Skocz do zawartości
Klera

Ps Move Vs Kinekt

Rekomendowane odpowiedzi

Panie, Panowie nie jestem tu długo i nie wiem czy się zgodzicie, ale mamy nowego mistrza tego forum !! B)

Po pierwsze to poprosiłbym kolege o oddzielanie zdan enterami czasem bo ciezko sie czyta ;) A teraz do rzeczy:

Nie wiem czy kolega jest wynajęty przez polski oddział Microsoftu, czy jest z zielonej ferajny piratów, czy po prostu taki... dziwny ale po prostu to zdanie rządzi:

Od razu wiedziałem, że Move to jest jednak porażka lecz mimo to zdecydowałem sie kupić PS3+Move

:rofl:

Nie mam pytań!! Nie masz co zrobić z kasą? Zacznij się nią podcierać, używać w kuchni zamiast papierowych ręczników, a nie zwiększaj sprzedaż sprzętowi, który jest do kitu! ;)

Nie wiem czy to zasadne pytanie ale powiedz: PO CO W TAKIM RAZIE KUPOWALES ?

Ale cicho, dalej jest jeszcze lepiej...

i jestem lekko rozczarowany

No biedny jestes, wiedziales ze shit a sie rozczarowales ;)

zresztą wyniki sprzedaży też zdają sie to potwierdzać

Znaczy te wyniki mówiące o braku move'ów w każdym sklepie np. w moim mieście przed świętami? ;) Czy może informacje od dostawców, że "prędzej spadnie na nas meteoryt niż pan dostanie move'a"? ;)

Nie no stary rządzisz po prostu!! :thumbsup: Ja juz Cie kocham ;P

A teraz unieśmy się z oparów absurdu i powiedzmy coś na poważnie:

Ja move'a będe bronił zawsze. Nie dlatego, że go kupiłem, tylko dlatego że jest to lepszy, bardizej perspektywiczny (widzieliście demka multitouch a la' Raport Mniejszości a takze gierek nowych?), duuuuuzo bardziej precyzyjny, a przede wszystkim o stokroć WSZECHSTRONNIEJSZY sprzęt niż dziecięcy Kinect, gdzie co najwyżej możesz i będziesz mógł podrapać tygryska i porzucać mu piłeczkę ;)

Temat "fajności" gier na MOVE był już tołkowany. Gry fajne są i będą, wystarczy zerknąć na wikipedie i listę tytułów na 2011 rok (a przy okazji porównać ją z nadchodzącymi 10 klonami Dance centralów na ShitBoxa ;) )

Ostatnia rzecz: trzeba dużo miejsca na move?? To w co Ty grasz przepraszam ?? Z kumplami bez problemu mieścimy się na szerokości rozpiętych ramion co daje 3-4 metry.. Poza jednym incydentem zderzenia sie kontrolerow przy Gladiator Duel nie zauwazylem dyskomfortu.

PS. Jak czytam że na średnim poziomie masz w tenisie kłopoty to nie dziwię się, że znienawidziles move ;) Zresztą sprzedaj to w cholere!! Co Ci bedzie takie gowno zawalało droge! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kore szkoda czasu na takie osoby jak bolojong, sporo się naszukałem żeby wkońcu zadać tutaj konkretne pytanie, a jak widać pan/i bolojang napisał tekst, następnie ctr+c, ctr+v masowo ( "<br>"...), z resztą wydaję mi się, że gdzieś widziałem podobną wypowiedź. Czyżby ktoś miał sklepik, z którego nie schodzą kinect'y :) szkoda, że zaśmieca forum.

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo się wahałem nad zakupem konsoli a motywatorem miały być nowoczesne "kontrolery". <br>Od razu wiedziałem, że Move to jest jednak porażka lecz mimo to zdecydowałem sie kupić PS3+Move i jestem lekko rozczarowany zresztą wyniki sprzedaży też zdają sie to potwierdzać a i większość ludzi po początkowym zachwycie tym kontrolerem wraca do sixaxis'a.<br>Wszyscy posiadacze Kinecta są z niego mega-zadowoleni, u mnie zadecydował brak miejsca i to jest naprawdę najważniejsza rzecz, która każdy użytkownik powinien sobie uzmysłowić. <br>To, że do grania na Move wystarczy 2,5 m nie znaczy że będzie się grało komfortowo, wybijcie to sobie z głowy minimum od 3 do 4 m a i na szerokość ze 2,  3m aby swobodnie zagrać  np. w ping-ponga.<br>Jak z tego wynika niekiedy nawet duży pokój może nie spełnić wymogów a o kinekcie nawet nie muszę wspominać bo wymaga ponad 3 m i gdybym dysponował taką przestrzenią kupiłbym go na 100%. Także przestrzegam wszystkich, o ile zakup samego zestawu move nie jest jakimś dużym wydatkiem i z ciekawości warto zagrać w pingla o tyle kinekt za 650zł i nie mając dużo przestrzeni to kasa wywalona w błoto. Jeśli chodzi o gry to obecnie na Move nie ma nic godnego polecenia 1 gra Sport Chapions i tyle cała reszta to denerwujące gnioty a przerobione gry pod move np. Heavy Rain rujnują tylko tą znakomitą grę...czarno wróżę, ludziom po paru godzinach już się odechciewa grać.<br>Kinekt to zupełnia inna jakość i niczym nie skrępowane ruchy oczywiście jest on raczej skierowany dla innego odbiorcy ale zbieram teraz kasę na klocka i kinekta (po małym przemeblowaniu będzie git) bo movem się zawiodłem i sprawy nie zmieni zapewne Killzone3 bo uważam że shootery na konsole to porażka...narazie pozostaje się cieszyć świetnym tenisem stołowy-chociaż w/g mnie jest trochę za trudny. Byłem kiedyś dobry w te klocki a tu na śr. poziomie już mam kłopoty - dla tej 1 gry warto zakupić move i zbierać na kinekta takie jest moje zdanie.

Stary---sprzedaj "Pesa i mówa" kup se "iksa i kineta" i po sprawie,ja jak jestem z czegoś nie zadowolony to się tego pozbywam,radzę ci zrobić to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że Tobie się coś nie podoba nie oznacza, że wszystkim musi się nie spodobać, to po pierwsze. Ale po kolei...

Skoro od razu wiedziałeś, że Move Ci się nie podoba, to po co w ogóle go kupowałeś ? Nie kupiłbym czegoś co mi nie przypadło do gustu tylko dlatego, że nie mam miejsca w pokoju, ale to inna sprawa. Poza tym piszesz, że do komfortowej gry trzeba minimum 2,5m odstępu od ekranu telewizora, co też jest moim zdaniem nieprawdą. Gram stojąc od TV niecałe 2 metry i gra mi się bardzo dobrze. Nie wiem po co też te 2-3 metry przestrzeni "po bokach".

Zgadzam się z kwestią, że na razie na Move nie ma zbyt wielu interesujących gier póki co, ale sytuacja na pewno wkrótce się zmieni. Nie powiedziałbym za to wcale, że na Kinecta gry są ciekawsze, nie grałem w nie co prawda, to od razu zaznaczam, ale nie przekonały mnie do siebie jeśli chodzi o sposób rozgrywki , jak i samą tematykę.

Tenis stołowy na średnim poziomie jest bardzo łatwy, sam zwyciężyłem ze wszystkimi za pierwszym podejściem zgarniając minimum po dwie gwiazdki za każdą grę. Kłopoty zaczynają się dopiero w pucharze złotym i jak dla mnie dopiero przy bossie, wcześniej nie miałem większych problemów z przeciwnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem chwilkę na tym kinekcie czy jak to się tam nazywa i powiem szczerze lagi. W PS Move jeszcze nie miałem w łapie, ale już widzę więcej gier pod PS Move. Plus to cena dla PS Move:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o wiele lepsze jest PS3 move mam i jestem sam bardzo zadowolony :triangle: :psbutton: :square: :cicle: :x: :l3: :r2: :r3: :r1: :l1: :l2: :dpad: :start: :select:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na kinekcie grałeś? Bo ja własnie nie miałem okazji ale move mam ; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinect, szczerze mówiąc. PS Move to jest coś co już spory czas temu pokazało właściwie Wii, tylko że lepiej odzworowuje te ruchy. Kinect bardziej bawi wydaje mi się. Jednakże póki co nie decyduje się ani na jedno ani na drugie póki nie zobaczę porządnych gier nie casual'owych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A killzone 3 ci nie odpowiada?

Na kinecta nie sa wstanie zrobić jakiegokolwiek FPS'a, jest on bardziej tylko do gier rodzinnych...a w move masz i to i to ; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest to mój pierwszy post na Ps3Site pragnę wszystkich serdecznie powitać :)

Od niedawna bo od świąt jestem zadowolonym posiadaczem PS3 (wcześniej miałem sporo X360, ale wszystkie niestety skończyły z RROD).

Jeżeli chodzi o starcie Kinect vs. Move to osobiście jestem za kontrolerem przeznaczonym dla PS3 (w sumie trudno żeby było inaczej). Sam kontroler rzeczywiście sprawuje się nieźle, ale póki co używałem go sporadycznie (brak gier).

Przede wszystkim zagrałem we wszystkie dema jakie były dostępne na PSN i muszę przyznać, że najlepsze wrażenie zrobił na mnie golf - przy tej grze każdy może poczuć się jak zawodowy golfista :)

Mimo pozytywnych wrażeń raczej nie planuje zakupu oryginału bo tego typu gry nie trafiają w mój target. Kupiłem niedawno HR i właśnie tą grę zamierzam ukończyć używając Move'a, bo w demko grało się naprawdę świetnie.

Szczerze mówiąc ciężko na chwilę obecną wydać ostateczny werdykt w sprawie kontrolera Sony, ale myślę, że jeżeli na rynku zadebiutują odpowiednio dobre tytuły to nie będzie na co narzekać - a jak widać te na PS3 zapowiadają się świetnie (Sorcery, K3).

Odnośnie Kinect'a tutaj przede wszystkim gry dla casuali (party games) + obsługa menu konsoli. Osobiście radzę poważnie się zastanowić czy rzeczywiście takie gry trafiają do nas samych, bo jeżeli ktoś często organizuje imprezy ze znajomymi to kamerka na pewno sprawi wiele frajdy, ale czy do zwykłego użytkowania będzie to komfortowe? Nie wyobrażam sobie przyjść z pracy/szkoły i skakać przed TV - natomiast z Move spokojnie możemy wygodnie usiąść i delektować się choćby HR.

Poza tym dużą wadą Kinect'a jest cena, lepiej przeczekać ten okres i kupić gdy już będzie w co grać, a cena spadnie.

Ostatnią wadą Kinect'a i Move'a to miejsce potrzebne do swobodnej gry (głównie te party games) - mnie osobiście przydałoby się jakieś 0.5 metra (może będzie lepiej jak choinka zniknie :D).

Oczywiście rynek sam zweryfikuje wszystkie za i przeciw, ale nie sądzę by którykolwiek z kontrolerów rzeczywiście przejął pałeczkę lidera, co najwyżej gry tworzone na oba kontrolery będą trafiały do innego grona odbiorców.

Ps: Na koniec mam jeszcze pytanie do posiadaczy Move'a - czy wam też czasem kontroler nie chce się dobrze skalibrować? czasem mam tak jakby odwróconą oś sterowania (góra to dół, lewo to prawo i odwrotnie) co uniemożliwia mi grę. Zrobiło mi się tak parę razy i nie wiem co może być tego przyczyną (np wcześniej demo Racket Sports działało bez problemu, a przy późniejszym odpaleniu miałem właśnie wyżej opisany problem). Mile widziana odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle że chodzi o to że jak zawsze odpalasz gre to trzeba skonfigurować kontroler (przycisk T i przycisk Move)

Widoczne pare razy zle byłes ustawiony przy kamerce i dlatego zle sie skonfigurowało.

Mi też czasami mi sie to zdarza przy SPORT CHAMPIONS ; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze Xbox czy Ps3? Co lepsze Kinect czy Move? Odpowiedz jest 1 i już niektórym znana. MOVE SONY PS3 for ever. Patrze na kinecta i płacze co to za gówno, ni to w fps pograć ni nic, bo wszystkie gry są dla dzieci, jakieś tańce balety, boks jak dla przedszkolaków. CO TO MA BYĆ. A patrze na move i łza się w oku kręci, ale to ze szczęścia że nie straciłem 600zł na jakiś kał, tylko bardzo dobrze zainwestowałem swoje pieniądze. 0 laga można grać w fps i ta precyzja MNIAM. Mówisz zaraz killzone 3 wychodzi na move se pogram SUPER,a z Xklockiem możesz powiedzieć tak : U wychodzi Halo Reach gdzie strzelają laserami (taki podrasowany Unreal) i na KINECT pogram, NIEstety NIE bo kinect jest dla dzieci i w żadną normalna grę se nie pogram. Podsumowując Move jest dla pr0gejmerów a kinect eggghhh szkoda gadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż ...

Ja dzisiaj kupiłem właśnie Move do swojej "Plejki" tj."Starer pack' oraz grę "sports champions" i mogę stwierdzić iż move jest super sprawą. Pomimo ze mam tylko 1 motion kontroler (Wiadomo,ze w te gry jest możliwość grac z dwoma kontrolerami) uważam ze można spędzić godziny na walkach gladiatorów czy strzelaniu z łuku.

Co do Kinecta nie mam go osobiście lecz grałem na "tym" u kumpla i sadze ze nie można na tym wieszać psów ale tez sama rozgrywka wymaga dużo zmian chociażby czasami "zwalniająca" akcja - gramy w siatkówkę a tu nagle jakieś lagi ( nie wiem czy to wina samego xklocka czy tez sensora ale ...)

Jako, że jestem fan boyem sony trudno mi obiektywnie ocenić oba te cuda ale mogę osobiście polecić move'a na pewno nikt się nie zawiedzie

Edytowane przez norton666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że prawdziwym sprawdzianem PS-Move bedzie killzone 3

Jeżeli sie nie sprawdzi to bedzie do tych samych po pierdółek co kinect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że prawdziwym sprawdzianem PS-Move bedzie killzone 3

Jeżeli sie nie sprawdzi to bedzie do tych samych po pierdółek co kinect

... i tego ie wlasnie boje :(. Dostalem Move starter pack od tesciowej na gwiazdke razem z gra singstar + dance. Jak narazie sie wszystko kurzy i lezy (Singstar + dance kupione w Irlandii kawalki sa trudne do spiewania, a tanczenie jeszcze trudniejsze bynajmniej dla tesciowej i mojej dziewczyny ktora tanczyla 3 lata w jakims klubie tanecznym w swoim miescie w Polsce) . na Kung fu live mam za malo miejsca (aktualnie 2m od tv i to za malo :( ) Czekam na killzone 3 i aby byla opcja grania na move w multi (choc nie odpowiada mi pad w FPSach, bo zawsze gralem mycha i klawa na pc) jesli to zda egzamin u mnie, bede kupywal coraz wiecej gier na move :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie K3 jest wielkim testem move'a z innego powodu.. to chyba ostatnia szansa abym przekonal sie do FPS ktorych nie znosze ;p Ale ze przy calej tej niecheci docenilem klase K2 tak chce sprobowac polaczenia trójki z movem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze Xbox czy Ps3? Co lepsze Kinect czy Move? Odpowiedz jest 1 i już niektórym znana. MOVE SONY PS3 for ever. Patrze na kinecta i płacze co to za gówno, ni to w fps pograć ni nic, bo wszystkie gry są dla dzieci, jakieś tańce balety, boks jak dla przedszkolaków. CO TO MA BYĆ. A patrze na move i łza się w oku kręci, ale to ze szczęścia że nie straciłem 600zł na jakiś kał, tylko bardzo dobrze zainwestowałem swoje pieniądze. 0 laga można grać w fps i ta precyzja MNIAM. Mówisz zaraz killzone 3 wychodzi na move se pogram SUPER,a z Xklockiem możesz powiedzieć tak : U wychodzi Halo Reach gdzie strzelają laserami (taki podrasowany Unreal) i na KINECT pogram, NIEstety NIE bo kinect jest dla dzieci i w żadną normalna grę se nie pogram. Podsumowując Move jest dla pr0gejmerów a kinect eggghhh szkoda gadać

Tej progejmerze, wychodzisz se czasami z domu?

A wracając do tematu to grałem na razie tylko w Kinecta i za każdym razem pod wpływem % na imprezie.

Zabawa jest rewelacyjna, na drugi dzień same zakwasy:-)

Nic więcej nie napiszę bo nie jestem zwolennikiem takich kontrolerów ale gdybym miał nadmiar kasy to chętnie bym widział u siebie na półce takie urządzenie żeby sobie zagrać ze dwa razy w roku.

Jednak oceniając move na podstawie filmików uważam, że na dzień dzisiejszy to Sony ma mimo wszystko lepsze gry.

Tylko nie wiem czy wynika to z nieudolności programistów czy możliwości sprzętu.

Kinect ma bardzo duży plus za to, że kupujesz jedno urządzenie i nic więcej nie potrzeba.

Edytowane przez ID okonio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej progejmerze, wychodzisz se czasami z domu?

rofl.gif

Dzieki bozi nie kupilem jeszcze mova - teraz wiem, ze "nat 4 n00bies" biggrin.gif

@down

ee to nie takie proste - kobita dala mi do wyboru - albo wypasne sluchawki 5.1 albo move - wiec sluchawki zamowione :D

Choc na weekendzie "zupelnym przypadkiem" zostawilem wlaczony site z Get Fit with MelB whistling.gif i moja jakos tak krzywo na mnie patrzy - swinia ze mnie no.... biggrin.gif

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak narazie mam 1 move motion i 1 move navigation grałem w Heavy rain move edition i przyznam sie grało mi sie wyśmienicie lepiej niż na padzie, Teraz tylko czekam na drugiego move motiona i co?? i THE FIGHT zacznie sie zabawa :D potem kupie sport champions i bedzie git majonez.

Więc mOrph kupuj Move bo tracisz najlepsze ;)

Edytowane przez Pyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w The Fight na jednym kontrolerze move i trochę porażka. Zamówiłem juz drugi kontroler. Wtedy ocenię obiektywnie. Sports Champions fajna ale szybko przechodzi się ów grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sports Champions fajna ale szybko przechodzi się ów grę.

Co masz na myśli mówiąc że szybko się ją przechodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×