Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos link do chóralnego wykonania hymnu CL ? (Tego co leci prawie zawsze po studiu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tak co najmniej od 2000. żeby być dokładnym.

 

normalnie najzwyczajniej w świecie Ci nie wierzę. Hiszpania do 2008 grała padakę na turniejach. czemu miałbyś im kibicować.

 

aaa no tak, przecież kibicujesz Realowi od urodzenia :)

od 2002 dokładniej :P trol się nie udał :P A kibic Milanu pewnie Włochom. Ja nie mam z tym problemu.

 

nope. obecnie Urugwajowi, Włochom jak Baggio grał kibicowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że fani Realu i Barcelony od dawien dawna kibicują Hiszpani w mistrzostwach, co nie? 

 

tak co najmniej od 2008 ;)

 

Wypraszam sobie takie insynuacje ,kibicuje Argentynie od Mundialu w Italii w 90 r ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real wygrał, bo ma najlepszego trenera na świecie. :)

 

Forza Ancelotti. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że fani Realu i Barcelony od dawien dawna kibicują Hiszpani w mistrzostwach, co nie? 

 

tak co najmniej od 2008 ;)

Zdziwię Cię bo z reprezentacji kibicuje Polakom jako że jestem Polakiem (więc na MŚ nie mam czego szukać), ale nie wiem czego się czepiasz do innych chłopaków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broniłem Bale od momentu przyjścia, KTO MIAŁ RACJE ???????? Gol w CDR, gol w finale LM

Zartujesz z tym golem w finale LM ? :D O ile gol w CDR byl niesamowity i calkowicie jego zasluga, tak tutaj dostawił głowę a całą akcje zrobił Di Maria...Zapomniałeś o tych przestrzelonych przez Bale strzałach w tych meczu? :D

 

Dobrze ze Real wygral, bo sie nalezalo, Atletico na farcie gola strzelilo i prawie wygrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwię Cię bo z reprezentacji kibicuje Polakom jako że jestem Polakiem (więc na MŚ nie mam czego szukać), ale nie wiem czego się czepiasz do innych chłopaków :)

 

no weź, nie kusi Cie? pół Realu gra w Hiszpanii, 3 ostatnie turnieje wygrali. kaman. zakibicuj im :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

normalnie najzwyczajniej w świecie Ci nie wierzę. Hiszpania do 2008 grała padakę na turniejach. czemu miałbyś im kibicować.

 

aaa no tak, przecież kibicujesz Realowi od urodzenia :)

 

 

Nie, kibucuję mniej więcej od tego samego czasu. w 98 miałem 13 lat. I zacząłem kibicować Realowi wtedy. Tak kibic sukcesu w wieku lat 13. Coś zupełnie niespotykanego. Tyle, że w przeciwieństwie do niektórych ja zostałem do dziś. A, że w Realu i reprezentacji Hiszpanii grali Ci sami gracze to kibicowałem też reprezentacji i też mi tak zostało.

Idąc Twoim tokiem rozumowania to powinieneś przestać kibicować Milanowi bo grają padakę...Ale możesz mi nie wierzyć. IDC.

EDIT

Poza tym w Korei i Japonii grali całkiem nieźle, tylko taki jeden z gwizdkiem ich przekręcił, podobnie jak Włochów...

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no weź, nie kusi Cie? pół Realu gra w Hiszpanii, 3 ostatnie turnieje wygrali. kaman. zakibicuj im :)

Śmieszne, emocji jakie wzbudzały mecze/gole Polaków (np. gol Lewego w ostatnim meczu na euro z Grekami) nie da się porównać do niczego innego :) (mimo iż to zawsze chwilowe, a później smutek :biggrin: )

Po za tym trzon rep. Hiszpanii to gracze FCB których nienawidzę :D

 

A jeśli chodzi o popatrzenie co grają reprezentacje to lubię Niemców czy Anglików, Portugalie.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real wygrał, bo ma najlepszego trenera na świecie. :)

 

Forza Ancelotti. :)

w nastepnych rozgrywkach niech jeszcze wiecej wpakuje gum do geby, patrzec sie na niego nie da, mlaska jak krowa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o popatrzenie co grają reprezentacje to lubię Niemców czy Anglików, Portugalie.

 

Niemców jeszcze zrozumię ale Anglików i Portugalię? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nastepnych rozgrywkach niech jeszcze wiecej wpakuje gum do geby, patrzec sie na niego nie da, mlaska jak krowa.

 

Nie słyszałem jak mlaska. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemców jeszcze zrozumię ale Anglików i Portugalię? :)

Anglicy ze względu, że lubię BPL, a Portugalię nie ciężko się domyśleć ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nastepnych rozgrywkach niech jeszcze wiecej wpakuje gum do geby, patrzec sie na niego nie da, mlaska jak krowa.

Już lepiej gumy niż gile z nosa na wzór tak lubianego u nas kozojada zza Odry ;)
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Anglicy ze względu, że lubię BPL, a Portugalię nie ciężko się domyśleć ;D

Jak możesz kibicować Anglikom i Portugalii przecież od 100 lat grają padakę na turniejach. Nie wierzę Ci. O_o W ogóle to Ci nie wierzę, że kibicujesz Realowi bo przecież 1/8...

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak możesz kibicować Anglikom i Portugalii przecież od 100 lat grają padakę na turniejach. Nie wierzę Ci. O_o

Napisałem, że nie kibicuje im tylko lubię popatrzeć jak grają - z rep. tylko Polska ;). Szkoda, że nie dane było mi żyć jak Polacy coś znaczyli w piłce :)

 

Panowie nie kłócimy się :biggrin: jest piękny dzień, RM puchar, a dla nie kibicujących dziś oglądaczy świetny mecz :biggrin: czego chcieć więcej ? :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz kibicować Anglikom i Portugalii przecież od 100 lat grają padakę na turniejach. Nie wierzę Ci. O_o W ogóle to Ci nie wierzę, że kibicujesz Realowi bo przecież 1/8...

 

to ma być zabawne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to Twój poziom (uwaga Twoje ulubione słowo w moich postach) argumentów. Nie wierzę Ci bo grali padake i hooy. Zabawne to są Twoje żarty o Krystynie przecież, mnie do tak wysublimowanego poziomu żartu jest nieskończenie daleko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to Twój poziom (uwaga Twoje ulubione słowo w moich postach) argumentów. Nie wierzę Ci bo grali padake i hooy. Zabawne to są Twoje żarty o Krystynie przecież, mnie do tak wysublimowanego poziomu żartu jest nieskończenie daleko...

 

a już miałem iść spać ale nie, musiałeś po swojemu. no cóż, przed tym właśnie ostrzegałem dająć Ci ostatnią szansę na forum niedawno. życzę mile spędzonych chwil z twoim własnym i unikatowym poziomem  :thumbsup:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba że to kolejny mój kiepski żart :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu kartkują zdejmowanie koszulki po strzeleniu bramki?

Bo piłkarz na boisku musi przebywać w odpowiednim stroju, między innymi określonej koszulce - trochę biurokracja, no ale przepis to przepis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej , a ile minut zagrał Lewandowski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za marny troll i tekst, ja wysiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×