Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To nie klub ma go zawiesić, tylko FIFA, która jako "mosznowładca" światowego futbolu może wszystko.

To się nie utrzyma, a nawet jeśli to znajdą sposób żeby trenował z nimi.

Najbardziej mnie śmieszą karny finansowe nakładane na piłkarzy - 100 tyś to oni wydają na większe zakupy, więc nie wiem jaki sens ma taka kara.

No Fifa naklada blokade i klub niby ma to respektowac odgornie. Ale tak jak mowie, wedlug mnie nie ma cienia szansy ze Liverpool ten wyrok zaakceptuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sie stalo . To kara za recydywe a nie za jeden incydent.

MU wplacilo kwotę odstępnego za Herrere:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to herrera wykupil swoj kontrakt za kase united.mowilem, ze do piatku bedzie w united ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że musiał już się z kimś dogadać i teraz zbijał cenę jaką za niego trzeba zapłacić :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub się zgłosił ,pilkar chce iść i sprawa jest szybko załatwiona.A w Barcelonie wlecze się wszystko jak w serialu brazylijskim..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak Suarez do sezonu się przygotuje bez drużyny i trenera haha na hali ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie się na pewno odwowlowywal i cos mu zbija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila w TVP byl krotki reportaz o jego wystepkach. Rodgers tlumaczyl go tym ze mial trudne dziecinstwo i walczyl o przetrwanie... To znaczy ze co? Dzieci w przedszkolu zagryzal bo zabawki mu kradly? To sa jakies jaja ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niemiecki serwis Sport1 podaje, że Międzynarodowa Federacja Piłkarska FIFA, chce ukarać zawodnika FC Barcelona, reprezentanta Brazylii Neymara. Piłkarz miałby zostać ukarany za niedozwoloną reklamę swojego sponsora, marki Lupo - producenta bielizny."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghana upomniala się o obiecane pieniądze od federacji eh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilbao odrzuciło ofertę United za Herrere.

 

 

10478083_336311083186002_829800926860735

 

po temacie, pamiętam, że jak javi  martinez szedł do Bayernu  to baskowie tez tak kręcili ; )

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne dzianiny maja Ganczycy. Takie plemienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila w TVP byl krotki reportaz o jego wystepkach. Rodgers tlumaczyl go tym ze mial trudne dziecinstwo i walczyl o przetrwanie... To znaczy ze co? Dzieci w przedszkolu zagryzal bo zabawki mu kradly? To sa jakies jaja ;)

Zrozumie go tylko taki który też musiał walczyć o przetrwanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Kepler dzisiaj coś odwali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery to FIFA znowu się kompromituje. 4 miesiące zawieszenia? Rozumiem, że w zespole narodowym nie zagra, ale co do jego występku ma klub? Trochę bezsensowne, bo osłabiają zespół. Jak ugryzł Ivanovica to nie dostał kary meczów reprezentacyjnych tylko w klubie. Poza tym gościu lekko dziabnął zębami gościa i dostał 4 miesiące bezwzględnego zawieszenia, a nie jeden połamał drugiemu nogę w trzech miejscach (albo urwał jak było z Wasylem) a dostał 3 mecze zawieszenia. Śmiech na sali. Cała FIFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumie go tylko taki który też musiał walczyć o przetrwanie ;)

Czyli kto? Pies? Wilk? Goryl? Urugwaj to malo znany kraj, ale watpie zeby mieli tam takie praktyki ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kto? Pies? Wilk? Goryl? Urugwaj to malo znany kraj, ale watpie zeby mieli tam takie praktyki ;)

Ja przez 27 lat życia nawet minuty nie musiałem walczyć o przetrwanie więc kto jak kto ale ja się mądrzyć na ten temat nie będę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez 27 lat życia nawet minuty nie musiałem walczyć o przetrwanie więc kto jak kto ale ja się mądrzyć na ten temat nie będę :)

No ja tez, ale watpie zebym kiedys kogos mial ujebac jakby moja sytuacja materialna i rodzinna ulegla znacznemu pogorszeniu. A Suarez chyba do takich nie nalezy, wiec powinien sobie szanowac to co ma. Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez, ale watpie zebym kiedys kogos mial ujebac jakby moja sytuacja materialna i rodzinna ulegla znacznym pogorszeniu. A Suarez chyba do takich nie nalezy, wiec powinien sobie szanowac to co ma.

Różne rzeczy ma człowiek w głowie po jakiś ujowych doświadczeniach, może w kwestii Suareza to gadka z dupy i usprawiedliwianie jego idiotyzmu :) ale na pewno coś takiego jest możliwe, że w baniaku zostają dziwne "zboczenia" :biggrin:

 

Mieli dwie opcje do wyboru

1. Suarez to idiota - wiadomo nie wchodzi w rachubę powiedzieć to oficjalnie :D

2. Miał ciężkie dzieciństwo :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sadzilem ze Chiellini posolil reke i go sprowokowal...

 

ciekawe jak Suarez sie w szatni kolegom z tego tlumaczyl ;p

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne rzeczy ma człowiek w głowie po jakiś ujowych doświadczeniach, może w kwestii Suareza to gadka z dupy i usprawiedliwianie jego idiotyzmu :) ale na pewno coś takiego jest możliwe, że w baniaku zostają dziwne "zboczenia" :biggrin:

Mieli dwie opcje do wyboru

1. Suarez to idiota - wiadomo nie wchodzi w rachubę powiedzieć to oficjalnie :D

2. Miał ciężkie dzieciństwo :)

Mysle ze w TV powinien sie wypowiedziec na ten temat sasiad, okoliczny mieszkaniec wioski lub miasta w ktorym ten biedny chlopak dorastal. Juz nawet wiem jakby to wygladalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali by mu kilka euro i powiedział by co chcieli by usłyszeć ;D


Ale murzyn obronił, CR z 3 metrów strzelał :d

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realizator myślał juz ze gol bo przez 3 sekundy było 1:0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×