Skocz do zawartości
Klera

Ps Move Vs Kinekt

Rekomendowane odpowiedzi

Ten pistolecik, powiedziałbym że aż śmiesznie wygląda. Swoją drogą ciekawe czy ktoś się skusi.

Mysle ze wiecej sie połakomi niż powstrzyma.. nie wiem skad wniosek ze"pistolecik" jest smieszny i ze mialby nie miec wziecia.

Bilet do psychiatry ktos powiedzial? No to chyba po kupnie PS3, gier za 200 zł, move'ów, eyetoyów itd można również wziąć ten bilet? Przeciez to wszystko "tylko dla zabawy"..

Co do The Fight o ktorym tutaj wspominano: nie rozumiem jak gra w ktorej MUSISZ uzywac DWOCH rak moze byc dobra przy wykorzystaniu JEDNEGO kontrolera? A juz w ogole abstrakcja jest dla mnie twierdzenie ze takie granie moze byc fajniejsze niz za pomoca 2x MOVE :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem w wątku o The Fight, skoro da się grać padem i nawet lepiej to nie raz wychodzi to znaczy, że dało by się grać dwoma padami zamiast mova w ogóle. Dla pad lepiej odwzorowuję moje ruchy. Padem zawsze dosięgam przeciwnika i zawsze są to silne ruchy, move wale z całej siły i albo nie trafia albo bardzo słabo. Nie zawsze tak jest i jak na razie nie rozgryzłem jak to działa. Są walki gdzie robię fajną kombinację i przeciwnik pada a jest taka walką, że chce wyrzucić dildo przez okno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ze nie ten temat ale nie chce zakładać nowego :D

W move są baterie czy jak sie to ładuje bo widzę ze takie stacje schodzą jak ciepłe bułeczki :)

W start zestawie jest ładowarka ?

Jak to się ładuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W start zestawie jest ładowarka ?

Jak to się ładuje ?

Mov-a ładuje się tak samo jak pada-przez kabel USB podłączony do konsoli. Czas ładowania 4-5 h. W zestawie ładowarki brak, ba nawet kabla nie ma. Posiadam 2 mov-y i nie widzę potrzeby kupowania ładowarki. Kabel od pada spokojnie wystarcza. Ładowarka to zbędny bajer.

Edytowane przez Stilon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest tylko jak akurat chcesz grać a on pada. Wtedy trzeba grać na kablu. Najlepiej wtedy mieć jakiś dłuższy kabel niż ten od pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest tylko jak akurat chcesz grać a on pada. Wtedy trzeba grać na kablu. Najlepiej wtedy mieć jakiś dłuższy kabel niż ten od pada.

Uważam, że granie mov-em na kablu (nawet najdłuższym) to już sport extremalny. A przy kontrolerze włożonym na czas ładowania do ładowarki stołowej granie odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak miałem. delegacja, trzech typów i graliśmy na zmianę w The Fight. Move pada i nie masz wyjścia jak podpiąć przez kabel. Jakoś nawet nie wyrwaliśmy kabla z gniazda usb, człowiek nieco mniej gwałtownie nim ruszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarł do mnie drugi kontroler move

Powracając do wątku precyzji move w The Fight to po dokładniejszym przeanalizowaniu stwierdzam że urządzenie działa rewelacyjnie w odpowiednich warunkach ( oświetlenie, migotanie tła i inne )

Poprawnie skalibrowane kontrolery działają super :

Zresztą tu jest wątek odnośnie The Fight : http://www.ps3site.pl/the-fight-doczeka-sie-dlc/58286/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp.

I przepraszam ale w tej kwestii jestem niedoinformowany

Ciekawe czy są ładowarki co wpinasz w gniazdko i do pada/mova ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp.

I przepraszam ale w tej kwestii jestem niedoinformowany

Ciekawe czy są ładowarki co wpinasz w gniazdko i do pada/mova ?

Pewnie można by zastosować ładowarkę USB sieciową ale ważne żeby prąd ładowania i napięcie było taki jak w porcie USB ( takie jak w laptopie i PS3 ) . Chociaż ja osobiście stosował bym akcesoria dedykowane do systemu PS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×