Skocz do zawartości
ONE

Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko nadzieje że poprawią fizyke tej kitki Lary. Jakoś tak h...owo powiewa na wietrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupie ale gdzieś daleko po premierze jak stanieje do ceny paczki chrupek. Nie widze w tej grze niczego co przypomina TR lat 90 tylko jakiś zupełnie nowy twór który przejawia cechy innych gier.

Co do przechwałek że zje Uncharted to się nie wypowiem. Poczekam na odpowiedź ND w postaci kolejnej odsłony.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Numinex odnosnie zawartosci TR w TR. Mam taki przyklad gierki, ktorej po kilku ladnych latach postanowiono wydac nowa czesc, a mianowicie rozchodzi mi sie o Max Payne. Zobacz po takim okresie czasu ta gra moim zdaniem nic nie stracila ze swojej miodnosci. Tam klimat jest zachowany starego dobrego Maxa. Fani serii sa zachwyceni 3-ka i nie ma co sie dziwic, bo jak sie mowi chciec to moc :P . A w przypadku TR to nie wiem w jakim kierunku tworcy tej nowej czesci chca isc. Wiadomo wszyscy bedziemy mądrzejsi po premierze i jak sami ogramy ten tytuly, ale poki co to Quo Vadis ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numinex nie napisałem że to będzie średniak tylko dobra gra:) i tylko dobra a liczyłem na małe trzęsienie ziemi czytając pierwsze zapowiedzi. Znamienne jest tez to jak nagle po obejrzeniu tych gamepleyów przybywa ludzi i opinii bardziej sceptycznie nastawionych na nową Larę to jednak daje do myślenia. Ludzie jednak mieli całkiem inne wyobrażenie na to co mówili ludzie z Crystal dynamics jak nie było jeszcze filmików a tym co w finalnym efekcie oglądamy. Wydaje mi się że panowie za bardzo rozbudzili nadzieję jednak w nas. Oczywiście grę przejdę ale nie już na premierę. Za to takie The Last Us w dniu premiery będę szukał w każdym konsolowym sklepie nic na to nie poradzę że Psiaki zbudowali sobie reputacje takiej firmy której nie można odmawiać i trza wspierać pieniędzmi. Oni po prostu na to zasługują nigdy nie zawiedli( no może poza uncharted 3 lekko bo gdy się porówna ją z 2 która zatrzęsła światem konsol to ma się wrażenie jakby 3 robił już nie ten sam team jakby zaprzęgli kogoś innego a sam rdzeń Naughty dog już pracował w tym czasie na The Last Us)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, pograłem i mogę śmiało powiedzieć, że jest o wiele lepiej niż to można wywnioskować z gameplayów - przynajmniej jeśli chodzi o początek, który na dotychczasowych materiałach było pokazywany w kółko w ten sam sposób. O liniowość, brak swobody i klimatu nie ma się co martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, pograłem i mogę śmiało powiedzieć, że jest o wiele lepiej niż to można wywnioskować z gameplayów - przynajmniej jeśli chodzi o początek, który na dotychczasowych materiałach było pokazywany w kółko w ten sam sposób. O liniowość, brak swobody i klimatu nie ma się co martwić.

Jest demo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde Numinex! A już myślałem że demko jakieś jest :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde Numinex! A już myślałem że demko jakieś jest :biggrin:

No stresuje ludzi :D ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, gdyby było jakieś publiczne demo to by raczej nie przeszło bez echa :D

Miałem do ogrania dość znany już fragment, ale za to mogliśmy go do woli męczyć przez ponad godzinę - gameplaye czy pisane na kolanie relacje skupiały się jednak tylko na zdobyciu łuku i polowaniu, a w tam jest jeszcze więcej do roboty. Mogę powiedzieć jedynie, że narzekanie na podobieństwo do Uncharted jest kompletnie bez sensu. TR czerpie z tej serii najlepsze elementy (reżyseria, animacje itd), ale pod wieloma względami tej grze bliżej jest do klasycznych Tombów. No, ale więcej za kilka dni ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, gdyby było jakieś publiczne demo to by raczej nie przeszło bez echa :biggrin:

Miałem do ogrania dość znany już fragment, ale za to mogliśmy go do woli męczyć przez ponad godzinę - gameplaye czy pisane na kolanie relacje skupiały się jednak tylko na zdobyciu łuku i polowaniu, a w tam jest jeszcze więcej do roboty. Mogę powiedzieć jedynie, że narzekanie na podobieństwo do Uncharted jest kompletnie bez sensu. TR czerpie z tej serii najlepsze elementy (reżyseria, animacje itd), ale pod wieloma względami tej grze bliżej jest do klasycznych Tombów. No, ale więcej za kilka dni ;-)

A jak oceniasz fizyke gry? Tzn ruchy Lary, czy otoczenie (drzewa, krzaki itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same ruchy Lary są fajnie wyważone, tj czuć ciężar postaci (w ramach konwencji rzecz jasna) i nie ma wrażenia, że się kieruje dmuchaną lalą. Z fizyką reszty jest różnie, tzn krzaki niby się uginają itd, ale nie zawsze naturalnie to wygląda, aczkolwiek nie rzuca się to w oczy specjalnie. Generalnie zwiększono znacznie interakcję - można wleźć na cokolwiek, a nie tylko białe gzymsy :P Przez "cokolwiek" rozumiem oczywiście kamienie/skały itd, nie myślcie czasem, że tu jest jak w Assassin's Creed.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i było do przewidzenia, multi nie mogło ominąć i nowego TR: http://laracroft.pl/

Fajnie, ze za tryb odpowiada Eidos Montreal, przynajmniej Crystal Dynamics nie olewają jego kosztem singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm

W tym kontekście się kompletnie nie wypowiadam dopóki nie zagram.

To jest trochę drażliwy temat dla ludzi takich jak ja, wychowanych na starych TR

(coś jak mówienie w domu wisielca o sznurku).

Może być super, a może być crap.

Ja na razie czekam jak stuknięty ale na Single Player.

Choć pewno to całe multi TR też trza będzie grać bo platynka tutaj obowiązkowa jak dla mnie.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym dwa posty wcześniej... już wczoraj :P

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było jakieś multi typu "vs" tylko bardziej multi w stylu co-op/ fale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak już ten multi musi być to niech sobie będzie :)

Mam nadzieje że będzie to coś z gatunku action - adventures, że niby w co-op się coś tam eksploruje itp.

A nie jakaś tandetna napierdzielanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko ten multi, nie skończył się tak jak z Far Cry 3...

Ale z drugiej strony, robi go Eidos Montreal, więc można liczyć na porządne wykonanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze gameplaye z multi:

Wygląda jak Uncharted, ale z większą dozą interakcji - jak dla mnie fajowo:)

Edytowane przez Numinex
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, no nie wiem.

Pogram w to całe multi to zobaczymy.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni się wzorowali na multi w Uncharted ? Nie, oni go zwyczajnie skopiowali z Uncharted. Nawet pomysł z burzą piaskowa. Dla mnie to taki multi z Uncharted tyle że jakoś bardziej drewniany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle...już wiem że w multi raczej nie pogram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×