Skocz do zawartości

Obserwujący

Brak obserwujących

Informacja

Grupa

Old Boy

Zawartość

2789

Urodziny

22.07.1988

Ostatnia wizyta


Rejestracja

 1. TeraJacek

  Football

 2. TeraJacek

  Red Dead Redemption 2

  Ktoś wie co oznaczają symbole Trelf, Pik, Karo, Wino przy danej broni która posiadamy?
 3. TeraJacek

  Kącik szczupłego piwosza

  W domu chleje dalej, rzucił tylko picie na festiwalach. W sumie się mu nie dziwie bo z każdego wychodził praktycznie najebany w trzy dupy i łobuzował
 4. TeraJacek

  Red Dead Redemption 2

  Poznają Cię po ubraniu i po koniu na którym przyjechałeś, i podobno to jest prawda. Zmieniając ciuchy, konia przed samym napadem i zakładając bandanę/maskę przed wjazdem do miasta wtedy to działa podobno jak talata. Tak piszo na reddicie.
 5. TeraJacek

  Red Dead Redemption 2

  Komboj z nawigacją na tablecie? Chrystusie Panie, a co z IMMERSJĄ? Trochę mi to się gryzie.
 6. TeraJacek

  Red Dead Redemption 2

  Oczywiście nie każdemu musi się ta gra podobać, nie na każdym może zrobić wrażenie, nie dla każdy może znaleźć tu coś nadzwyczajnego dla niego. Ja to rozumiem. Ja wiem jedno, wróciła mi chęć na granie dzięki tej perełce. Od jakiegoś czasu przestało mnie to bawić, co jakiś czas jedynie odpalałem sobie jakiegoś multika i tyle, ale tak ogólnie to miałem już sprzedawać sprzęt, także czekałem na tą grę jak na żadną inną, to był wóz albo przewóz. I choćby to miało być te 150 czy 200 godzin, a potem i tak dam sobie spokój, będzie to godne zakończenie z konsolowym graniem. Mi niestety nie chodzi companion na telefonie, a chciałbym spróbować
 7. TeraJacek

  Red Dead Redemption 2

  Grałeś w ogóle? Jeśli tak to okej, jeśli nie to wydaje mi się że możesz nie mieć pojęcia o czym mówisz. Tutaj przerywnikiem jest fabuła i misje. Cała reszta to właśnie rdzeń gry.
 8. TeraJacek

  Red Dead Redemption 2

  Tego wszystkiego jest tyle że powoli trzeba zacząć planować wypady, co gdzie jak i kiedy Dzisiaj jak wszystko dobrze pójdzie poświęcam czas na łowienie legendarnych gatunków ryb, ktoś gdzieś napisał że mocowanie się z JEDNĄ zajęło mu około GODZINY. JEZUSIE KOCHANIENKI, ta gra to jest takie złoto że ja nawet nie, im bardziej w las, tym bardziej się gubię, ale podoba mi się to, ten fabularny dodatek w postaci misji do tej całej otoczki Będzie robione 100% jak nic, gurwa 100%... na pińcet zrobię tą grę aż somsiadowi oczy zbledną
 9. TeraJacek

  Red Dead Redemption 2

  Watek Fabularny z tego co widzę nie będzie jakoś długi. Gdzieś 60 godzin? Ale cała reszta myślę gdzieś spokojnie koło 150-200. I TYLKO JEŚĆ, PIĆ, SPAĆ I DALEJ NA KONIU JEŹDZIĆ Kurde wyrzuciłbym w spolier smaczki które odkryłem przez te dwa dni gry, ale to chyba bez sensu, tego jest tyle że człowiek się gubi. Od siebie polecam po zrobieniu prologu i 1 części odkryć sobie mapę, po prostu pojechać naokoło i po odkrywac wszystko. Tą gra jest niesamowita, a jak wygląda? Praktycznie co kilka minut robię zrzut ekranu. Dwa dni po 12 godzin gry, jak jakiś 15 letni stulejarz normalnie, ale takie są fakty Sorry Wiesław, ale niestety Rockstar robi to jeszcze na tą chwilę lepiej. Klejnot generacji po prostu, jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) gier fabularno-sandboksowych. Już mogę powiedzieć że na tą chwilę, to mój numer jeden, w ogóle.
 10. TeraJacek

  Red Dead Redemption 2

  Właśnie wstałem, PIONTECZKA TO SAMO
 11. TeraJacek

  FORMUŁA 1

  Ej wujek, ale proszę bez takich mi tu Życzę Robertowi jak najlepiej właśnie, tylko trochę się uruchomiłem widząc jak znowu jak te mordy chcą się przykleić do niego, a on niestety ma już coraz mniej opcji żeby powrócić tam gdzie pragnie, więc niestety widocznie musi zrobić to co musi.
 12. TeraJacek

  FORMUŁA 1

  Ale Ty się obudziłeś dzisiaj? To jest polityka, o to w tym chodzi właśnie. Poza kamerami Ci ludzie, nawet z przeciwnych partii są jak najlepsi przyjaciele, drudzy znowu potrafią opierdolić dupę koledze z miejsca obok w sejmie. Mnie bardziej przerażają ludzie którzy się temu dziwią, jest to dla nich oburzające i z tego powodu chcą odwołać jakiś rząd. Ale zostawmy to, to nie miejsce na takie dyskusje. No fantastycznie. Ale ja również mogę powiedzieć jako obywatel, który płaci podatki że mnie to nie interesuje, i nie chcę żeby moje pieniądze były wykorzystywane do gry polityczno-sportowej. No tak czy nie? A to że mówisz że Kubica ma mnie w dupie, całkiem możliwe że mam tak samo w dupie co on myśli o mnie to jak on. Tak naprawdę nie znam gościa, więc mogę powiedzieć że jego kariera mnie nie interesuje? Tak czy nie? Oczywiście mu kibicuje, jednak zaczyna to wkraczać na dziwny poziom, bratanie się z szemranymi ludźmi, którzy nie koniecznie mają to na celu o czym on marzy, dla nich te pieniądze to inwestycja w wizerunek, kwota o jakiej jest mowa to jak splunąć na ziemię dla nich. Pomijam już kwestie jak się o nim wypowiadano. No zobaczymy, oby tylko nie dał się wciągnąć "głębiej" w to bagno. Trochę się uruchomiłem, no ale nic na to nie poradzę.
 13. TeraJacek

  FORMUŁA 1

  Mam taką nadzieje, ale niestety u władzy nie ma nic za darmo, pewnie będzie musiał odwdzięczyć się w jakiś sposób. Ogólnie Morawiecki pięknie to rozegrał, przeprosiny przyjęte, kaska z nie swojej kieszeni na przeprosinową "bombonierkę" pójdzie. Fotka z Robertem przed wyborami? Jeszcze jak! Książkowy przykład gry politycznej, jak wyjdzie na tym Robert? Przekonamy się za jakiś czas, w moich oczach stracił trochę niestety.
 14. TeraJacek

  FORMUŁA 1

  No dokładnie. Tylko niestety zastanawiam się kto bardziej się skompromitował na tą chwilę...
 15. TeraJacek

  FORMUŁA 1

  Sorry ale to już zaczyna być lekko uwłaczające. Nie mam nic do Roberta i mu kibicuje, ale ja tego nie kupuje. Akurat dziwnym trafem sprawa/foteczki teraz przed wyborami? Mega, mega słabo że dał się wciągnąć w ten polityczny syf. '- Ja nie chcę, k..., co roku pięć dych płacić (...). Na szczęście złamał rękę, raz, drugi - powiedział Morawiecki, gdy szefował bankowi BZ WBK, który jako podmiot należący do grupy Santander, miał dorzucać się do kontraktu Kubicy w Ferrari." Myślę że to wystarczy za komentarz tej sprawy.

Reputacja

Ostatnia wygrana TeraJacek w dniu 31 Lipiec

Użytkownicy przyznają TeraJacek punkty reputacji!

2074 Guru

Informacje o profilu

 • Wiek
  30
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kleszczewko

Ostatnie wizyty

10195 wyświetleń profilu
×