Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ponoc Ozil 47 baniek - musieli kogos sprzedac bo Bale za friko nie przyszedl ;)

 

47 baniek ?

Bez kitu teraz mnie zagiąłeś :D

W życiu bym na tyle go nie wycenił. Ale skoro ktoś tyle zapłacił, to nic mi do tego :D

To nie moja kasa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47 baniek ?

Bez kitu teraz mnie zagiąłeś :biggrin:

W życiu bym na tyle go nie wycenił. Ale skoro ktoś tyle zapłacił, to nic mi do tego :biggrin:

To nie moja kasa :)

Arsenal potrzebowal kogos jak ryba wody, bo slabo wygladali i Mesut napewno bedzie gral tam pierwsze skrzypce  ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47 baniek ?

Bez kitu teraz mnie zagiąłeś :biggrin:

W życiu bym na tyle go nie wycenił. Ale skoro ktoś tyle zapłacił, to nic mi do tego :biggrin:

 

No wiesz, jak Bayern sprzedał ACF Fiorentinie Mario Gomeza za +/- 20 baniek mniej, to tym bardziej ja jestem w szoku :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale Fiołki były najarane na Gomeza, że głowa mała.

Też uważam, że przepłacili, bo Mario daliki był od swojej nominalnej formy.

 

No ale jak kogoś stać, to co mnie to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprzedanie Ozila za 50 mln euro to promocja. Cavani, Falcao idą za 60 mln euro, to Ozil, który w ostatnich 3 sezonach miał więcej asyst  niż Xavi, Iniesta i Busqets razem wzięci. Liczby Ozila są imponujące. Przy obecnym rynku to kwota na kolana nie powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, ale Arsenal nie operuje petro dolarami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie powinni go sprzedawać. Trochę to dziwne. Normalnie w pierwszych dwóch kolejkach wychodzi i gra, nic nie mówi się o jego odejściu i nagle sprzedany. Dobry zawodnik, oby nie skończyło się jak na sprzedaży Robbena i Sneijdera, ze z LM obaj, a Real ciągle bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie powinni go sprzedawać. Trochę to dziwne. Normalnie w pierwszych dwóch kolejkach wychodzi i gra, nic nie mówi się o jego odejściu i nagle sprzedany. Dobry zawodnik, oby nie skończyło się jak na sprzedaży Robbena i Sneijdera, ze z LM obaj, a Real ciągle bez.

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprzedanie Ozila za 50 mln euro to promocja. Cavani, Falcao idą za 60 mln euro, to Ozil, który w ostatnich 3 sezonach miał więcej asyst  niż Xavi, Iniesta i Busqets razem wzięci. Liczby Ozila są imponujące. Przy obecnym rynku to kwota na kolana nie powala.

 

nie. promocja to sprzedanie Princa Boatenga do Schalke za 12 baniek. albo można na to popatrzeć inaczej. 12 baniek to normalna kwota za KPB. w końcu to spora kasa. a cała ta reszta za 40,50,60 czy 100 baniek to są absurdalnie chore kwoty które nie powinny mieć miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie. promocja to sprzedanie Princa Boatenga do Schalke za 12 baniek. albo można na to popatrzeć inaczej. 12 baniek to normalna kwota za KPB. w końcu to spora kasa. a cała ta reszta za 40,50,60 czy 100 baniek to są absurdalnie chore kwoty które nie powinny mieć miejsca.

KPB wypada blado np przy Ozilu - wiec i kwota musi byc odpowiednio wyższa ;) gdyby Messi byl na sprzedaż to dopiero bys zobaczyl kwote ktora nie powinna miec miejsca, szejki do skarbonek by siegneli  ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boateng nie ma nawet startu do Ozila. Jak za kogoś takiego płaci się 12, to poale trtem za Ozila, Ronaldo czy Bela trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KPB wypada blado np przy Ozilu - wiec i kwota musi byc odpowiednio wyższa ;) gdyby Messi byl na sprzedaż to dopiero bys zobaczyl kwote ktora nie powinna miec miejsca ;)

 

Czy aby na pewno aż tak blado? Jest Ozil od niego 4 razy lepszy? Nie twierdzę że KPB ma kosztować tyle co Ozil. Ale nie 4 razy tyle. Ozil jest lepszy technicznie, celniej podaje. Strzał ma gorszy i słabszy, szybkość podobna, w obronie KPB jest lepszy i silniejszy. Sama jego technika nie jest warta 4 razy więcej.

 

Wiadomo że zawodnik jest wart tyle ile chcą za niego zapłacić. Ale na sucho, bez całej tej Realowskiej bańki i przesady, Ozil jest wart z 20-25 baniek, nie więcej. Takie jest moje zdanie.

 

 

EDIT: Ozil już nie jest zawodnikiem Realu, nie musicie go aż tak bronić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cała ta reszta za 40,50,60 czy 100 baniek to są absurdalnie chore kwoty które nie powinny mieć miejsca.

 

Zasadniczo to futbol już parę lat temu poszedł w złą stronę - za dużo w tym sporcie biznesu, a za mało samego sportu. Za dużo gwiazdorstwa i nażelowanych pajaców symulujących faule, a za małe prawdziwej, twardej gry i piłkarzy z charakterem. Może po prostu zgredzieję, ale marzy mi się kryzys, który mocno zachwieje obecną formą tego wszystkiego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno aż tak blado? Jest Ozil od niego 4 razy lepszy? Nie twierdzę że KPB ma kosztować tyle co Ozil. Ale nie 4 razy tyle. Ozil jest lepszy technicznie, celniej podaje. Strzał ma gorszy i słabszy, szybkość podobna, w obronie KPB jest lepszy i silniejszy. Sama jego technika nie jest warta 4 razy więcej.

 

Wiadomo że zawodnik jest wart tyle ile chcą za niego zapłacić. Ale na sucho, bez całej tej Realowskiej bańki i przesady, Ozil jest wart z 20-25 baniek, nie więcej. Takie jest moje zdanie.

 

 

EDIT: Ozil już nie jest zawodnikiem Realu, nie musicie go aż tak bronić :)

jak dla mnie KPB to nic specjalnego, akurat zawsze jak go ogladalem to nic ciekawego nie mogl pokazac, liczby przemawiaja za Ozilem, technika także - co z tego ze KPB ma lepszy strzal skoro Ozil strzela wiecej bramek ;) Mysle, ze nikt z nas nie wie ile faktycznie jest wart Ozil czy KPB bez przeplacania bo specjalistow tego typu na forum nie ma;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze nikt z nas nie wie ile faktycznie jest wart Ozil czy KPB bez przeplacania bo specjalistow tego typu na forum nie ma;)

 

Ja jestem. I moja opinia zasadniczo zawiera się w podstawowych prawach rynku - towar (w tym przypadku piłkarz) wart jest tyle, ile ktoś jest skłonny za niego zapłacić. Ot, problem rozwiązany. A czy to trafiona inwestycja dla Kanonierów to się dopiero okaże:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno aż tak blado? Jest Ozil od niego 4 razy lepszy? Nie twierdzę że KPB ma kosztować tyle co Ozil. Ale nie 4 razy tyle. Ozil jest lepszy technicznie, celniej podaje. Strzał ma gorszy i słabszy, szybkość podobna, w obronie KPB jest lepszy i silniejszy. Sama jego technika nie jest warta 4 razy więcej.

 

Wiadomo że zawodnik jest wart tyle ile chcą za niego zapłacić. Ale na sucho, bez całej tej Realowskiej bańki i przesady, Ozil jest wart z 20-25 baniek, nie więcej. Takie jest moje zdanie.

 

 

EDIT: Ozil już nie jest zawodnikiem Realu, nie musicie go aż tak bronić :)

 

Pewnie 4 albo i lepiej :) Jak ktoś jest najlepszym asystentem w Europie przez okres 3 lat to sorry, ale KPB to nie ten sam kaliber. Ozilpo za warunkami fizycznymi, gry głową wszystko ma lepszy. Piłkarz, który swoimi podaniami potrafi decydować o losach spotkania. Lekko w szoku jestem, że możesz wyskakiwać tutaj z KPB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dochodzą głosy z Madrytu, że Zizou osobiście zablokował transfer Mesuta Ozila do Arsenalu, na ile te wieści są prawdą przekonamy się za jakieś 2,5 godziny." 
Jeśli to jest prawda, to szacun dla Zizou, Ozil był, jest i będzie ważnym piłkarzem w Realu :)

Edytowane przez dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hola ale jeszcze nikt nie potwierdził transferu Ozila.BBC podaje ze juz nawet kontrakt podpisany gdy Marca podaje ze z transferu nici,i komu wierzyc?Dodatkowo szczególik - na oficjalnym profilu boatenga pojawił się wpis Alles Gute beim FC Arsenal Mesut Özil

Tymczasem Sky Italia podaje ze Fellaini podpisał kontrakt z MU.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ciekawie się kończy okno transferowe, w końcu Arsenal poczynł jakiś sensowny zakup i realne wzmocnienie, po ostatnim zwycięstwie nad kogutami to może być dodatkowy kop dla kanonierów. Giroud zaczyna łapać luz i wykorzystywać sytuację, może coś z tego będzie. Duże wzmocnienie środkowej linii w MU, Fellaini to w końcu gracz pierwszej marki.

 Co do Bale'a to aby się nie okazało wielkie rozczarowanie, nie raz tak było że po kosmicznym sezonie gwiazdy gasnęły.

 Najdziwniejsze posunięcie w tym okienku to dla mnie odejście Boatenga z Milanu do Schalke ! Obniżył lot w moich oczach znacznie tymbardziej że Milan wzmocniony Kaką, Balotellim który wziął na siebie drużynę odnoszę wrażenie jakby naprawdę wydoroślał i dostał rolę jaką chciał pełnić w drużynie dzięki czemu da z siebie wszystko. Wszystko wskazuję na to że Milan w tym sezonie realnie się włączy w walkę o Scudetto. Chociaż po tych dwóch kolejkach jestem oczarowany Napoli !

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie można Fiorentiny wykluczać ;) o Juve nawet nie wspominam :D

 

- Ja nie wiem nawet jak wymawia się "Bale". Kto to jest? Jeśli on jest wart 100 mln euro, to ja podejrzewam, że tutaj jest jakaś pralnia, barterowa wymiana albo stare zobowiązania Realu do Tottenhamu - mówi Jan Tomaszewski.

ten to potrafi rozbawić :D :D :D
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek niech się nie boi. Bale nie jest gejem i mógłby dzielić z nim szatnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozil na fejsie: 

dear fans of real madrid,

thank you very much for three wonderful years with all of you. my time at real madrid was unique and special for me. sometimes things develop differently, than i would have expected them to a few days ago.
although I’m leaving real madrid I wish you and the team the very best for the future.

now I’m looking forward to my new club: THE GUNNERS!


a tu link do wywiadu z Jankiem :D http://ekstraklasa.net/tomaszewski-kto-to-jest-gareth-bale-w-realu-jest-chyba-jakas-pralnia-wideo,artykul.html?material_id=5224f5e916f1da11155ca04d#zamknij


1236382_10151696191882713_519715676_n.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tanio poszedł. Mógł Real mieć jeden z najlepszych składów obecnie w Europie, obok Bayernu. Pozbywając się Ozila już tak dobrze nie wygląda. Oby wiedzieli co robią. Vamos Isco!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś musieli załatać dziurę budżetową po Bale'u :D w końcu Arsenal coś ugrał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×