Skocz do zawartości
Rocky Brasco

Army Of Two: The 40Th Day

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję ludzi do wspólnego grania, do stworzenia jakiegoś tam klanu :) 

Wspólne odpieranie inwazji FDI  chociaż raz na tydzień. Jeśli jesteś chętny/chętna to proszę tutaj o odzew oraz zaproszenie mnie do 'friends'. Mój nick: Rocky_89_PL

W przypadku większego odzewu i po przeprowadzeniu kilku pierwszych defensywnych akcji będę myślał poważnie o tym co napisałem w pierwszym zdaniu. Mało rodaków spotkałem podczas mojej gry, ciągłe buczenie anglika przez mikrofon.

A jeśli ktoś się zastanawia czy po krótkiej i niezbyt ciekawej kampanii warto załączyć online - to osobiście zapewniam że się nie zawiedzie. Ci, którzy zastanawiają się nad zakupem tej gry to również im polecam, choćby dla samego trybu multiplayer :) Dobry tytuł za dobrą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję ludzi do wspólnego grania, do stworzenia jakiegoś tam klanu :)

Wspólne odpieranie inwazji FDI chociaż raz na tydzień. Jeśli jesteś chętny/chętna to proszę tutaj o odzew oraz zaproszenie mnie do 'friends'. Mój nick: Rocky_89_PL

W przypadku większego odzewu i po przeprowadzeniu kilku pierwszych defensywnych akcji będę myślał poważnie o tym co napisałem w pierwszym zdaniu. Mało rodaków spotkałem podczas mojej gry, ciągłe buczenie anglika przez mikrofon.

A jeśli ktoś się zastanawia czy po krótkiej i niezbyt ciekawej kampanii warto załączyć online - to osobiście zapewniam że się nie zawiedzie. Ci, którzy zastanawiają się nad zakupem tej gry to również im polecam, choćby dla samego trybu multiplayer :) Dobry tytuł za dobrą cenę.

Mam AoT: 40th przeszedlem z "room mate-em" split screen campanie na easy :P Moge pograc, bo posiadam kopie, a ciagle napieprzanie w RE:5 online czasem meczy. Moge rozegrac kilka meczy i zobaczec jak to wyglada :) jak cos zapraszaj do znajomkow. Moj PSN ID to: linkin120289, tylko dopisz ze chodzi o Army of Two ;). zagram po wigilii. Teraz niestety musze gotowac z dziewczyna :(( Jak mozesz wyslij mi na privie linka do rejestracji zeby miec EA account ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zaczynam AoT40th , chętnie jak coś to pogram online... można spokojnie mnie dodawać do znajomych :) zaraz po świętach się melduję :)

Edytowane przez tomalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linkin120289 - to już mnie uprzedziłeś, jesteś w znajomych. EA account założysz podczas pierwszej próby dostania się na jakikolwiek serwer. Rejestracja trwa 2-3 minuty.

tomalo - jutro Cię dodam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe zainteresowanie tym tytułem :P

Dla wszystkich przeglądających i posiadających tą grę - kto grał w mp korzystając z FragFX v2 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos ochote zebrac trofea potrzebne na dwóch? lub pograc troche w multi? pisac

ID: CryseHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję chętnych na zdobycie trofeum w multi "King Of The Hill" - wygraj każdą mapę w każdym trybie rozgrywki!

Potrzeba optymalnie 6 graczy z 2 padami, ew. przelicznik.

Ustawka w każda niedziele o 19:00 czasu Polskiego!.

Chętnych zapraszam na PSN oraz do podawania loginów w wątku poniżej, dodatkowy kontakt przez GG nr w profilu PS3site:

Lista chętnych(uaktualniana co 24h):

PSN ID:

  • Bllu-Man
  • Spawacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie przejde z kims gre ,scenariusz gry , nie lubie grac typowych deatmatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skat1984' ja kupie gre ale dopiero za 10 dni bo bede zamawiał paczke starszych gier to wezme Army Of Two: The 40Th Day

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skat1984' ja kupie gre ale dopiero za 10 dni bo bede zamawiał paczke starszych gier to wezme Army Of Two: The 40Th Day

mój nick taki sam jak tutaj jak bedziesz mial giere pisz ,ugadamy sie na jakis week i przejdzie sie kilka poziomow,lepiej to niz z komputerowym/konsolowym pomocnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Pogra ktoś online?

Jak coś to ja z kumplem możemy praktycznie co wieczór.

Wysyłajcie zaproszenia do znajomych

PSN id: SrubkaPL

w temacie AOT zebym wiedział że chodzi o tą grę ;)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze pogrywa w multi? Wkurza mnie wychodzenie w trakcie rundy na przypadkowych meczach. Wróciłem po dłuższej przerwie z nadzieją dobicia trofeów.

PSN Kuba_K

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Systematycznie gram w ten tytuł. Z miłą chęcią umówię się na poważniejszą rozgrywkę. Najbliższy termin : 24 (piątek) czerwca. Od rana do wieczora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, dzisiaj Cię dodam. W środę wyjeżdżam z dzieciakami na tydzień, potem będę dostępny praktycznie codziennie w godzinach wieczornych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra (godziny wieczorne) zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej gry.

23.06.2011 od 20:00

24.06.2011 od rana, wieczorem od 20:00 bardziej aktywny

25.06.2011 tak jak wyżej

26.06.2011 tak jak wyżej

:smile:

Zbieram osoby, także dopisujcie się na listę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka małe pytanko - czy jest chociaż jedna osoba, która gra w ten tytuł systematycznie? Najlpiej z headsetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad kupnem i mam pare pytań. Czy multi jest jeszcze żywe i bez problemu można wbić wszystkie trofea online? Czy nie ma lagów, czytałem w innym temacie, że zaraz po premierze były mega lagi? Kupowałbym ogólnie pod coopa, albo multi albo razem z ziomkiem przy dwóch padach, dużo różni się tryb coop od single, czy bardziej właśnie rozbudowany jest tryb kooperacji (skłaniam się ku temu drugiemu ale wole zapytać)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest rewelacyjna, szczególnie do gry w trybie split screen na dwa pady. Ale mam z nią mały problem. Nie mogę uruchomić dlc (chapters of deceint). Grę skończyłem, ale dalej mam tylko maksymalnie 7 rozdział. Gra kupiona w sklepie, dlc ściągnięty z psn store . Pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chętny do co-op i nie tylko gierke mam od tyg i jeszcze nie grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×