Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Słabe , prezentowanie nagród to cos normalnego i wszyscy to robią, to co mówił Kris, każdy by powiedział - mówi się to co trzeba, np. Adamek tez mówił, ze może wygrać z Klitschko :-)

Akurat Ciebie o takie śmieszne teksty nie podejrzewalem ale widać jeszcze Lizbona w głowie.

A jeszcze te bramki w pierwszych minutach Trupka , wracając znów do porównania bokserskiego to taka sensacja jak przegrana Tysona z Douglasem u skosow ... W 1990r widać było, ze drybling drewniany itd. ale bramki są, powinien po meczu butle dobrej wódki obrońcom RM postawic

 

Ah no tak, zapomniałem, że cokolwiek powiedzieć na CRa (choćby nawet neutralnego), obronisz go własnym ciałem. Nie pierwszy i zapewne nie ostani raz. :)

 

To tylko pokazało, że te nagrody nie mają znaczenia i większość grajków dostaje je za nazwiska. Akurat do wyboru Golden Ball nic nie mam, ale pozostałe statuetki to już komedia, no może poza Kroosem.

 

A i jeszcze słówko, co do napastnika podkreślonego na czerwono. Ciekaw jestem jak byś zareagował, gdyby ktokolwiek napisał w podobny sposób o Crisie. :)

 

Lizbona nie boli, bo w tamtym meczu Real był lepszy i zasłużył na zwycięstwo, o czym zresztą pisałem po meczu. Boleć za to musi odpadnięcie w tak wczesnej fazie Copa del Rey, po dwóch znakomitych golach napastnika, potocznie określanego przez Ciebie Trupkiem. Trupkiem, który przyćmił w tym meczu Najlepszego Piłkarza Świata. It's so sad. :)

 

Ramos strasznie przereklamowany, tyle co on kiksów popełnia to ja nie wiem jak może być nazywany najlepszym obrońcą świata. Nic do niego nie mam, bo wlasciwie jest mi obojetny, ale faktem jest że jest mierny, gdyby nie brał w Realu nikt by sie nim nie zachwycal. Tacy Godin, Kompany, a nawet ten nieszczesny Thiago Silva są od niego klase lepsi. Rzadko ogladam Real ale jak juz ogladam to w kazdym meczu Ramos powoduje utrate gola (ostatnie mecze z Atletico np).

 

Rzekłbym inaczej. Ramos jest świetny w ofensywie i marny w defensywie. Może pomogłoby mu przestawienie na DMa, jak dawniej Luizowi w CFC. Mógłby się sprawdzić na tej pozycji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale obronca ma byc przede wszystkim dobry w defensywie a Ramos nie jest, to troche lepsza wersja Luiza Davida

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam ktory z fanow Barcelony pisal po transferze Fabregasa ze jest slaby lub sie wypali pod koniec roku, yhym, taaaa. Chlop po prostu gra na swojej pozycji a nie na falszywej 9. Bedzie rekord asyst w sezonie, szkoda ze marnuja jego galy bo juz z 7-0 powinno byc.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Swansea dostaje ostry wpier... :)

 

PS. Trupek jest drewniany, to że trafiło się ślepej kurze ziarno nie zwiastuje reinkarnacji - obstawiam, że nawet 15 bramek nie strzeli do końca sezonu w lidze, gdzie on przy Ronaldo :) nawet jak by się podwoił w swoich najlepszych czasach to był by kilka półek niżej :biggrin:

 

Cytując klasyki z forum RM

Benzema 

Out

Trupek

In

 

hahaha :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabiańskiego może boleć krzyż od schylania dzisiaj :P United straszna padaka z QPR, ale 3 punkty są ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem ten mecz MU - QPR, tak jak przewidywałem ciężka przeprawa. Czułem się jakbym oglądał mecz ligi polskiej albo pucharu polski... Van Gaapa jest uparty jak osioł, szkoda że Herrera wszedł dopiero na ostatnie 30 sekund, ale nie ma holenderskiego paszportu wiec tylko tyle moze grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liverpool od czasu bolesnej porażki z United notuje całkiem niezłą serię. Wydaje się, że Rogers poskładał drużynę do kupy, może jeszcze zawalczą o LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabiańskiego może boleć krzyż od schylania dzisiaj :P United straszna padaka z QPR, ale 3 punkty są ;)

No Fabian będzie jeszcze długo się budził w nocy z krzykiem po tym spotkaniu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba bylo na kims odkuc ten srogi wpierdziel z Totkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Fabian będzie jeszcze długo się budził w nocy z krzykiem po tym spotkaniu ;D

Pewnie o 5:00 rano :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA podobno wzięła się za Real i Atletico. Od Realu zażądali informacji o 70 zawodnikach.

Czyżby kolejne zakazy się szykują?

Chociaż Real pewnie i tak nic nie dostanie bo w komitecie Fifa jest ich trzeci wiceprezes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Trupek jest drewniany, to że trafiło się ślepej kurze ziarno nie zwiastuje reinkarnacji

 

--------------------------------------------------

 

Cytując klasyki z forum RM

Benzema 

Out

Trupek

In

 

Nie jedno, a dwa, wątpliwej jakości ziarna. A na imię im Sergio i Kepler.

 

------------------------------------------

 

Jacy fani, takie klasyki.

 

FIFA podobno wzięła się za Real i Atletico. Od Realu zażądali informacji o 70 zawodnikach.

Czyżby kolejne zakazy się szykują?

Chociaż Real pewnie i tak nic nie dostanie bo w komitecie Fifa jest ich trzeci wiceprezes.

 

Szczerze mówiąc nic mi o tym nie wiadomo. Mógłbyś coś więcej przybliżyć? Jakieś szczegóły sprawy?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacy fani, takie klasyki.

Trochę ograniczony jesteś wrzucając wszystkich do worka "fani" ale spoko  :) Ja raczej nazwał bym ich pajacami, trollami bo tych stron typu rm.pl fcb.com raczej na poważnie brać nie można.

Dwa razy tak Karim próbował, za drugim wyszło ;)

Ronaldo w stylu wielkich, nic nie grał, a dwa razy trafił, 28 goli przed ostatnim spotkaniem pierwszej kolejki ligowej, brzmi nieźle ? + najwięcej asyst w lidze  ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo w stylu wielkich, nic nie grał, a dwa razy trafi

Jednym slowem mowiac, zelusiowi trafilo sie jak slepej kurze ziarno.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lazio - Napoli całkiem spoko meczyk był.Teraz WHU - HC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lazio - Napoli całkiem spoko meczyk był.Teraz WHU - HC.

Igła strzela %) to co dziś tracimy pkt na wyjezdzie ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czymLucho zaskoczy:)

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Krychą prawda, zresztą cały Real trochę człapał. Benzema mistrz w tej akcji, jak z bobofrutami tam ich pojechał. Przy drugiej bramce CR dupy dali obrońcy, kryli go tak że nawet za bardzo walczyć o piłkę nie musiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę ograniczony jesteś wrzucając wszystkich do worka "fani" ale spoko  :) Ja raczej nazwał bym ich pajacami, trollami bo tych stron typu rm.pl fcb.com raczej na poważnie brać nie można.

 

...Rzekła osoba, która chwilę wcześniej cytowała wyżej wspomnianych "pajaców", jednocześnie im wtórując z tym swoim Trupkiem. A więc Ciebie również nie można traktować poważnie. :)

 

A tak przy okazji... Irina niedawno odeszła, Cris jest już wolny. Możesz podbijać. :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Rzekła osoba, która chwilę wcześniej cytowała wyżej wspomnianych "pajaców", jednocześnie im wtórując z tym swoim Trupkiem. A więc Ciebie również nie można traktować poważnie. :)

 

A tak przy okazji... Irina niedawno odeszła, Cris jest już wolny. Możesz podbijać. :)

 

A najlepiej to zakończyć te marne prowokacje, bo ja nie zmienię zdania, że Torres się skończył, a Ty się ze mną nie zgodzisz, życie pokaże kto ma racje.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeluś dostał złotą piłke to teraz obniży loty.

 

Arsenal jedzie City :biggrin: Brawo Armatki 

 

Z taka nierowna forma to Arabusy moga pozegnac sie z obrona mistrza kraju :biggrin: Nie dla psa kielbasa :)

 

"The city is yours? 20000 empty seats, are you fucking sure!?"

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×