Skocz do zawartości
Sir Siekier

Great Britain Grand Prix

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do komentowania..

UK.png

przepraszamy zesmy nie utworzyli tematu ale juz naprawiamy blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja moge powiedzieć że na tym torze kompletnie nic nie jeżdże. Najgorzej mi tu idzie. Szczególnie przez tą całą część stadionową, ktora wg mnie w ogole sie nei sprawdza. Poprzedni layout był o wiele lepszy i nie moge sie przyzwyczaić. Bedzie źle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, tor tragedia po zmianie plus dzikosc modelu jazdy w tej grze nie wrozy nic dobrego. Ja musze sie za siebie wziac bo zaczynam jak Button w 2009 roku, na poczatku powygrywal a potem lipe jezdzil :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to może dzisiaj coś pojeździmy?

bo widziałem ze Mateo chce jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zdecydowanie jutro, dzis nie chce sobie humoru psuc ta jakze rewelacyjna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tor jest źle przeniesiony do gry wg. mnie, zakręt 6 w rzeczywistości (wnioskując po onboard wideo) nie jest tak ostry jak w grze i w gole cały tor wydaje się węższy niż jest naprawdę... A już nie będę się wypowiadać o sekwencji pierwszych zakrętów... masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tor rewelacja, uwielbiam na nim jezdzic, aczkoliwek caly czas koncentracja musi byc na maksa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tor jest źle przeniesiony do gry wg. mnie, zakręt 6 w rzeczywistości (wnioskując po onboard wideo) nie jest tak ostry jak w grze i w gole cały tor wydaje się węższy niż jest naprawdę... A już nie będę się wypowiadać o sekwencji pierwszych zakrętów... masakra...

Mam podobne odczucia, najbardziej dobijają mnie właśnie te zakręty (w sumie to na całym torze ;]) Nie będę ukrywał, że nie mam szans, bym w kilka godz. opanował ten tor, ale cóż... może na kacu będzie się lepiej jeździło :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia z jazdy po tym torze? Mnie nie wychodzi 1 sektor zbyt dobrze przez te zakręty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, f12012

w oczekiwaniu na pacza ;) jezdze sobie kariere...

pierwsze co mnie uderzylo w tym torze,

to zmiana miejsca startu w porownaniu do wersji 2010?

chcialbym dopytac, czy wam jest tez ciezko uzyskac dobry czas

na tym torze, cisne dosc szybko a i tak w Q3 mam ogony (7-9)

w lekkim deszczu na posrednich.

juz nawet sie poddalem i zaczne tak wyscig z dalszego miejsca.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca na temat, ale też bawię się w karierę i jedyne co zauważyłem, to że ....... PRAWIE ZAWSZE PADA DESZCZ. Jak nie na treningu, to w kwalifikacjach albo w samym wyścigu. Weekendy całkowicie bez deszczu można policzyć na palcach jednej ręki. Rozumiem, że na Silverstone ma prawo pojawić się deszcz, ale w Bahrajnie czy w Abu Dhabi ? No chyba, że tylko ja mam takiego pecha ..... Mogę śmiało potwierdzić statystyki podane swego czasu przez Boonka odnośnie pogody ( przedstawiał on tabelkę pokazującą ilość opadów w sezonach 2010, 2011 a w sezonie 2012 ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyc Sławek: byłeś kiedyś w Anglii? Tu zawsze pada więc akurat co do tego toru nie ma żadnych wątpliwości iż weekend wyścigowy będzie w 100% deszczowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, że deszcz na Silverstone mnie nie dziwi - ale na pustyni ? Jednak Ferdek Kiepski miał rację mówiąc, że są rzeczy, które się fizjologom nie śniły .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są to żadne anomalia pogodowe lecz najprawdopodobniej Codemasters chce wprowadzić nam lekką nutkę różnorodności i postanowili sprawić Nam przyjemność w postaci deszczu.. na pustyni! Fizjologom jak fizjologom, ale Szejkom na pewno! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są to żadne anomalia pogodowe lecz najprawdopodobniej Codemasters chce wprowadzić nam lekką nutkę różnorodności i postanowili sprawić Nam przyjemność w postaci deszczu.. na pustyni! Fizjologom jak fizjologom, ale Szejkom na pewno! :P

Ale to już jest naprawione w patchu. Teraz będą ustalone prawdopodobieństwa opadów deszczu ze względu na położenie geograficzne. Tzn nie będzie nigdzie o tym żadnego info, ale gra będzie miała na uwadze, że np. na Abu Dhabi padać nie powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to już jest naprawione w patchu.

patchu? ktoś słyszał o jakimś patchu?

deszcz w bahrajnie. no ja pierdolę. jakie to są imbecyle. prędzej burzy piaskowej bym się spodziewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×