Skocz do zawartości
ONE

Splinter Cell Trilogy

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie brak noża. A po 2 dopiero za drugim razem jak gre przechodziłem dowiedziałem się że mam coś typu kamerka albo lustro bo wcześniej mi to potrzebne nie było.

Jak będzie po polsku to kupie jak nie to Ubisoft ma downa jak EA i straciło klijeta

Klientow to oni maja sporo wiec sie Toba nie przejma. Okolo 20 milionow ps3 w samej tylko europie, gdzie angielski jest juz podstawowym jezykiem zaraz po jezyku ojczystym, zrobi swoje. Lokalizowane sa w zdecydowanej wiekszosci przypadkow exy na dana platforme. Reszta to dobra wola producenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klientow to oni maja sporo wiec sie Toba nie przejma. Okolo 20 milionow ps3 w samej tylko europie, gdzie angielski jest juz podstawowym jezykiem zaraz po jezyku ojczystym, zrobi swoje. Lokalizowane sa w zdecydowanej wiekszosci przypadkow exy na dana platforme. Reszta to dobra wola producenta

Tak, Lambert mówiący głosem Cezarego Pazury, a Sam głosem młodego Stuhra.

NA TO KURWA CZEKAM .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Lambert mówiący głosem Cezarego Pazury, a Sam głosem młodego Stuhra.

NA TO KURWA CZEKAM .

Co jak co, ale Polonizacja Chaos Theory to był istny majstersztyk. Świetnie sprawdził się Jarosław Baka w roli Fishera. Była to pierwsza część w którą zagrałem, i ostatnia którą przeszedłem ok. 8 razy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirosław Baka. Mnie też polonizacja CT podobała i nie mam nic przeciwko pojawieniu się tej wersji na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirosław Baka. Mnie też polonizacja CT podobała i nie mam nic przeciwko pojawieniu się tej wersji na PS3

Spoko, możemy się pokłócić. Ja jestem zwolennikiem napisów w języku polskim ( opcjonalne ) i dubbingu po angielsku. Mea culpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja was dobrze rozumiem. Kur wkurzacie mnie gadacie czy gra jest spolszczona dobrze czy nie. Mnie gówno obchodzi kto co mówi może mówić nawet głosem TELETUBISIA. Ja chce po prostu wiedzieć w co gram i o co w tej grze chodzi. Jak patrze na wasze wypowiedzi typu. Cycycy hmm ale ktoś tam mówił tak ktoś tam mówił tak i mi się to nie podoba, To co lepiej aby gry były tylko po angielsku czy żeby producent się do czegoś przyłożył i przynajmniej każdy wie o co chodzi. Tak jak sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja was dobrze rozumiem. Kur wkurzacie mnie gadacie czy gra jest spolszczona dobrze czy nie. Mnie gówno obchodzi kto co mówi może mówić nawet głosem TELETUBISIA. Ja chce po prostu wiedzieć w co gram i o co w tej grze chodzi. Jak patrze na wasze wypowiedzi typu. Cycycy hmm ale ktoś tam mówił tak ktoś tam mówił tak i mi się to nie podoba, To co lepiej aby gry były tylko po angielsku czy żeby producent się do czegoś przyłożył i przynajmniej każdy wie o co chodzi. Tak jak sony

No fakt, ty dobrze po polsku nie umiesz się wysłowić, a co dopiero wyłowić coś z angielskiego. Dla takich jak ty powinni robić odrębne gry.

W ogóle pasuje mi ta twoja mentalność, nie chcesz nawet zajrzeć do słownika, żeby sprawdzić o co chodzi w grze, o nauce języka nie wspominając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać po tobie że jesteś totalnym nobem. Co myślisz że jesteś fajny jak za każdym razem kiedy piszesz posta to patrzysz do słownika z myślą :muszę napisać poprawnie bo jakieś wykrztałciuch mnie wyśmieje: Ja pisze szybko i leje na jakieś śmieszne zasady ortogarfi czy coś dla mnie to nie istnieje i mam na to wyjeb****

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirosław Baka. Mnie też polonizacja CT podobała i nie mam nic przeciwko pojawieniu się tej wersji na PS3

Jestem duzym anty-fanem dubbingow, ale co jak co, Baka w Chaos Theory sprawdzil sie swietnie, jesli juz chca kombinowac, to niech dadza wybor miedzy wersjami, wtedy za 2 razem odpale sobie dubbing ot z ciekawosci, ale nic na sile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kupię, że nie grałem w żadnego SC. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sc1.jpg

sc2.jpg

sc4.jpg

sc1.jpg

sc2.jpg

sc4.jpg

Tu znajdziecie cała galerie

Niestety potwierdzono brak trybu multiplayer :mad: KLIK

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi szkoda, ale jeśli faktycznie ma tak wyglądać to już jestem pewien, że kupię Trylogię. W pełni mnie to satysfakcjonuje. Mam co prawda kolekcjonerkę na PC, ale na blaszaku nie gram już od dawna - wróciłem do grania tylko na chwilę, żeby ograć Conviction właśnie, a tak będę miał mój ulubiony tytuł na czarnulce - sweet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie ciesze, ze multi nie bedzie. Po cholere wciskac multi do kazdej mozliwej gry? Jest dobrze tak jak jest i nie ma sensu tego na sile "ulepszac"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie ciesze, ze multi nie bedzie. Po cholere wciskac multi do kazdej mozliwej gry? Jest dobrze tak jak jest i nie ma sensu tego na sile "ulepszac"

Chyba nie grałeś na innych platformach prawda? To nie jest tak, że multi nie został wciśnięty... przeciwnie - został wycięty. Multi był w pierwotnych wersjach Chaos Theory i Pandora Tommorow. Trochę szkoda, bo nie był zły, ale jak już pisałem, tu wisienka na torcie jest kampania dla jednego gracza, więc ten multi można przeżyć.

Edytowane przez Hoplita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otoz gralem we wszystkie czesci na pc i dla mnie multi bylo tam wcisniete na sile. Ciesze sie, ze go nie ma pomimo panujacego trendu na multi. Te gry sprawdzaja sie idealnie bez niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga. Kolejny must have się robi. Bo jak dla mnie to były najlepsze części tej serii. Conviction jest już praktycznie niegrywalne wg. mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, chyba kolejny must have. Gra wygląda mega. Jeśli będzie tak wyglądała to naprawdę będzie to najładniejsza z reedycji. Wiem, że macie dość tego pytania, ale... Będzie w polskiej wersji językowej? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdziele, olać Snake'a, Sam Fisher da best! Czekałem na tą kolekcję wieki, kto grał w świetną Pandorę i CT, wie co to dobra skradanka. :) A grafika, cóż, dla mnie to wygląda na ciut lepsze Chaos Theory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wersje językowe będą, bo jeśli angielski to widzę że coś nie tak z głową mają, gdyż o ile pamiętam na blaszaku grałem full PL, z Baką w roli głównej. I kiedy jest aktulizacja sklepiku

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co z wersją na nośniku ? Będzie taka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale we wrześniu, ale co z wersją językową, dla mnie logiczne było by dać dabing jak na PC, logiczne chyba...,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej "dubbing".... A to, że na PC było po polsku, nie znaczy, że i na konsoli musi być. Najwyżej napisy mogą dać w co wątpię, już tak nie marudźcie, Boże kochany... A PSS jest aktualizowany co środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by kogos interesowalo ile miejsca potrzeba na gry

SC:2,5gb

PT:2,9gb

CHT:4,8gb

Wole jednak wersje pudelkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×