Skocz do zawartości
SUMO

Gran Turismo 5 Event Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Przegapiłem godzinę zero (czyt. 10.00) ;) Jak da radę, to dopisz mnie Sumo do listy startowej :D Dobrze, że ilość okrążeń zmniejszona, bo też wybieram się do knajpy na mecz. Ojj będzie się działo :D Vamos!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że ilość okrążeń zmniejszona, bo też wybieram się do knajpy na mecz. Ojj będzie się działo :D Vamos!!!

Oj tak będzie się działo - Sląscy Cules atakują :laugh:

Szkoda tylko, że na pochód po ulicach Katowic o 21:20 nie zdążę :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak będzie się działo - Sląscy Cules atakują :laugh:

Szkoda tylko, że na pochód po ulicach Katowic o 21:20 nie zdążę :sweat:

Nieźle :thumbsup:

Ja wybieram się do pubu w Sopocie, myślę, że gdzieś około setka cules się zjawi :biggrin:

BTW, rozumiem że zmieściłem się na listę startową? Czy zostaję na rezerwie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem listę.

Lista startowa:

1. norbi_10 - 1:47,606 - G25 - Gallardo LP 560-4 '08

2. mlodyTDI - 1:47,808 - Gallardo LP 560-4 '08 - następnym razem przy zapisywaniu się napisz również swój czas ;)

3. Gucio1979 - 1:47,867 - Gallardo LP 560-4 '08

4. lukinio1 - 1:48,309 - Gallardo LP 560-4 '08

5. Emet_PL - 1:49,616 - Pad - Gallardo LP 560-4 '08

6. Fernando_PL - 1:50,169 - Pad - Foto - Gallardo LP 560-4 '08

7. zibikiel - 1:52,605 - DF GT - Foto - Murcielago LP 670-4 Superveloce'09 - co prawda zdjęcie nieregulaminowe, ale niestety były problemy z tą Próbą Czasową przez jakiś czas, więc uznaję. ;)

8. nightrunnerPL - 1:54,744 - G25 - Murciélago LP 640 Chrome Line

9. arcadiush (host) - 1:59,114 - DF Pro - Murciélago LP 640 Chrome Line

10. reissdorf84 (z rezerwy)

11. perek 1977 (z rezerwy)

12. IcEnzo (z rezerwy)

13. Mardok_1986

14. (wolne miejsce)

15. (wolne miejsce)

Lista rezerwowych (czekających w Pit Stopie na ewentualne zaproszenie):

16. NERVUS_PL

17. Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista startowa:

1. norbi_10 - 1:47,606 - G25 - Gallardo LP 560-4 '08

2. mlodyTDI - 1:47,808 - Gallardo LP 560-4 '08 - następnym razem przy zapisywaniu się napisz również swój czas ;)

3. Gucio1979 - 1:47,867 - Gallardo LP 560-4 '08

4. lukinio1 - 1:48,309 - Gallardo LP 560-4 '08

5. Emet_PL - 1:49,616 - Pad - Gallardo LP 560-4 '08

6. Fernando_PL - 1:50,169 - Pad - Foto - Gallardo LP 560-4 '08

7. zibikiel - 1:52,605 - DF GT - Foto - Murcielago LP 670-4 Superveloce'09 - co prawda zdjęcie nieregulaminowe, ale niestety były problemy z tą Próbą Czasową przez jakiś czas, więc uznaję. ;)

8. nightrunnerPL - 1:54,744 - G25 - Murciélago LP 640 Chrome Line

9. arcadiush (host) - 1:59,114 - DF Pro - Murciélago LP 640 Chrome Line

10. reissdorf84 (z rezerwy)

11. perek 1977 (z rezerwy)

12. IcEnzo (z rezerwy)

13. Mardok_1986

14. (wolne miejsce)

15. (wolne miejsce)

Lista rezerwowych (czekających w Pit Stopie na ewentualne zaproszenie):

16. NERVUS_PL

17. Watson20054133

18..Gawron88

Kurna trzeba mi bylo wczesniej sie wpisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem listę.

1. norbi_10 - 1:47,606 - G25 - Gallardo LP 560-4 '08

2. mlodyTDI - 1:47,808 - Gallardo LP 560-4 '08 - następnym razem przy zapisywaniu się napisz również swój czas ;)

3. Gucio1979 - 1:47,867 - Gallardo LP 560-4 '08

....

Aleś poprawił :laugh: Przykro mi, ale nie zgłosiłeś chęci udziału w Evencie w terminie, który minął dzisiaj o 10:00, więc Twój czas nie jest brany pod uwagę. ;)
BTW, rozumiem że zmieściłem się na listę startową? Czy zostaję na rezerwie? ;)

Ty masz start zapewniony na 100%. Edytowałem swojego posta wyżej, ale nikt nie zauważył. ;)

Lista rezerwowych (czekających w Pit Stopie na ewentualne zaproszenie):

16. NERVUS_PL

17. Watson20054133

18. Gawron88

Kurna trzeba mi bylo wczesniej sie wpisac.

Przecież było wolne miejsce na Liście Startowej to zamiast dopisywać się na Rezerwę, trzeba było się wpisać wyżej na Listę Startową jak wiesz, że będziesz na 100% - NERVUS i Watson tej pewności nie mają dlatego wpisali się na rezerwę - Ciebie przeniosłem i nawet dodałem wolne miejsce - jedziemy w 16 osób. ;)

Lista startowa:

1. norbi_10 - 1:47,606 - G25 - Gallardo LP 560-4 '08

2. mlodyTDI - 1:47,808 - Gallardo LP 560-4 '08 - następnym razem przy zapisywaniu się napisz również swój czas ;)

3. lukinio1 - 1:48,309 - Gallardo LP 560-4 '08

4. Emet_PL - 1:49,616 - Pad - Gallardo LP 560-4 '08

5. Fernando_PL - 1:50,169 - Pad - Foto - Gallardo LP 560-4 '08

6. zibikiel - 1:52,605 - DF GT - Foto - Murcielago LP 670-4 Superveloce'09 - co prawda zdjęcie nieregulaminowe, ale niestety były problemy z tą Próbą Czasową przez jakiś czas, więc uznaję. ;)

7. nightrunnerPL - 1:54,744 - G25 - Murciélago LP 640 Chrome Line

8. arcadiush (host) - 1:59,114 - DF Pro - Murciélago LP 640 Chrome Line

9. reissdorf84 (z rezerwy)

10. perek 1977 (z rezerwy)

11. IcEnzo (z rezerwy)

12. Mardok_1986

13. Gucio1979

14. sztiff

15. Gawron88

16.

Lista rezerwowych (czekających w Pit Stopie na ewentualne zaproszenie):

17. NERVUS_PL

18. Watson20054133

19.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś poprawił :laugh: Przykro mi, ale nie zgłosiłeś chęci udziału w Evencie w terminie, który minął dzisiaj o 10:00, więc Twój czas nie jest brany pod uwagę. ;)

Już tydzień temu napisałem że w tym wyścigu na 100% będe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tydzień temu napisałem że w tym wyścigu na 100% będe!

Ale zapisy ruszyły w poniedziałek (dokładniej w niedzielę po 22:00), a nie tydzień temu. I wówczas dopiero kiedy to wyznaczyłem tor do Kwalifikacji ruszyły zapisy, a zapisanie się było równoznaczne z podaniem na forum swojego czasu czego Ty nie uczyniłeś (bez podawania czasu mogłeś co najwyżej zapisać się na rezerwę).

Po za tym i tak startujesz w wyścigu (tylko z gorszej pozycji), więc nie wiem po co to całe zamieszanie. :sweat:

Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....tylko z gorszej pozycji...

Właśnie.!!

Niepotrzebnie walczyłem z tym Lambo...

Edit. Faktycznie jest zapis w regulaminie, nie doczytałem. Źle Cię zrozumiałem. Myślałem że znajomi z Twojej listy biorący udział w evencie nie muszą potwierdzać.

Mea Culpa...

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.!!

Niepotrzebnie walczyłem z tym Lambo...

Może nie do końca niepotrzebnie. ;)

Dobry czas w tej "Próbie Czasowej" pozwoli Wam również na wzięcie udziału w czwartym wyścigu (pierwsze trzy już się odbyły) Wyścigowych Mistrzostw Polski GT5 - w piątek 22 kwietnia o 19:00. ;)

Tu się zapisujesz - Lista Startowa

a tu masz Regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze jedziemy SGT 630 PO tylko nie wiem jaki tor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież było wolne miejsce na Liście Startowej to zamiast dopisywać się na Rezerwę, trzeba było się wpisać wyżej na Listę Startową jak wiesz, że będziesz na 100% - NERVUS i Watson tej pewności nie mają dlatego wpisali się na rezerwę - Ciebie przeniosłem i nawet dodałem wolne miejsce - jedziemy w 16 osób. ;)

Hmm... ja będę na 100% i na początku wpisałem się na listę startową ( z rezerwy ), ale potem czytam... "Lista rezerwowych (czekających w Pit Stopie na ewentualne zaproszenie) więc myślę, no kurde chyba nie mogę się sam wpisać, muszę poczekać na akceptację, więc wpisałem się na rezerwę i czekałem ;p

Lista startowa:

1. norbi_10 - 1:47,606 - G25 - Gallardo LP 560-4 '08

2. mlodyTDI - 1:47,808 - Gallardo LP 560-4 '08 - następnym razem przy zapisywaniu się napisz również swój czas ;)

3. lukinio1 - 1:48,309 - Gallardo LP 560-4 '08

4. Emet_PL - 1:49,616 - Pad - Gallardo LP 560-4 '08

5. Fernando_PL - 1:50,169 - Pad - Foto - Gallardo LP 560-4 '08

6. zibikiel - 1:52,605 - DF GT - Foto - Murcielago LP 670-4 Superveloce'09 - co prawda zdjęcie nieregulaminowe, ale niestety były problemy z tą Próbą Czasową przez jakiś czas, więc uznaję. ;)

7. nightrunnerPL - 1:54,744 - G25 - Murciélago LP 640 Chrome Line

8. arcadiush (host) - 1:59,114 - DF Pro - Murciélago LP 640 Chrome Line

9. reissdorf84 (z rezerwy)

10. perek 1977 (z rezerwy)

11. IcEnzo (z rezerwy)

12. Mardok_1986

13. Gucio1979

14. sztiff

15. Gawron88

16. Watson20054133

Lista rezerwowych (czekających w Pit Stopie na ewentualne zaproszenie):

17. NERVUS_PL

18.

19.

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja będę na 100% i na początku wpisałem się na listę startową ( z rezerwy ), ale potem czytam... "Lista rezerwowych (czekających w Pit Stopie na ewentualne zaproszenie) więc myślę, no kurde chyba nie mogę się sam wpisać, muszę poczekać na akceptację, więc wpisałem się na rezerwę i czekałem ;p

Bo te wszystkie zasady organizacyjne to chyba tylko sam organizator ogarnia... albo i nie. :laugh: :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym zakręcie miałem już zepsuty wyścig, uszkodzone lewe tylne koło, a każdy wie co to oznacza, oczywiście zrobiłem poważny błąd nie zjeżdżając do pitu, starałem się jechać, ale im dalej w las tym spotykałem grzybiarki / leśne kurwy (automaty do lodów) i niestety jak jednak pokazała cycki to zaliczyłem spina, później zatrzymałem się na małe co nieco i ogólnie same przyjemne przygody xD

http://www.youtube.c...h?v=4hD_131jPFc

Sprawcą okazał się mlodyTDI, który został sponiewierany jak szmata xD

Przepraszam lukinia za uderzenie i stratę pozycji na rzecz moją i Łotsoniastego, nie musisz dokumentować, przyznaję się do lekkiego uszkodzenia prawdopodobnie prawego tylnego koła.

Heh, pomyliłem tematy i dałem wpierw do eventu Łotsoniastego xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT5 EVENT PRO - Seria Super GT - Wyścig 2/8

Tor: Nurburgring GP/F - 32 okr.

Data: 16.04.2011

Nieoficjalne wyniki wyścigu:

2seriasupergtw2wyniki.jpg

Best Lap:

2seriasupergtw2bestlap.jpg

Oficjalne wyniki pojawią się w poniedziałek po rozpatrzeniu zgłoszonych przez Was incydentów wyścigowych:

W przypadku niesportowej jazdy rywala na torze poszkodowany ma prawo wnieść protest nie później niż 24h po zakończeniu wyścigu (czyli do niedzieli godz. 23:00). Zgłoszenie powinno zawierać krótki opis sytuacji, nick rywala, nr okrążenia i krótkie nagranie incydentu z powtórki wrzucone np. na serwis Youtube. Jeśli ktoś nie ma możliwości nagrania powtórki, wystarczy opis zdarzenia lecz w tym przypadku rywal musi przyznać się do winy przed rozpoczęciem następnego wyścigu.

Powtórka wyścigu do pobrania z:

>> Megaupload <<

lub

>> FileSonic <<

lub

>> RapidShare <<

info: Plik *.rar należy rozpakować do postaci katalogu o nazwie "PS3", następnie po zgraniu na dysk przenośny (np. Pendrive) przenieść na dysk twardy konsoli i po uruchomieniu GT5 w menu powtórek zaimportować plik.

Komentarz do wyścigu:

Cóż pośpiech jest złym doradcą... :wacko:

W czasie okrążenie formującego dołączyło do nas dwóch spóźnialskich, ale ze względu na pośpiech, nie powtarzaliśmy owego okrążenia decydującego o rozstawieniu na starcie i obaj spóźnialscy ruszali z pierwszej linii.

Z młodymTDI problem był mniejszy bo powinien startować z drugiej pozycji (a startował z Pole Position), więc różnica jednej pozycji na starcie była do zaakceptowania. Gorzej z Fernando, który powinien startować z 5 lokaty, a startował z drugiej. Kazałem mu, więc popełnić na starcie falstart i to był błąd, gdyż nie tylko Fernando popełnił falstart, ale i również startujący obok Niego mlodyTDI co praktycznie zablokowało prostą startową i doszło do kilku stłuczek. :pinch:

Wszystkich poszkodowanych przepraszam, może gdyby nie nakaz popełnienia falstartu przez Fernando byłoby inaczej. Przeprosiny również dla norbiego, który zamiast z pierwszej startował tym sposobem dopiero z trzeciej lokaty. :sweat:

Mój wyścig to pasmo błędów na pierwszych 5 okrążeniach - najpierw rozwalony samochód tuż po starcie i przymusowy Pit-Stop. Drugie okrążenie, obraca mnie na tarce, robię piruet na torze i przywala we mnie nightrunnerPL - wybacz, nie miałem kontroli nad samochodem. No i piąte okrążenie, gdzie na dohamowaniu podobnie jak tydzień temu nie zadziałał mi hamulec i poleciałem daleko w piach. :ermm:

To tyle z mojej strony, następnym razem musi być lepiej. :unsure:

Na pierwszym zakręcie miałem już zepsuty wyścig, uszkodzone lewe tylne koło...

http://www.youtube.com/watch?v=4hD_131jPFc

Sprawcą okazał się mlodyTDI, który został sponiewierany jak szmata xD

Składasz protest, czy tak tylko sobie relacjonujesz? :laugh: :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składam, fakt faktem, popełniłem błąd jadąc z uszkodzeniem, bo zachciało się ciupciać ^^ ale właśnie to zdarzenie i następstwa spowodowały, że odpadłem od górnej części stawki xD A młody pewnie nieźle za kimś w draftingu jechał, że zrobił ode mnie i od norbiego czasówkę o sekundę lepszą xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT5 EVENT PRO - Seria Super GT - Wyścig 2/8

Tor: Nurburgring GP/F - 32 okr.

Data: 16.04.2011

Zgłoszone Incydenty wyścigowe:

Na pierwszym zakręcie miałem już zepsuty wyścig, uszkodzone lewe tylne koło, a każdy wie co to oznacza, oczywiście zrobiłem poważny błąd nie zjeżdżając do pitu, starałem się jechać...

Filmik

Sprawcą okazał się mlodyTDI, który został sponiewierany jak szmata xD

Analiza:

Faktycznie w pierwszym zakręcie Mardok "oberwał" od mlodegoTDI, jednak to zderzenie było reakcją łańcuchową zapoczątkowaną chwilę wcześniej. Mianowice mlodyTDI zostaje uderzony w prawe tylne koło przez Watsona, który nie zdążył wyhamować (co również widać w drugiej części zamieszczonego filmiku). mlodyTDI próbuje wówczas opanować swój samochód i stąd ta kolizja z Mardokiem. Za całe zamieszanie w tej sytuacji winę ponosi więc Watson i to On dostaje złagodzoną karę -4 punktów. ;)

Przepraszam lukinia za uderzenie i stratę pozycji na rzecz moją i Łotsoniastego, nie musisz dokumentować, przyznaję się do lekkiego uszkodzenia prawdopodobnie prawego tylnego koła.

Analiza: Nikt jednak do Ciebie nie miał pretensji za ten manewr, więc kary nie otrzymujesz. :P

Oficjalne Wyniki wyścigu:

GoldTrophy.png1. norbi_10 - 30 pkt.

SilverTrophy.png2. mlodyTDI - 20 pkt.

BronzeTrophy.png3. IcEnzo - 18 pkt.

4. Gucio1979 - 12 pkt.

5. sztiff - 10 pkt.

6. Emet_PL - 8 pkt.

7. Mardok_1986 - 6 pkt.

8. lukinio1 - 4 pkt.

9. reissdorf84 - 1 pkt.

10. nightrunnerPL - 0 pkt.

11. arcadiush - 0 pkt.

12. perek1977 - 0 pkt.

13. Fernando_PL - 0 pkt.

14. zibikiel - 0 pkt.

15. Watson20054133 - -2 pkt.

2seriasupergtw2tabela.jpg

>> Tabela Pełnych Rozmiarów <<

Pełne wyniki wszystkich rozegranych EVENTów znajdziesz Tutaj

----------------------------------------------------------------------------------

Przerwa Wielkanocna w Evencie. Wesołych Świąt, smacznego i mokrego jajka. ;)

Najbliższy wyścig:

Seria Super GT - Lazurowe Wybrzeże - 48 okr. - 30 kwietnia (sobota), godz. 21:30. (pokój zostanie utworzony już pół godziny wcześniej).

Kwalifikacje do Wyścigu:

Szczegóły wkrótce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy..... - 2 pkt za wyścig, ale siara :laugh: Weź to usuń, bo to mi psuje reputacje :laugh: :laugh: :laugh:

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się Sumo, dostał tam od kogoś, ale postanowił jechać ku środkowi toru i wtedy natrafił na mnie, ewidentnie to widać, więc wnioskuję o pełną karę xD Daj mi karę za lukinia, tak o dla zasady xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyścig udany, startowałem z przedostatniego miejsca, dotarłem na piąte po czystym wyścigu, zero uszkodzeń kolizji. W sumie popełniłem tylko jeden błąd, gdzie zaliczyłem spina i straciłem dwie pozycje. Jechałem na 2 pity, choć wydaje mi się, że można było pojechać na jeden. Ale może się mylę. Jechał ktoś na jeden? :) Byłem pewny, że skończę na 6 miejscu, ale Emet miał jakieś poważne na ostatnim zakręcie finałowego okrążenia i wyprzedziłem go o szerokość zderzaka :D

Wesołych wszystkim i do zobaczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej a co dzisiaj za dzień, ze każdy mówi wesołych świąt? xD Ja się nie zaliczam do żadnej sekty, więc na świętach się nie znam xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej a co dzisiaj za dzień, ze każdy mówi wesołych świąt? xD Ja się nie zaliczam do żadnej sekty, więc na świętach się nie znam xD

To chyba jakieś Boże Narodzenie, albo co xD Może mikołaj Ci przyniesie bociana, albo odwrotnie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×