Skocz do zawartości
NFL

Karta Internetowa Bzwbk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problemik z karta bzwbk. Jako ze nigdy nie mialem do czynienia z kartami platniczymi to nie wiem o co chodzi i chcialbym sie dowiedziec od was jesli to mozliwe. Niedawno doladowalem moja wirtualna karte kwota 140zl, kupilem gre na game jednak transakcje anulowalem. Kasa zniknela z dostepnych srodkow i nie wiem kiedy (czy?) wroci. Napisalem maila do banku ale odp jeszcze nie otrzymalem. Cos slyszalem o jakies blokadzie ale nie mam pojecia od czego to zalezy. Wie ktos moze o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz kartę Electron (Visa Electron, MasterCard Electron - czyli większość kart stricte płatniczych) to nie możesz dokonywać takich zakupów. Coś słyszałem że w jakiś nowszych się da, czy trzeba cośtam zrobić w banku, ale bazowo jest to niemożliwe. Co do znikającej kasy to nie wiem, ale ja próbowałem kupić grę płacąc kartą płatniczą w ostatnich promocjach na steamie i się nie dało - wywaliło mi że cośtam blokada banku jara jara jara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest electron a normalna visa do zakupow przez siec. Wiem ze sie da bo beatport ja przyjal bez problemu. Juz wszystko mi pomoc bzwbk wyjasnila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz kartę Electron (Visa Electron, MasterCard Electron - czyli większość kart stricte płatniczych) to nie możesz dokonywać takich zakupów. Coś słyszałem że w jakiś nowszych się da, czy trzeba cośtam zrobić w banku, ale bazowo jest to niemożliwe. Co do znikającej kasy to nie wiem, ale ja próbowałem kupić grę płacąc kartą płatniczą w ostatnich promocjach na steamie i się nie dało - wywaliło mi że cośtam blokada banku jara jara jara.

nie do końca się zgodzę... mam konto w wbk ( juz jakieś ok 5 lat w tym banku) i mam kartę vise electron z chipem i moge śmiało kupować w internecie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać temat. Korzystam z karty prepaid (internetowa bez plastiku) BZWBK. Dziś zorientowałem się, że jej termin to czerwiec 2014. Co potem? Mogę jakoś przedłużyć jej ważność? Płacę nią w PS Store i wielu innych miejscach i zmiana na inną byłaby co najmniej kłopotliwa :D Nigdzie nie mogę się doszukać info. Na maile nie odpowiadają, oddziału banku w moim mieście nie ma a jak mam czas, żeby zadzwonić to wiecznie zajęte :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Musisz zadzownić na partylajn banku i się wszystkiego dowiedzieć.Bo raczej innej opcji nie ma.

Edytowane przez neuro
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pozwolę sobie odkopać temat. Korzystam z karty prepaid (internetowa bez plastiku) BZWBK. Dziś zorientowałem się, że jej termin to czerwiec 2014. Co potem? Mogę jakoś przedłużyć jej ważność? Płacę nią w PS Store i wielu innych miejscach i zmiana na inną byłaby co najmniej kłopotliwa :biggrin: Nigdzie nie mogę się doszukać info. Na maile nie odpowiadają, oddziału banku w moim mieście nie ma a jak mam czas, żeby zadzwonić to wiecznie zajęte :sad:

Przypuszczam, iż bardzo prawdopodobne jest, że będziesz musiał kupić nową. Na allegro są, po 4,99 zł.

 

Edit: lub po zalogowaniu na konto na stronie banku, masz opcję kup nową kartę.

Edytowane przez adasiulko
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×