Skocz do zawartości
thandor

Zawody Sezonowe

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Fakt, ja postanowiłem nie iść na łatwiznę i do wyzwania online nr 2 A spec w wyścigu na Madrid City zamiast wziąć mocną furę użyłem zdłubanej NSX-R '02. Najdłuższa prosta nie jest tam zbyt szybka, a zatem skrzynię skręciłem na 260 km/h. Samochód po wymianach oleju i kupieniu wszystkiego, co można było kupić ma 557 PO, 1051 kg wagi, 462 KM i 445 Nm, a samochody przeciwników między 611, a 648 PO. Są to auta typu Ford GT LM Race Car czy Nissan Calsonic. Co prawda męczyłem się prawie trzy godziny żeby ustawić moją Hondę tak żeby ich dojechać, ale w końcu się udało. Co prawda Ameryki nie odkryję, ale sztuczna inteligencja w tej grze pomimo wielu patchy nadal leży i kwiczy. Jak już dojeżdżałem przeciwnika, to ten zamiast walczyć, przyspieszyć, zrobić cokolwiek, zwalniał (w przypadku prostej) albo nie próbował w ogóle przyspieszać (w przypadku wychodzenia z zakrętu). Rozumiem, że skrypt jest tak ustawiony aby auta jechały jak po sznurku, ale to jest trochę przesada. W ogóle nie próbowali mnie zamknąć kiedy wchodziłem im pod pachę.

Edytowane przez BubuPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja patrzę na takie wyścigi, to już dla mnie łatwizna, chociaż było ciężko, ale dało się wygrywać te wyścigi, nawet bez asyst. Tylko ABS. Potem podam jakie auta używam Do Tych sezonówek A-Spec ;) :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, użyczy ktoś 2J z ograniczaniem mocy pod 650PO. Nie mogę przejechać tego B-spec nr 3

Pierwsze dwa samochody mają niesamowite odejście, już na pierwszym okrążeniu nie do dogonienia.

Jechałem gt-r r35 TC i od 6 okrążenia siedziałem na ogonie Zondzie LM RS i nie udało mi się wyprzedzić.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj McLaren F1 GTR Race Car '97 - Po dwóch okrążeniach jedzie pierwszy do mety i fabrycznie ma 650 PO.

Na końcu nawet dubluje 2 ostatnich maruderów....

Dodam Cię do znajomych to sobie pożyczysz , Toster też tam jest - tyle, że ja nim nawet raz nie jeździłem to PO obniżysz sobie sam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko chyba nie da się obniżyć PO (tuningować) pożyczonych samochodów. Jedzie teraz Zonda R'09 i radzi sobie całkiem nieźle. Zobaczymy, ale z chęcią pożyczę żeby sobie pofarmić trochę cr. Dzięki.

Udało się, Zonda zniszczyła stawkę dublując w końcówce sporą część stawki. Tylko niestety musiałem asystować

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżyć PO można spokojnie - nie można tylko po sklepach i do fotografa latać pożyczonym sprzętem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to zrobić? Pożyczam auto i nie mogę go nawet używać w A-spec, jedynie w b-spec. Mam włączyć jakiś wyścig w b-spec z dużym PO i tam zmienić? W ogóle nie wiem dlaczego nie mogę jeździć w a-spec pożyczonymi autami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto mądry powiedział że nie możesz. Pożyczonymi można jeździć wszędzie tylko nie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie auta polecacie do wyścigów sezonowych B-spec:

Wyzwania Online nr 3 B-spec:

1.Deep forest 400PO

2.Cape ring 500PO

3.Suzuka 650PO

Wyzwania Online nr 2 B-spec:

1.Madrit 400PO

2.Fuji 500PO

3.Nurburgring 650PO

Wyzwania Online B-spec:

1.Valley East 400PO

2.Route5 500PO

3.Indi500 650PO

4.Speed Ring 400PO

5.Rome City 500PO

6.Tokyo 650PO

Edytowane przez dandione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to zrobić? Pożyczam auto i nie mogę go nawet używać w A-spec, jedynie w b-spec. Mam włączyć jakiś wyścig w b-spec z dużym PO i tam zmienić? W ogóle nie wiem dlaczego nie mogę jeździć w a-spec pożyczonymi autami.

Pożyczasz auto i wchodzisz do garażu.

Klikasz na kluczyk - czyli oglądasz aktualnie prowadzone auto ( w tym przypadku pożyczone - czcionka u góry ekranu zmienia kolor na czerwony )

Klikasz na ustawienia i robisz z autem co chcesz odnośnie ustawień.

Każda wprowadzona przez Ciebie zmiana nie ma wpływu dla właściciela auta.

Do tego auta jednak nic nie możesz dokupić ani w sklepie ani w warsztacie , zdjęć też mu nie porobisz - nie wspomnę o grze online....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie auta polecacie do wyścigów sezonowych B-spec:

Wyzwania Online nr 3 B-spec:

1.Deep forest 400PO

2.Cape ring 500PO

3.Suzuka 650PO [...]

Wózki które najbardziej lubię katować w zawodach sezonowych to;

Do 500 PO Renault Clio 3.0 24V w wersji premium (z fajnie zamodelowanym kokpitem)

Do 650 PO Audi Race Car, lub Chaprral, lub BMW McLaren F1

Do 400 PO Stary Civic z przyzwoitym upgradem

Oczywiście ustawy i tuning zależnie od trasy i indywidualnych wymagań poszczególnych wyścigów.

Edytowane przez racer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te na 400PO przeszedłem bez obserwacji wyścigu, natomiast z 500 było już gorzej.

Poganiałem boba przez cały wyścig, a i tak skończyło się na 2s straty

Poza tym nie opłaca się tego robić za 20k expa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było fajnych sezonówek. Wszystkie dość łatwe i "mało płatne". Daliby jakiegoś B-speca, gdzie możnaby sobie odłożyć troszkę pieniążków :). Ostatnie z A-speca (te z 12 kwietnia) też bez rewelacji, zrobione wszystko za pierwszym podejściem. Tylko na odwróconym Londynie miałem trudne 2 pierwsze okrążenia, bo nigdy jeszcze nie jechałem w drugą stronę :P. No i punkty doświadczenia też jakieś mizerne. Zatrzymałem się na 35 levelu już jakiś czas a takie wyścigi nawet przy 200% bonusie niewiele dają :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie dostaje wcale punktów doświadczenia :D nie wiem czy mam jakiegoś buga w grze czy cuś ale w nowych zawodach mam 0 pkt doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasówkach i drifcie jest tylko kasa, wszystko masz ok u siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wasze boby dają rade w sezonowych ? Mój maxymalnie spokojny, na 40lvl kończy zawsze w granicach 6 miejsca, w porywach raz ukończył na brąz.

Auta daje mu całkiem przyzwoite, spokojnie nimi potrafiłem wygrać w A-spec, ewentualnie być drugim.

Czy lvl mają aż takie znaczenie w sezonowych? mam troche agresywnych kierowców ale to 34lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAJWIĘKSZE ZNACZENIE MA WSKAŹNIK KONDYCJI, CZY JAK TO SIĘ TAM ZWIE

najlepsza jest strzałka w górę

mój bob ledwo wygrał ten najłatwiejszy całkiem dobrym autem

z 2gim było już gorzej więc sezonowe B-Spec sobie odpuściłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby wygrać w sezonówkach B-Spec trzeba dobrze boba prowadzić.

Ja zawsze na początku daje przyspiesz, jak do kogoś dojadę wyprzedź.

Jak jest jakieś miejsce na trasie w którym Bob nie daje rady daję odpowiednio wcześniej 1-2 razy zwolnij.

Na razie nie miałem większych problemów z wygraną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój najlepszy bob ma 30lvl, reszta też coś koło tego

ale nawet na 2giej sezonówce nie daje rady, mimo, że mim kierowałem odpowiednio :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy b-spec jest na nurburgringu. Czy jechać i jak dobierać opony? Ja próbowałem Castrol Mygen NSX i najpierw leciałem na wyścigowych twardych ze zmianą na pośrednie, a potem od początku na pośrednich, ale te nie dają rady i w połowie ostatniego kółka autkiem już miota. Jakieś podpowiedzi co to strategii z oponami? No i może warto postawić na inne auto?

już mi się udało. Non stop wyścigowe twarde, Woodone Tom's Supra '03. Przed ostatnią prostą jechałem na 3cim miejscu. I na ostatniej prostej udało mi się wbić na pierwsze i utrzymać do końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to samo auto tylko lekko nadłubane zawieszenie.

Docisk na max - bez turbo = 598 PO

Efekt - Cymbał 3 okrążenie jechał już sam :rofl:

Pierwsze okrążenie non stop go popędzałem bo nie wiedziałem jak się zachowa bez pomocy

Drugie zaczął na 6 pozycji....skończył jako pierwszy tuż za długą prostą... i tak do mety...

Musiałem tylko pilnować żeby nie jechał kompletnie "zrelaksowany" bo nie zwiększał przewagi - kreskę utrzymywałem mniej-więcej w połowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy sprawdzić jakimi samochodami jeździli najszybsi w rankingu. Jak tam widać, najwięcej osób korzystało z Lotusa Elise 111R RM, choć ja niezły czas wykręciłem w zwykłym Elise RM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co byście polecili na te najnowsze zawody aut japońskich z lat 80. do 420 PO na Tsukube? jechałem juz skylinem R32 '87, Nissanem 300ZX i Mazda Eunos Roadster '89 i byłem tylko w skylinie drugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyline GTS-T TYPE M (R32) '89 wymiata nawet przy 390 PO - i większa kasa i XP na dodatek za mniejsze PO

tylko do Tsukuby trzeba się przyłożyć i PO na 420.... bo krótki tor i ostatniego dochodzimy dopiero na ostatniej prostej....

Gdyby ktoś nie miał a chciałby nim spróbować to mam udostępniony wraz z setupem .....

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×