Skocz do zawartości
staiger

"EA - PS3 wysunie się przed Xbox 360"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Tak sie niemile wtrace i powiem jedno od siebie. PS3 ma cos, czego Xbox nie bedzie mial nigdy - dusze. I chyba nie tylko ja tak uwazam. Po prostu kazdy kto ma te konsole traktuja ja inaczej niz wszystko inne. A Microsoft po prostu wyczail, ze na tym mozna zrobic dobry biznes, wszedl na rynek, okazalo sie, ze Xbox sie zle sprzedawal, wiec kopneli w dupe klientow i wydali nowego. A PlayStation jest juz symbolem tradycji.

A juz wracajac do "zimnego" podejscia do maszyn to PS3 ma znacznie wieksza funkcjonalnosc. Fajnie jest poogladac filmy w najwyzszej rozdzielczosci...

Hehhehhe... nie no stary, teraz mnie rozwaliłeś, z tego co można zaobserwować na forach dyskusyjnych itp... wszyscy ci co mają tylko PS3 mówią, że PS3 jest najlepsze, no a wszyscy ci co mają X360 to mówią, że X360 najlepsze, jestem ciekaw opini innych osób które posiadają oba sprzęty (każdy ma swoje zalety i wady), wg. mnie na dzień dziesiejszy sprawa ma się tak:

- Xbox 360 jest na dzień dziesiejszy lepsze, lecz na rok 2008 X360 nie ma wielu znakomicie się zapowiadających gier ekskluzywnych jak PS3, konsolka Sony dopiero w tym roku, zacznie nabierać wiatru w skrzydła. Tak jak wspomniał kolega kilka postów wyżej, PS3 ma mnóstwo hitów w 2008 (o ile część nie zostanie przesuniętych na 2009), zaś na X360 gry pokroju GoW2, Forza 3 (?) i inne killery, które nie zostały zapowiedziane są już zapewne w produkcji (w niektórych przypadkach pewnie w bardzo zaawansowanej produkcji).. oto moje zdanie jest, podsumowywać będziemy która konsola jest lepsza/zwycięzyła walke, dopiero przy premierach PS4 i Xbox 720 (jak kolwiek będzie się to pudło nazywać : ), kiedy będziemy mieli podsumowania wszystkich konsol, gier na nie oraz ich możliwości.

PS. Warto wspomnieć coś o awaryjnośći konsol , nie trzeba nikomu udowadniać, że PS3 się psuje dość, żadko, a X360 hm... dość często (ostatnio mi też się zepsół - współczuję Ćeskim obywatelom , którzy muszą naprawiać te wszystkie X-klocki : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można poprostu z tego wszystkiego nakręcić wspaniałą komedie oglądając fora o X360 i PS3, ci co mają PS3 mówią, że PS3 naj... naj.... , a ci co X360 to mówią, że X360 jest naj... naj... prawda jest taka, że dopiero osądzać można która konsola ma lepszą sprzedaż, support itp... po kilku latach od premier poszczególnych konsol..

podpiszę się pod tym ale nie w 100%

PS3 rulez a 2008 tok da mu wiatr w żagle zobaczycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko ze pare tysięcy sztuk to zadna różnica - konsole idą łęb w łęb.

Jeżeli patrzeć na statystyki sprzedazy to "Łiiiii" jest najlepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sek w tym, ze to fizycznie awykonalne napisać grę, która wykorzysta Cella w 100%. Na szczęście wystarczy go wykorzystać w około 40% żeby zmiażdżył wydajnościowo PowerPC. Co i tak się jeszcze nikomu nie udało. Niema to jak programowanie wielordzeniówek, nie? I pomyśleć, że jeszcze 25 lat temu wystarczyło napisać 200 liniowego węża aby stać sie kimś.

Biały -> Zapomniałeś dodać, że różnica miedzy Xboxowym GPU a tym z PS3 to tylko kilka procent. Natomiast Xenona od Cella oddziela prawdziwa przepaść. Że co z tego skoro narazie nikt nie potrafi jej wykorzystać? Och, ja tylko podaje techniczne fakty... Może jednak w przyszłości komuś się uda. Krok po kroczku, z gry na grę coraz wydajniej. Xbox tej szansy już nie ma. Zawsze to jakiś plus dla PS3, prawda?

MAATSS -> Nie licząc pierwszego posta w tym temacie Biały jeszcze nic głupiego nie powiedział, wiec nie pluj na niego jadem. Jak zacznie wypisywać bzdury to się go sensownie skontr argumentuje. Po co bić piane? Przecież nie jesteśmy na podwórku. O akcji "stop fan bojom" ma tym forum słyszałeś? Nas to też dotyczy.

Wszystko ładnie, cacy i w ogóle, ale kiedy Wy wszyscy zrozumiecie, że CPU liczy tylko w pewnym stopniu grafikę! Zawsze było, jest i będzie oczywiste, że to właśnie GPU odpowiada w największym stopniu za wyświetlany obraz. Za PS3 przemawia CELL, za x360 wydajniejszy GPU i lepszy ram, a co najważniejsze, jego większa ilość 512 do 256. Brak ograniczeń w wykorzystaniu ramu i lepszy układ graficzny sprawiają, że x360 będzie długo, długo się mocno trzymał na rynku wraz z nowymi tytułami. Prędzej czy później zobaczycie, że barierą będzie właśnie GPU (i w pewny momencie grafika w grach stanie w miejscu) a nie CPU, które i tak nigdy nie będzie w pełni wykorzystane. Microsoft zaprezentował wyważony sprzęt, Sony dało gorszą grafikę, teoretycznie 2x mniej pamięci, ale lepszy procesor, pytanie tylko po co? bo przecież vertexów i shaderów liczył nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to byl chyba jedyny blad Sony w pe es trojce. Dali GPU, przy ktorym Cell sie po prostu marnuje i tak jak mowisz, bedzie moment, ze Cell by jeszcze spokojnie pociagnal, ale z GPU sie juz wiecej nie wycisnie. Sony nie do konca przemyslalo wlozenie do srodka tego Cella... Zobaczymy jak to bedzie. Na razie mamy naprawde ladna grafike, a potem moze byc juz tylko lepiej. Moze w odpowiednim momencie wejdzie PS4 i tym samym nie uswiadczymy stojacej w miejscu grafiki, tylko przeskoczymy na PS4 i znowu bedzie juz tylko lepiej. Zobaczymy. Na razie nie mamy co narzekac. Wedlug mnie najwieksza przewaga PS3 jest BD, ktory jest nieporownywalnie wiekszy niz DVD. Gry na Xa w pewnym momencie zaczna byc okrajane, a potem juz beda to dziury tak duze, ze nie bedzie mozna ich dociagnac na marketplacie. Coz, PS3 bedzie blokowane przez GPU, a X przez DVD. A Wii przez co bedzie blokowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wii jest słabe więc nie grafika jest jego mocną stroną ale alternatywne sterowanie.

A temat widzę pod tytułem "x=box360 vs ps3" :-). Głupi temat bo konsole mają swoje plusy i minusy a wartość poszczególnych cech zależy od punktu widzenia. Np. blueray dla posiadaczy sony jest cechą ważniejszą niż dla fanów x-boxa. X z pewnością ma więcej gier a ponadto przerobiony pozwala grać w nie za 10% ceny gier PS3, abstrachując od faktu ryzyka płynącego z braku gwarancji i podwyższonego ryzyka awarii. PS3 moim zdaniem pokazuje swoje plusy jeśli chodzi o funkcjonalność i obsługę internetu.

Jeśli chodzi o moc obliczeniową to nie przeceniajmy CELL'a, jest lepszy niż procek konkurencji ale jak czytam co tu niektórzy piszą o CELL'u to aż mi się zbiera. Osobiście nie wystarczy mi świadomość, że "już niedługo cell pokaże na co go stać". Albo pokaże albo nie pokaże ale zgadzam się w tym, że nawet CELL nie podciągnie dużo graifki i pamięci a te juz nie są tak wydajne jak CELL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ładnie, cacy i w ogóle, ale kiedy Wy wszyscy zrozumiecie, że CPU liczy tylko w pewnym stopniu grafikę! Zawsze było, jest i będzie oczywiste, że to właśnie GPU odpowiada w największym stopniu za wyświetlany obraz. Za PS3 przemawia CELL, za x360 wydajniejszy GPU i lepszy ram, a co najważniejsze, jego większa ilość 512 do 256. Brak ograniczeń w wykorzystaniu ramu i lepszy układ graficzny sprawiają, że x360 będzie długo, długo się mocno trzymał na rynku wraz z nowymi tytułami. Prędzej czy później zobaczycie, że barierą będzie właśnie GPU (i w pewny momencie grafika w grach stanie w miejscu) a nie CPU, które i tak nigdy nie będzie w pełni wykorzystane. Microsoft zaprezentował wyważony sprzęt, Sony dało gorszą grafikę, teoretycznie 2x mniej pamięci, ale lepszy procesor, pytanie tylko po co? bo przecież vertexów i shaderów liczył nie będzie...

Co do tego wiekszewgo ramu to bym polemizowal .Bo w xpudle masz ram dzielony na proca i na grafike razem tz. dynamiczny.

Przez co czasami wychodza takie zonki ze proc przypisuje sobie maxymalny rozmiar ramu przy ladowanu danych na co ukladowi graficznemu zostaje tylko 128 mb .W pzypadku plejki ram zostal podzielony fizycznie 256 na gpu i 256 na cpu, itd .Co do zeczy przewyzszajacych xpudlo nad pleje to dodatkowe 10mb ram na antyliasing nic pozatym bo wydajnosc ukladow graficznych obu platform jest prawie identyczna .I tu slowo "prawie" nie robi wielkiej roznicy ;].Wiec ty piszac o zekomej "zywotnosci" xpudla na rynku powinienes tam spokojnie dodac plejke chociazby wskazujac na czytnik blue-ray .Bo przyjdzie czas ze xpudlo sie zaksztusi danymi w trakcie depakowania bo nieskopresowane nie wejda mu na nosnik.I w tym momecie to ja bym sie zaczol martwic o xpudelko jak za gora rok producenci stana przed faktem takim ze na xpudelko nie da rady wydac tytulu bo nosnik nie pomiesci danych.No chyba ze je skompresujemy i beda sie ladowac z 5-8 min dluzej ;]. Na xpudle juz w tej chwili rodzi sie ten problem .Zobaczcie jak wiele gier na ps3 wychyla sie juz za 10gb !.Pisze wam i zapamietajcie moje slowa jak przepowiednie

za 3 lata nie wiecej M$ kolejnego daje next gena z ktorym plejka3 bedzie konkurowac przez okolo rok i napewno przegrywac .Ale wtedy nejlepiej bedzie widac kto przegral obecny wyscig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszac dalej. To watek nie mial byc porownianiem konsol ,tylko notka info o komencie EA.

A wiec piszcie na temat watka jesli juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cortey

Już na xoboxa wyszła gra, która nie zmieściła sie na jednym DVD. Chodzi o Lost Odyssey. Gra została wydana na 4 płytach DVD. Zawsze jest to jakiś problem w stosunku do graczy (trzeba zmienić płytę w czasie gry), ale myślę nie aż tak poważny i trudny do przezwyciężenia . W tym miejscu jako przeciwwagę można podać argument, iż na ps3 wychodzą gry (i pewnie będzie ich więcej), które trzeba instalować na dysk. Tez jest to problem, ale tak samo jak w przypadku zmiany płyt w xboxie nie jest to problem bardzo znaczący. Po trzecie i najważniejsze, o gustach sie nie dyskutuje. Każdy ma taka konsole, która mu bardziej odpowiada. Dla niego ona będzie lepsza bo taka kupli i już. tak samo jednym podoba sie jakieś auto a inni uważają je za szmelc. Każdy ma inny gust i moim zdaniem dyskusje xbox vs/ ps3 nie maja sensu. Każdy ma swoje wyrobione zdanie. Ja mogę powiedzieć, ze przez miesiąc bylem posiadaczem zarówno xboxa360 jak i ps3. Po miesiącu jedna z konsola bardziej przypadła mi do gustu, druga natomiast sprzedałem. Nie będę pisał którą zostawiłem a którą poszła na sprzedaż, bo nie o to tutaj chodzi. Obecnie obie konsole pokazują klasę, obie maja ładne gry. Xbox ma swoje zalety a ps3 ma swoje zalety. Niech tak pozostanie. Bo wracanie do bezsensowej "wojny" jaka była kiedyś pomiędzy atari i commodore jest porostu stratą czasu.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co do ramu w X360... Miał mieć tyle co PS3, czyli 256MB, ale twórcy Gears of Wara pokazali Microsoftowi dwie wersje tej gry - na Xboxie z 256 i na Xboxie z 512. MS po zobaczeniu porównania zwiększył ilość ramu. Czyli, że GoW to maks możliwości Xboxa, tak? Hiehie, to ja idę grać w Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz jest oczywista jeżeli chodzi o sprzedaż konsol przez długi czas będzie górował Xbox 360 , głównie przez możliwość przeróbki ale jeżeli chodzi o sprzedaż gier , Sony już w najbliższym czasie zacznie wyprzedzać Xboxa aż w końcu obejmie pierwszeństwo i tak już zostanie , jednym z powodów jest brak możliwości odpalania pirackich kopii a jeżeli nawet będzie taka możliwość , będzie słabo opłacalna , wszyscy użytkownicy są skazani na kupowanie oryginalnych wersji , co zaowocuje z czasem spadkiem cen czego skutkiem będzie większa ich sprzedaż co jest głównym czynnikiem bytu konsol a poza tym jeżeli nawet nagrywarka Blue Ray kiedyś stanieje ,płytki też ,to i tak odradzam , nie wspomnę o długim ściąganiu z netu , podejrzewam że również możliwość gry online na kopiach odpadnie ,na Xie nawet dostawało się bana na granie w necie,podsumowując ,PS3 zarządzi a zaznaczam że miałem Xboxa 360 ,pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś wątpie że PS3 zacznie się lepiej w naszym kraju niż Xbox sprzedawać. Większość kupiła Xboxa bo chce piraty kupować a na PS3 gry są bardzo drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No coś wątpie że PS3 zacznie się lepiej w naszym kraju niż Xbox sprzedawać. Większość kupiła Xboxa bo chce piraty kupować a na PS3 gry są bardzo drogie.

Myślę że ze sprzedarzą PS3 w naszym kraju nie będzie źle. Wystarczy popatrzeć jak radziły sobie poprzednie konsole od SONY w Polsce, jak na polskie realia sprzedawały się naprawdę dobrze. Spytaj kogoś jakie zna konsole na pewno odpowie Ci w pierwszej kolejności , że Play Station. A co do bardzo drogich gier, na allegro można kupić gry naprawdę tanio jeśli się dobrze poszuka. Zawsze też możesz gdy skończysz wymienić na inną w Black Market.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że ze sprzedarzą PS3 w naszym kraju nie będzie źle. Wystarczy popatrzeć jak radziły sobie poprzednie konsole od SONY w Polsce, jak na polskie realia sprzedawały się naprawdę dobrze. Spytaj kogoś jakie zna konsole na pewno odpowie Ci w pierwszej kolejności , że Play Station. A co do bardzo drogich gier, na allegro można kupić gry naprawdę tanio jeśli się dobrze poszuka. Zawsze też możesz gdy skończysz wymienić na inną w Black Market.

Poprzednie konsole Sony dobrze sobie radziły ale nie znam nikogo kto by grał na nieprzerobionej konsoli. Kupowali sobie tacy chipa i gierki z bazaru po 15zł. Właśnie przez to piractwo wydaje mi się że Xbox ciągle będzie górą w naszym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Poprzednie konsole Sony dobrze sobie radziły ale nie znam nikogo kto by grał na nieprzerobionej konsoli. Kupowali sobie tacy chipa i gierki z bazaru po 15zł. Właśnie przez to piractwo wydaje mi się że Xbox ciągle będzie górą w naszym kraju.

mow co chcesz ale nie wydaje mi sie zeby posiadacze ps3 przerabiali je jeśli wogule "kiedyś" tak sie stanie i złamią zabezpieczenia. ja na przykład nie złamie zabezpieczeń w ps3 bo mi sie nie opłaca .. raczej nikomu sie nie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie przerabiam swojej, uda sie zlamac PS3 to i gierki na PeeSa stanieja wiec mi to odpowiada, wiec pozostaje przy oryginalach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez piractwo na Xbox360 mniej oryginalnych gier się sprzeda a więc firmy produkujące gry z czasem będą tworzyć więcej gier na PS3 , tak mi się wydaje a czym więcej gier tym będzie większa konkurencja i ceny szybciej będą spadały a poza tym na ALLEGRO , już są całkiem przyzwoite ceny i jeszcze 3 najważniejsze rzeczy które odepchnęły mnie od konsoli Microsoftu to Płatny online oraz Awaryjność, co z tego że 3 lata gwarancji skoro co chwilę ci zabierają do serwisu konsolę co jest strasznie irytujące no i ostatnia najważniejsza rzecz ,Jeżeli zdecydujemy się na Flash w Xbox 360 dzięki któremu odpalamy kopie gier , tracimy gwarancję a to oznacza tylko jedno , że w większości po paru miesiącach nasza konsola się psuje i leżymy!!!!!! a zaznaczam że awaryjność XBOXA jest bardzo ale to bardzo wysoka , miałem dwie sztuki ,obie zdechły ,myślę że z PS3 nie będzie aż takich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mow co chcesz ale nie wydaje mi sie zeby posiadacze ps3 przerabiali je jeśli wogule "kiedyś" tak sie stanie i złamią zabezpieczenia. ja na przykład nie złamie zabezpieczeń w ps3 bo mi sie nie opłaca .. raczej nikomu sie nie opłaca.

Ja nie jestem za piractwem tylko jak wiadomo w naszym kraju jest pełno piratów. Większość będzie wolała kupić Xboxa i dwuwarstwowe dvd a nie PS3 i gry po 180-250zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mow co chcesz ale nie wydaje mi sie zeby posiadacze ps3 przerabiali je jeśli wogule "kiedyś" tak sie stanie i złamią zabezpieczenia. ja na przykład nie złamie zabezpieczeń w ps3 bo mi sie nie opłaca .. raczej nikomu sie nie opłaca.

Na dzień dzisiejszy o przeróbce nie ma co mówić bo nawet nie ma ale z czasem jak gwarancja się skończy a ewentualne przeróbki będą już sprawdzone przez innych, to o ile ceny gier nie spadną znacznie sam nie wykluczam przeróbki.

Wydawać pieniądze to mogę na Kabaret Moralnego Niepokoju żeby ich wspomódz a nie na tych złodzieji z przemysłu mediabiznesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na dzień dzisiejszy o przeróbce nie ma co mówić bo nawet nie ma ale z czasem jak gwarancja się skończy a ewentualne przeróbki będą już sprawdzone przez innych, to o ile ceny gier nie spadną znacznie sam nie wykluczam przeróbki.

Wydawać pieniądze to mogę na Kabaret Moralnego Niepokoju żeby ich wspomódz a nie na tych złodzieji z przemysłu mediabiznesu.

Oczywiście!

Nie daj zarabiać tym szują które próbują zyskać pieniądze na tobie!

Takie rzeczy to są w ogóle niemoralne i z takimi prywaciarzami i wrogami społeczeństwa trzeba walczyć!

A tak serio-Nie masz pieniędzy na gry, nie grasz.

Proste jak drut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spytaj kogoś jakie zna konsole na pewno odpowie Ci w pierwszej kolejności , że Play Station.

To wiadomo, ja szczerzę mówiąc o Xbox'ie dowiedziałem się dopiero gdy wyszło GTA:SA o.O a miałem internet wtedy gdy te wszystkie GTA wychodziły i nigdy nie obiło mi się słowo Xbox tak samo o Xbox360 dowiedziałem się jakiś czas po jej wydaniu, jakoś cicho zapowiadali tego Xbox'a ; o

Ja nie jestem za piractwem tylko jak wiadomo w naszym kraju jest pełno piratów. Większość będzie wolała kupić Xboxa i dwuwarstwowe dvd a nie PS3 i gry po 180-250zł

Mnie zabardzo nie stać na gry, samą konsolę mam na raty bo inaczej mnie było by nie stać na jej zakup mam ją bodajże od 3.11 albo 3.12 już nie pamiętam i do tej pory żadnej gry nie kupiłem ; o Czekam do 29 kwietnia na GTA:IV bo jak bym teraz coś kupił to już potem bym musiał na IV czekać a jednak kupiłem PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej bylo kupic Ps3 kilka dni przed premiera GTA niz pol roku przed ? Napewno troszeczke jeszcze stanieje i beda ciekawsze starter packi... O Xboxie wcale nie bylo tak cicho , pamietam jak na swieta 2006 roku trabili w radiu Xbox360 to najlepszy prezent na gwiazdka dla twojego dziecka - LOL i jeszcze jakies tam krotkie reklamy w tv i o prasie konsolowej juz nie wspominajac.

Wracajac do tematu Ps3 widocznie powoli wysuwa sie na prowadzenie , ale nie wyprzedzi X0 z dnia na dzien. Mysle , ze przyjdzie nam poczekac na triumf Ps3 jeszcze około roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście!

Nie daj zarabiać tym szują które próbują zyskać pieniądze na tobie!

Takie rzeczy to są w ogóle niemoralne i z takimi prywaciarzami i wrogami społeczeństwa trzeba walczyć!

A tak serio-Nie masz pieniędzy na gry, nie grasz.

Proste jak drut.

Ty się nabijasz a nie bardzo wiem z czego. Jeśli miałeś PS2 to powinieneś wiedzieć, że to nie jest takie proste. Ja nie miałem pieniędzy a grałem. To może jest takie proste na zachodzie ale u nas z powodu kiepskiej zasobności portfela przeróbka była wręcz bardzo porządania.

I jednak można grać nie mając pieniędzy, i to nie jest jak napisałeś "walka z wrogami społeczeństwa" ale najzwyczajniejsza oszczędność a jeśli ty jesteś tak bogaty, że w PS2 grałeś w orginały to pozazdrościć, szczerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eLKey ty jesteś jakiś ograniczony czy jak ? piractwo = oszczędność ? jak to tak . Rozumiem ze możesz mieć na to taki pogląd ale kurde powiedz czego mi piractwo kojarzy sie nie z oszczędnością a z kradzieżą ?

Rozumiem że piractwo niestety na świecie jest czymś normalnym (zwłaszcza w polsce :/ ) ale kurde z tą twoją śmiałością to byś sie powstrzymał bo gra to nie jest to pare giga które ściągniesz z neta w jedną noc , to są lata pracy konkretnych ludzi , godziny spędzone na edytorach , tworzenie ścieżek dzwiękowych i innych pierdoł i chociażby dlatego wole kupić ten oryginał .

A w ogóle piractwo na plejaka tak czy siak będzie i tak drogie bo to jednak trzeba pare dych wydać na tą płyte bluray prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eLKey ty jesteś jakiś ograniczony czy jak ? piractwo = oszczędność ? jak to tak . Rozumiem ze możesz mieć na to taki pogląd ale kurde powiedz czego mi piractwo kojarzy sie nie z oszczędnością a z kradzieżą ?

Rozumiem że piractwo niestety na świecie jest czymś normalnym (zwłaszcza w polsce :/ ) ale kurde z tą twoją śmiałością to byś sie powstrzymał bo gra to nie jest to pare giga które ściągniesz z neta w jedną noc , to są lata pracy konkretnych ludzi , godziny spędzone na edytorach , tworzenie ścieżek dzwiękowych i innych pierdoł i chociażby dlatego wole kupić ten oryginał .

A w ogóle piractwo na plejaka tak czy siak będzie i tak drogie bo to jednak trzeba pare dych wydać na tą płyte bluray prawda ?

Po pierwsze nie jestem ograniczony a nawet gdyby to ty nie należysz do osób mogących mi to zarzucić.

Po drugie ja nie głoszę teorii ale moje subiektywne zdanie na określony temat do którego mam prawo. Piszesz o ciężkiej pracy programistów ale czy tobie się wydaje, że dajmy na to takie EA robi to z jakiego kolwiek innego powodu niż chęć zarobku$(znak za pytania). Mogę zapłacić za COD4 bo programiści odwalili kawał dobrej roboty której nie potrafili odwalić programiści z konami (PES2008) i EA (Halflife 2).

A po trzecie o ewentualnej przeróbce PS3 napisałem w czasie przyszłym do tego mowa tu podmiocie hipotetycznym bo póki co takowej nie ma. Płyty Blue-Ray stracą na cenie. Pamiętam parę lat temu wejście płyt DVD, w magazynie CHIP było porównanie nagrywarek DVD, ceny wachały się od 15000 do 30000 pln (z tego co pamiętam), płyty czyste podejrzewam też nie kosztowały grosze.

Chcesz mi powiedzieć, że za rok czy dwa (a wtedy ewentualnie zrobię sobię przeróbkę o ile będzie bo póki gwarancja będzie obowiązywać to się nie skuszę) płyty Blue-Ray nadal będą kosztować tyle co dziś (znak za pytania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×