Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem ostatnie 25 minut Bayernu i bardzo słabo to wyglądało.Bez pomysłu ,zero polotu jacyś wolni.Robert chyba ani razu nie był przy piłce.Oddał jeden strzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Groszek dwie bramki haha, pierwsza to taka, że zerwał pajęczynę - w 20 minut strzelił więcej niż Karimek od początku sezonu :biggrin:

 

Super mecz :) 10 bramek i rekord - najwyższa przegrana u siebie w historii Deportivo :P

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż oczy przetarłem gdy wszedłem na Livesports. Ładnie ich ograli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepiękny ten gol Hamesa :). w ogóle co za wynik! kiedy są jakieś skróty z La Liga w TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepiękny ten gol Hamesa :). w ogóle co za wynik! kiedy są jakieś skróty z La Liga w TV?

Było w tym meczu więcej pięknych bramek, główka CR albo wolej Groszka ;)

Jak najbardziej warto obejrzeć skróty :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem meczów Bayernu i ciężko mi się odnieść do Twojch słów.W skrotach jego gra aż tak tragicznie nie wyglądała.Może porostu Pep dla mu odpocząć.

 

5 meczy pod rząd bez gola, na dodatek jest byle jaki.  

I nie jest to żaden hejt. Takie są fakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern to nie jest BVB,gdzie wszyscy na niego grali i nawet jak nie strzelał to grał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. 

Więc jak widać taki wybitny nie jest. 

Trzeba być naiwnym by sądzić, że w Monachium będą na niego grać by był gwiazdą. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Real ładnie dziś poleciał, i jeszcze jakie bramki ładne :) Coś mi się widzi, że Groszek bez problemów wygryzie Benzeme ze składu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powszechnie wiadomo ja RM nie lubie :P, ale trzeba im przyznać, że widowiskowo Barce zostawiają daleko z tyłu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lennox@dla kadry będzie bardzo źle ,jeśli na stałe usiądzie na ławie.Jego największym problemem jest to że musi mieć kilka sytuacji żeby strzelić bramkę.Podobnie jest z Karimem w RM.

Po jednym meczu stwierdzisz że Barce zostawiają daleko z tylu?

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale w BvB miał (jak na razie) szczyt formy i niestety to na kadrę nie bardzo się przekładało. 

Ale oczywiście zgadzam się z Tobą. 


Po jednym meczu stwierdzisz że Barce zostawiają daleko z tylu?

 

absolutnie nie :) 

Tak jest od pewnego czasu. Jakieś 2 sezony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powszechnie wiadomo ja RM nie lubie :P, ale trzeba im przyznać, że widowiskowo Barce zostawiają daleko z tyłu. 

Zobaczymy co się będzie działo 26 października :) Do Barcelony na styk jeszcze dołącza Suarez, o ile go wpuści w pierwszym meczu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :) 

Ale Panowie przyznajcie, że póki co gra RM wygląda z punktu widzenia kanapy dużo ładniej :) 

Pisze w ten sposób bo nie jestem jakimś wielkim kibicem jednych czy drugich, choć bliżej mi do FCB.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz chyba 25.10 w sobotę jest :P

 

Dokładnie tak :)

Ale Panowie przyznajcie, że póki co gra RM wygląda z punktu widzenia kanapy dużo ładniej :)

Pisze w ten sposób bo nie jestem jakimś wielkim kibicem jednych czy drugich, choć bliżej mi do FCB.

Barcelona gra bez polotu już od tamtego sezonu. Ale trzeba przyznać, że wolę grę bez polotu jak nie będą tracić bramek i wygraywać wszystkie mecze do końca sezonu ;)

Real początek sezonu grał marnie. Dopiero z Bazyleą i Depor ładnie zagrali.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Groszek dwie bramki haha, pierwsza to taka, że zerwał pajęczynę - w 20 minut strzelił więcej niż Karimek od początku sezonu :biggrin:

 

Super mecz :) 10 bramek i rekord - najwyższa przegrana u siebie w historii Deportivo :P

http://www.youtube.com/watch?v=y_wAVI8tqN8&feature=player_embedded

 

nie pamietam, zeby taka brame wsadzil w United ; )

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest Real Madryt, tu się strzela takie gole :biggrin:

Karima lebiegi Benzemy na ławkę nie posadzi bo to pupilek, ale miło popatrzeć jak strzela chłopaczek :)

Nawet Illara trochę uspokoił grę hahaha do czego to doszło, że ja to pisze ;) w oknie zimowym potrzebny pilnie dobry CDM

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :)

Ale Panowie przyznajcie, że póki co gra RM wygląda z punktu widzenia kanapy dużo ładniej :)

Pisze w ten sposób bo nie jestem jakimś wielkim kibicem jednych czy drugich, choć bliżej mi do FCB.

ja zawsze wole oglądać mecze Realu bardziej niz Barcy - dla mnie tika taka to antyfootball choc Barca opanowała ją do perfekcji. Monachium niestety, zeszly sezon tez wybralo ten sposob gry - oby na krotko. Real zdecydowanie oglada sie przyjemniej bo graja szybką piłe i maja kozacki counter attack ; )   Zeby było jasne - to zapewne kwestia gustu kto co woli ; ]]

Edytowane przez UniteD
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w tamtym tygodniu większość śmiała się z Realu .Minął równy tydzień i jak pięknie grają heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

test

 

okej można embedować vine :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×