Skocz do zawartości
piciu42

Ceny Gier W Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Od wielu ludzi słyszę; 'piractwo to zło' 'nie stać cię na grę to nie graj'. Odnosząc się do drugiej wypowiedzi nie zgadzam się z nią do końca. Rozumiem, piractwem okradamy wielkie korporacje,tylko że co raz częściej te korporacje uświadamiają nas że mają nas wiecie gdzie . Podam przykład 'Call of Duty Black Ops' Koszt 200zł (inni płacą 50 tylko że Euro ale to bez różnicy) kupuje gram gram a tu nagle bugi, no nic pozostaje czekać. 1,5 miesiąca po premierze a tu nadal bug na bugu. A oni nadal każą nam za DLC płacić, jakieś 4 mapki pffff. Ok ale chociaż ta gra daje nam możliwość gry w sieci a taki Assasin Creed, Wiedźmin bądź Mafia. Te gry w dni premiery kosztują 200zł kto da 200zł za 1-razowe przejście gry. Rozumiem jest wymiana gier, ale już EA ma do tego problemy. Gry drożeją i są coraz gorsze nie oszukujmy się. Kiedy byłem jeszcze pecetem mogę się przyznać gry bez multi ściągałem a calla mw2 czy bada 2 kupiłem. Jedynie Valve rozumie potrzeby graczy ciągle jakieś promocje za całego Orange Box'a 50zł za L4d 2 50zł, a wiecie ile ty gry dają rozrywki. Nie mają może super grafiki ale granie w sieci z przyjaciółmi daje tyle radości. A nie każdego stać na gre za 150zł np. Co sądzicie na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×