutu (GTA V, FIFA 13)

Edytowane przez Lukasol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio? dbam bardzo o plyty tym bardziej, ze jak wspomnialem mam ich 3, jest mi latwo. Jest czysta wczoraj chodzila bez zarzutu, to dziwne...

Edytowane przez Lukasol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mitspidi nie pisz bzdur.Co do płyty to na pewno problem nie leży po jej stronie a po stronie napędu w konsoli :)

Edytowane przez Kryształ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca masz racje,jeżeli inne gry działają bez zarzutu to wina może leżeć po obu stronach tym bardziej,że jest to płyta dwustronna z czytaniem której niektóre napędy mają problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kolega ma akurat rację to wina gry jest to udowodnione przez setki  graczy uncharted jak macie jakiś szczególny problem z u2 u3 to piszcie pomogę

Edytowane przez arab
Bezsensowna reklama, jeszcze raz i warn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o trofeum Charted! czyli ukończenie na crushing. Można sobie wybierać poszczególne rozdziały np. zagrać sobie w 6 a potem w 3 i jak się przejdzie wszystkie rozdziały to trofeum wskoczy czy trzeba dać nową grę i grać po kolei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o trofeum Charted! czyli ukończenie na crushing. Można sobie wybierać poszczególne rozdziały np. zagrać sobie w 6 a potem w 3 i jak się przejdzie wszystkie rozdziały to trofeum wskoczy czy trzeba dać nową grę i grać po kolei?

Chyba można wybierać chaptery. W końcu przy wyborze potem pokazuje ci się pod spodem na jakim poziomie został on ukończony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba można wybierać chaptery. W końcu przy wyborze potem pokazuje ci się pod spodem na jakim poziomie został on ukończony.

To chyba czy jednak nie?

W zadnym wypadku: musisz zaczac gre od nowa na CRUSHING i przejsc ją jednym ciagiem, wybierajac sobie rozdzialy trofea ci nie wpadną.

Lepiej zacznij od nowa, obyś sie nie rozczarował.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba czy jednak nie?

W zadnym wypadku: musisz zaczac gre od nowa na CRUSHING i przejsc ją jednym ciagiem, wybierajac sobie rozdzialy trofea ci nie wpadną.

Lepiej zacznij od nowa, obyś sie nie rozczarował.

Nie jestem alfą i omegą. Mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo jak włączyłem to mi wyskoczył komunikat, że muszę coś pobrać ... nie wiem. Sprawdzę jak wrócę do domu z roboty,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ściągałeś z plusa to możesz tylko w drużynowe multi grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wersji z plusa pobiera mi osobno tryb single, multi, filmy 2d i filmy 3d. Razem dobre 40gb o co biega z tymi filmami to wstawki z gry czy jak? Wymagane sa wszystkie pliki zeby zagrac czy jak to jest i czy konieczne jest sciagniecie i filmow 2 i 3d?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, musisz zassać wszystko.

A dodatkowo mały plik, aby po polsku było.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Filmów 3D nie trzeba pobierać. ;-) Wystarczą 2D.

Edytowane przez robgracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmów 3D nie trzeba pobierać. ;-) Wystarczą 2D.

 

Faktycznie :) to jeszcze pare gb jak wroce z pracy i sobie zagram i zobacze czym to sie ludzie tak zachwycaja(Wiem ze ponoc inne czesci sa lepsze ale ta mam z plusa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

chcac dobic brakujacy trofik za kooperacje kupilem to dlc i zainstalowalem

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/dodatki/fort-kooperacja/cid=EP9000-BCES01176_00-UNCHARTED3DLC002

 

wchodzac w kooperacje nadal wyskakuje mi Ten element musi byc kupiony i zainstalowany

 

co jest kurwa dalej nie tak?..

 

według oficjalnego FAQ naughtydog

What DLC content is shared between the disc and the UNCHARTED 3: Multiplayer Free to Play experience?
 
All skins and Competitive Map packs are compatible. The Cooperative DLC is not compatible with the UNCHARTED 3: Multiplayer Free to Play experience although the Cooperative modes are available for purchase.

 

 

 
I previously purchased the Cooperative mode DLC from the PS Store. Why doesn't my DLC work with the UNCHARTED 3: Multiplayer Free to Play experience?
 
Due to how the UNCHARTED 3: Multiplayer Free to Play experience offers the Competitive aspects of UNCHARTED 3 Multiplayer to everyone for free the core mechanics of how Cooperative mode functions have changed. Due to these changes the disc based Cooperative DLC is not compatible with the UNCHARTED 3: Multiplayer Free to Play experience. Your Cooperative DLC is still fully functional when using your UNCHARTED 3: Drakes's Deceoption disc.

 

 

 

czyli stracilem 23zl .. nie wiem czemu kilka osob na forum pisalo ze kupienie tego dlc daje mozliwosc dobicia tego trofika

i pewnie kasy nie odzyskam

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

chcac dobic brakujacy trofik za kooperacje kupilem to dlc i zainstalowalem

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/dodatki/fort-kooperacja/cid=EP9000-BCES01176_00-UNCHARTED3DLC002

 

wchodzac w kooperacje nadal wyskakuje mi Ten element musi byc kupiony i zainstalowany

 

co jest kurwa dalej nie tak?..

 

według oficjalnego FAQ naughtydog

 

 

 

czyli stracilem 23zl .. nie wiem czemu kilka osob na forum pisalo ze kupienie tego dlc daje mozliwosc dobicia tego trofika

i pewnie kasy nie odzyskam

 

Brakuje Ci trofika Bddy System, który możesz zdobyć gdy zagrasz w pierwszą lepszą grę w trybie kooperacji. I ten tryb jest w podstawce. To, co kupiłeś to dodatek w formie map i nowego trybu, który nie jest niezbędny do platyny. Kasy najprawdopodobniej nie odzyskasz.

Edytowane przez FancyMichael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 I ten tryb jest w podstawce.

 

nie ma go w wersji z plusa ktora posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie , bo w ps+ uncharted 3 oszustwo drake pobralem gre ok 12Gb i tam jakies jest filmy 2d itp

 

comusze jeszcze do tego pobrać?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie przeszedlem, dla mnie gra super. Byla to moja 1 czesc w jaka gralem i milo zaskoczony jestem na pewno kupie 1 i 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×