Skocz do zawartości
Gość tomekoko

Ktory HDTV lepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomekoko

Jesli ktos moze mi pomoc ktory model oferuje lepsza jakosc  obrazu i dzwiek ?  Philips 26PF5521D - 26" Widescreen HD Ready LCD TV czy

Samsung LE26R74BDX - 26'' HD Ready LCD TV prosze o konkretne opinie. Z gory dzieki. Pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

proponuje przejść sie do jakiegoś sklepu RTV albo do MM i zobaczyć na własne oczy :P bo jakość obrazu to pojęcie względne ;]  Pobawic sie w ustawieniach obrazu (najczęściej obraz jest rozregulowany) poprosić sprzedawce czy może zademonstrować obraz HD w wykonaniu tego tv ;]

Ale osobiście wydaje  mi się ze Samsung jest lepszy , ponieważ dobre ma opinie i cenne

PROSZĘ NIE SUGEROWAĆ SIE ZAKUPEM MOIM WIDZIMISIĘ ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ziut3k-pl

Hej.

Ja wybralem SHARP LC-42XD1E. Jest to TV LCD FULL HD 1080P podlaczylem przez HDMI i jest bomba !

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA TEZ MAM TELEWIZOR SHARP LC46X20E AQUOS FULL HD I BARDZO POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proponuje przejść sie do jakiegoś sklepu RTV albo do MM i zobaczyć na własne oczy :P bo jakość obrazu to pojęcie względne ;] Pobawic sie w ustawieniach obrazu (najczęściej obraz jest rozregulowany) poprosić sprzedawce czy może zademonstrować obraz HD w wykonaniu tego tv ;]

Ale osobiście wydaje mi się ze Samsung jest lepszy , ponieważ dobre ma opinie i cenne

PROSZĘ NIE SUGEROWAĆ SIE ZAKUPEM MOIM WIDZIMISIĘ ;]

Jak by ktoś jeszcze nie kupił:

1. Telewizory w sklepach są ustawione zawsze na maksymalnych ustawieniach, by tylko przyciągnąć klienta.

Często po przyjściu do domu można się rozczarować. Kolory są jaskrawe i przekłamane, a panel świeci tak, że można wyłączyś wszystkie światła w domu. (Jeżeli ktoś ma TV za ok 10 tysi, to warto skorzystać z usługi kalibracji obrazu, by obraz był jak najwierniejszy rzeczywistości. koszt ok 1000zł) Warto poustawiać sobie różne opcje na własną rękę (to se można napluć), bo efekt będzie lepszy, a i rachunki za prąd mogą być nawet o połowę niższe!

2.W takich sklepach jak MM RTV itp. telewizory często są połączone do jednego źródła analogowego, przez co jakość obrazu jest o wiele niższa niż rzeczywista. (warto poprosić sprzedawcę o oddzielne podłączenie do czegoś cyfrowego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×