Skocz do zawartości
altruista

Stary Koń I On(Line)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Moja rada to przede wszystkim nie biegać "na pałę". Nie ma co liczyć na swój mega refleks i wyskakiwać zza rogu 1 na 1 i to jeszcze z pistoletem w ręce, bo to jendak nie to samo co myszka i klawiatura. Lepiej spokojnie spacerować i starać się walczyć z dystansu. Opanowanie pada pod FPS to też kwestia wprawy i dosyć szybko powinieneś się z tym uporać. Patrząc na mojego syna jak szybko opanowuje granie padem przestałem się dziwić dlaczego tak często dostaję na multi hehe.

PS. Nie jestem przekonany, czy akurat gry z serii CoD są najlepsze do wprowadzenia do multi FPS. Te gry są nastawione przede wszystkim na szybką akcję, jeśli chodzi o bardziej poukładaną grę to bardziej bym wskazywał na Battlefielda BC2, ale to tylko takie moje odczucia.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i postanowienie przekroczenia ratio 1.0 wykonane..... po 47h gry (ble) . Troche mi to zajelo... na poczatku bylo strasznie.... byl kryzys, bylo postanowienie sprzedania BO, ale jakos dalo sie rade.... a jak na kogos kto wczesniej nie gral w zadnego fpsa na konsoli uwazam to za swoj osobisty sukces :).

Z niezaprzeczalnych zalet rozpoczecia przygody z fps od BO jest to, ze jak teraz siegam po jakis inne fpsy gra mi sie duzo duzo latwiej... :).

(ach, trzeba bylo osiagnac pierwszy prestiz, zeby docenic famas'a :) )

Edytowane przez altruista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram z rok na PS3 głównie w MW2 i teraz BO wcześniej tylko PC. Czułość pada mam bardzo wysoko tak można sporo szybciej się poruszać niska czułość spowalnia ruchy moim zdaniem. Mój rekord to 76:12 :) na Grid. 31latek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@autor Moim pierwszym FPS na konsoli również był Call of Duty tyle że Modern Warfare. Był on na konsolę x360 co ułatwia sprawę pad. Najłatwiej trenować z kolegą. Masz 2 pady? To zagraj z nim na split screen. Potem graj na jakiś małych serwerach z małą ilością graczy a potem coraz częściej przechodź na masówki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×