Skocz do zawartości
thandor

Zawody Sezonowe

Rekomendowane odpowiedzi

jakbym nie miał zaktualizowanej wersji to bym nie mógł sezonówek jeździć :smile: Jak jeżdżę wdg. setupu Khazara to nie zjeżdża do pitu (sportowe miękkie) , ale jak wcześniej próbowałem na WP/WT to zjeżdzałż. Setup samochodu sam sobie ustawiam po swojemu (31 lvl boba wygrywa bez dotykania pada) , już aż takim laikiem nie jestem :tongue: Kluczową rzeczą było zastosowanie opon sport miękkich, i na ten pomysł bym nie wpadł :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie ni hu hu co prawda nsx raybrig z salonu ale bob na 37lvl i gó.no z niego mam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne, bo mój Tom Mccoy mając 27lvl i Honda NSX EPSON bardzo ładnie pojechał i zdobył złoto na Spa. Co prawda pilnowany, czasem poganiany, czasem spowalniany, ale jakby nie było wygrał.

Sam niestety był 6. Zresztą, co to za gra, zostawić go samego i wyłączyć tv? Bez sensu. A tak chociaż jest co robić. Szkoda, że czasu nie można przyspieszyć chociaż o połowę.

Jeszcze muszę pojechać wyścig za 6mln, ale tam jakoś było mu ciężko. Po za tym nie wiem jakim samochodem najlepiej, bo Toyota Minolta nie dała rady, znaczy kierowca nią nie dał.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mówię zostawić zupełnie ale chyba przy 24h też nie pilnujesz cały czas :>

ten drugi zrobił mi za pierwszym strzałem przy użyciu tostera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha, dzięki.

No nie na 24, to pewnie nie, ale jeszcze sam nie jechałem, bo po raz: nie mam kierownicy, a co to za przyjemność padem.

Dwa: szkoda mi póki co lasera dla B-spec.

I co jechałeś jeszcze raz? Udało się?

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłem już 24 na B na dośc starej konsoli-nie ma strachu :)

właśnie puszczam na nowo ale korzystam z porad na gtplanet zobaczymy co będzie .

Wycinek postu z gtplanet:

"ARTA NSX '06 from the dealership

Add Mid RPM Range Turbo Kit

Settings:

Ride Height : +5 / +5

Spring Rate : 12.3 / 13.3

Dampers (Extension) : 5 / 3

Dampers (Compression) : 5 / 3

Anti-Roll Bars : 3 / 5

Camber Angle : 1.5 / 0.8

Toe Angle : 0.00 / 0.40

LSD : 20 / 30 / 5

Downforce : 40 / 65

Brake Balance : 5 / 5

Transmission gears : 2.980 / 2.350 / 1.854 / 1.462 / 1.153 / 0.909

Final Gear : 3.975

Adjust Power Limiter to get 600 PP. Start race on Intermediate tires."

ze skrzynią jest co porypane dałem final wg. powyższego i wszystkie biegi na max w prawo.

na początku 5 lapu przejmuje prowadzenie i nie odpuszcza do mety do tego przejeżdża dystans bez zmian opon ale niestety na 8 i 9 kółku ciągnie go do pitu. Olewamy to na ostatnim okrążeniu prawie dubluje 2 maruderów-jest nieźle :)

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu o Spa czy De la Sarthe piszecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz o Spa, te ustawienia dziwne jakieś, w ogóle Bspec na h**owych ustawieniach jeździ lepiej niż na dobrych :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj swojego Boba wyekspiłem z 23 na 27 lvl i Epsonem pojechał Spa na złoto w zasadzie sam. Najpierw chciałem sprawdzić, jak sobie całkiem sam poradzi, ale jak po pierwszych dwóch kółkach ciągle ***"ślimaczył się na szarym korku", to nie wytrzymałem i go kilka razy pogoniłem. I na tym poprzestałem. Od trzeciego lapa jechał sam, a ja wyszedłem. Jak wróciłem po pół godzinie, to miałem na koncie 4 mln więcej, więc domniemuję sobie, że dojechał pierwszy. ;)

*** Ktoś wie, skąd ten cytat? ;)

EDIT:

Czy jest szansa, że na De La Sarthe Bob wygra w pojedynkę?

Edytowane przez Majosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłem już 24 na B na dośc starej konsoli-nie ma strachu :)

właśnie puszczam na nowo ale korzystam z porad na gtplanet zobaczymy co będzie .

Wycinek postu z gtplanet:

"ARTA NSX '06 from the dealership

Add Mid RPM Range Turbo Kit

Settings:

Ride Height : +5 / +5

Spring Rate : 12.3 / 13.3

Dampers (Extension) : 5 / 3

Dampers (Compression) : 5 / 3

Anti-Roll Bars : 3 / 5

Camber Angle : 1.5 / 0.8

Toe Angle : 0.00 / 0.40

LSD : 20 / 30 / 5

Downforce : 40 / 65

Brake Balance : 5 / 5

Transmission gears : 2.980 / 2.350 / 1.854 / 1.462 / 1.153 / 0.909

Final Gear : 3.975

Adjust Power Limiter to get 600 PP. Start race on Intermediate tires."

ze skrzynią jest co porypane dałem final wg. powyższego i wszystkie biegi na max w prawo.

na początku 5 lapu przejmuje prowadzenie i nie odpuszcza do mety do tego przejeżdża dystans bez zmian opon ale niestety na 8 i 9 kółku ciągnie go do pitu. Olewamy to na ostatnim okrążeniu prawie dubluje 2 maruderów-jest nieźle :)

Miałem wrażenie, że o tym NSX już wcześniej gdzieś czytałem... ale już dzięki Tobie sobie przypomniałem. Z tego wszystkiego w końcu nie przetestowałem tego wariantu, jeśli jest jak piszesz, to może być ciekawie. Dopisz jeszcze proszę, z jakimi Bobami (z jakim levelem) testowałeś ten wariant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38 lvl

Dzięki, czyli moi się jak najbardziej nadają.... może jeszcze dziś ich przegonię na Twoich ustawieniach....:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają problem z tymi pitstopami: załóżcie po prostu sportowe miękkie. Bob ślizgał się nie będzie mimo mokrej nawierzchni, ale również nie zedrze ich, a przy okazji gra odwali się od zjazdów po nowe gumy. (Przynajmniej tak powinno być :P)

Kombinowanie z pośrednimi nie ma sensu jak dla mnie, chyba, że ktoś zamiast farmić chce wygrać ten wyścig fiatem 500 dla przyjemności.

Im niższy level boba, to wiadomo, że trzeba go przypilnować, raczej nie znajdzie się taki sposób by totalny noob pojechał bez pomocy i wygrał.

No i dla mnie podnoszenie zawiasów na torze tak płaskim jak Spa mija się z celem. Podobnie z dużym dociskiem...bob i tak ma to gdzieś, a sposób operowania gazem u mnie zmienia się wraz z zawodnikiem, każdy z nich ciut inaczej śmiga. Set z wartościami jest dobrze zgrany, ale moim zdaniem na ten tor jest błędny.

Stabilizatory z tyłu na 5 IMO za duże, normalnie spowodowałyby zrywanie przyczepności przy dodawaniu gazu...z resztą samochody są wyważone nie tak bardzo tragicznie więc nie widzę przeszkód w ustawieniu 3/3, a sam zawias, sprężanie i rozprężanie? Utwardzić i obniżyć do 3/4 możliwości! To nie La Sarthe nierówne jak nasze polskie drogi! LSD zostawić w standardzie. Hamulce? Bob i tak ma je w dupie, można bawić się w 6/4. Skrzynię można różnie, na pewno skrócić Vmax, bo Spa i ta moc nie pozwalają rozpędzać się do nie wiadomo ilu. Same biegi ustawić zdecydowanie na przyspieszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś udało się przejechać Spa Hondą Mobil 1 NSX (pożyczoną) :tongue: i mój bot z lvl 28 dojechał na pierwszym miejscu, co prawda cały czas go pilnowałem. Zagapiłem się i na 8 okr do pitu zjechał, już byłem na czele stawki, ale na szczęście cała reszta również zjechała i udało się dowieźć złoto :biggrin: . Teraz Boba cisnę do ok 32 lvl i będę próbował La Sarthe. Jakie auto w końcu najlepsze na tą próbę...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd go wziąć? Jest do wygrania czy trzeba go upolować w salonie kolekcjonerskim, bądź giełdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd go wziąć? Jest do wygrania czy trzeba go upolować w salonie kolekcjonerskim, bądź giełdzie...

Trzeba polować w używkach, albo trafić w kuponie chyba Level 22.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ktoś miał wystawiony i pożyczyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego czymś innym pojechać? Tylko brytfanka? No żesz fak... Po pierwsze nie mam, a po drugie nie lubię tego samochodu... Weźcie coś innego podrzućcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz pożyczyć.

To że niektórzy mają problemy z Le Mans to rozumiem ale Spa? Przecież to banalne jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataman, niewykluczone, że jeszcze skorzystam z Twojej uprzejmości, ale najpierw będę chciał spróbować jakoś inaczej. W tej próbie czasowej na mokrym Spa, co to ten Chaparral się tylko nadaje, to mi się udało tez w końcu przejechać też GTRem, więc może i Boby sobie nim poradzą na La Sarthe. Tylko jeszcze muszę ich ciut podexpić, bo chyba jeszcze za ciency w uszach są (31 i 30 lvl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz o Spa, te ustawienia dziwne jakieś, w ogóle Bspec na h**owych ustawieniach jeździ lepiej niż na dobrych :tongue:

Ja SPA zrobiłem za pierwszym razem na złoto wsadzając Boba do BANDAI (oczywiście dopasowanego do limitu PO) polecam autko dla przetestowania, nie jest trudne do ogarnięcia. Level Boba 40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany to mam udostępnione w profilu auta do B- spec i próby czasowej 27....

Nic tylko śmiało pożyczać....:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje czy nowe sezonowe sa na auta tylko z dlc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje czy nowe sezonowe sa na auta tylko z dlc??

Zdecydowanie Ci się wydaje. Nowe sezonówki to drifty i próby czasowe, w których potrzebna jest Toyota 86GT '12 (którą dostaje się instalując patch 2.0) i dowolne auta.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×