Skocz do zawartości
dam1pl

Czy Warto Teraz Kupować Konsole?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem ps3 (gdzieś w lutym) tylko nie wiem czy warto gdyż chce żeby posłużył mi przez jakieś 5 lat a w tym czasie może wyjść coś nowego i ps3 zejdzie na drugi plan. Jak myślicie kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poszukaj sobie aktualnego tematu w google :teehee:

http://www.ps3site.p...tation-3/58785/

google.com - Jakby Ci się coś pomyliło :thumbsup:

Wow genialny jesteś... google.com? A co to za strona?! Pierwszy raz o niej słysze!! A jak mówie, że szukałem to chyba znaczy, że szukałem czyż nie? Ogarnij się troszke, bo widze, że coś jest nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mówie, że szukałem to chyba znaczy, że szukałem czyż nie?(...)

Skoro nie znalazłeś to nie szukałeś :thumbsup:

Pierwszy raz o niej słysze!!(...)

Wiedziałem, że pierwszy raz słyszysz o google. Intuicja mi to podpowiedziała :whistling:

Ogarnij się troszke, bo widze, że coś jest nie tak...

To nie ja. To moja shauma. :wink:

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu się zaczyna temat. Jak chcesz przeczytać artykuł o tym, czy warto kupić konsolę napisany po nowym roku to sam go napisz, bo takiego aktualnie nie ma. Ja polecam dla Ciebie artykuł o spamowaniu na wikipedii bo widocznie nie wiesz co to. :thumbsup:

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj ps3 bo na 99% nic nowego nie wyjdzie w ciągu 5 lat i zanim zaczniesz robić tematy poczytaj trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już się uparł..

dam1pl: jasne że nie warto kupować. Najlepiej poczekać na ps4, chociaż jak już się tyle czeka to co za problem wysilić się jeszcze i kupić ps5. Przecież na ps3 nie ma żadnych wartych uwagi gier skoro takowych nie znalazłeś (no bo szukałeś informacji, prawda?) Po co nam dzisiaj blu-ray i dyski twarde, internet itp.... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu się zaczyna temat. Jak chcesz przeczytać artykuł o tym, czy warto kupić konsolę napisany po nowym roku to sam go napisz, bo takiego aktualnie nie ma.

Nareszcie! Brawo! Nie mogłeś tego napisać na samym początku?

A co do spamowania ty jesteś w tym mistrzem więc poczytałbym ale jakoś taki temat jest zbyt oczywisty jak dla mnie...

@BPik Karta graficzna podstarzała bo z 2006 roku ;) 5-letni sprzęt mmm aż sie chce kupować...

Edytowane przez dam1pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś przestań już pierdolić, dostałeś odpowiedź ? dostałeś to nie spamuj już.

Albo kup i zrób krok do przodu w swoim życiu ,albo cofnij się do epoki kamiennej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym kupić sobie nowa Honde Civic w tym miesiącu , ale pewnie za 5 lat wyjdzie nowy model :laugh:

Co za ludzie !!, ale bym kopał po dupie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Bo nie mam klawiatury.

Czyli na klawiaturze ekranowej piszesz? Gratulacje...

Honda civic a ps3 świetne porównanie tylko że twórcy konsol jak zobaczą że konsola już nie ma popytu to zrobią nową pomimo obietnic (ja bym tak zrobił) a może wyjdzie jeszcze inna konkurencyjna konsola? Więc nie wiadomo...

Zresztą widze że nie ma z kim dyskutować... Stwierdzam, że poziom tego forum jest na bardzo niskim poziomie przez takich użytkowników jak wy... Pozdrawiam i mam nadzieje że sie wiecej nie spotkamy...

Edytowane przez dam1pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i mam nadzieje że sie wiecej nie spotkamy...

Ja również. :rofl: Przed "że" stawia się przecinek :whistling:

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko człowieku, na razie wszyscy wydają na tą konsole gry i jest dobrze, ja kupując konsole nie myślałem o tym co bedzie za rok, dwa lub trzy.

Następny raz mowie, dostałeś odpowiedź i nadal pieprzysz o swoim. Jak wiesz wszystko lepiej od nas to na chu* piszesz temat ?

Szerokiej drogi ! mam nadzieje ,że się nie spotkamy na psn.

Poziom tego forum jest wysoki, to poziom twojego myślenia jest niski :)

Edytowane przez Killzone_15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również. :rofl:

Widze że z Katowic jesteś... Teraz już wiem skąd ta opinia o mieszkańcach :rofl:

Szkoda że na tą konsole piratów nie ma... Na pc mam tylko jednego oryginała i zaoszczędzilem pare tys zł na piratach szkoda...

Edytowane przez dam1pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że z Katowic jesteś... Teraz już wiem skąd ta opinia o mieszkańcach :rofl:

Szkoda że na tą konsole piratów nie ma... Na pc mam tylko jednego oryginała i zaoszczędzilem pare tys zł na piratach szkoda...

Sam sobie odpowiedziałeś, nie kupuj. PS3 nie jest dla ludzi Twojego pokroju... bo nie ma na nim piratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór jak chcesz piracić , niestety ,ale szkoda mi twojego czasu na rejestracje tutaj.

Polecam xbox'a , dołącz do zielonej elity piratów ! :teehee:

Edytowane przez Killzone_15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz puszczę pawia

dam1pl - ile ty masz człowieku lat? Bo wyżej niż 1 gimnazjum ci nie daję... Pożegnałeś się, nie spodobało ci się forum, to po jaki ch**j na nim nadal siedzisz i spamujesz?

Piszesz, że:

poziom tego forum jest na bardzo niskim poziomie

Więc jeśli poziom poziomu nie trzyma poziomu to idź się spoziomuj gdzie indziej, bo pomijając fakt pisania bez jakiejkolwiek wiedzy o gramatyce, co poddaje w wątpliwość twój poziom, to swoimi kolejnymi wypowiedziami, potwierdzasz ten niski (hmm... poziom?) pułap swoich umiejętności merytorycznego wypowiadania się.

Czasem milczenie jest złotem B)

edit:

o piractwie dyskutować z takimi ludźmi jak ty zamiaru nie mam, tak jak małpy nie nauczy się czytania ze zrozumieniem (niektórych ludzi pewnie też), tak takich ludzi jak ty nie nauczy się, że złodziejstwo (piractwo) to zwykłe ku**stwo

Edytowane przez zmstr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że to dla was drażliwy temat haha "zielona elita piratów" i bogatsza o pare stówek od ciebie ;)

Pokażcie mi jakiś mój bład ortograficzny ;)

Denerwuje was bo mam dzisiaj bardzo dobry humor i dlatego żę po zadaniu przezemnie pytania wy w taki sposób odpowiadacie ;)

Ale teraz na serio się żegnam z wami i sory żę byłem dla was złośliwy ale to lubie... Co poradze :( ;D

Edytowane przez dam1pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaoszczędzilem pare tys zł na piratach szkoda...

Przyjdzie policja to się pośmiejemy z kary jaką zapłacisz :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że z Katowic jesteś... Teraz już wiem skąd ta opinia o mieszkańcach :rofl:

Szkoda że na tą konsole piratów nie ma... Na pc mam tylko jednego oryginała i zaoszczędzilem pare tys zł na piratach szkoda...

W takim razie coś dla ciebie

funstation-3-pegasus-milion-gier-15-2-10-b5.jpg

A od ps3 trzymaj się z daleka dzieciaku (przynajmniej psychicznie :sweat: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że to dla was drażliwy temat haha "zielona elita piratów" i bogatsza o pare stówek od ciebie ;)

Pokażcie mi jakiś mój bład ortograficzny ;)

Denerwuje was bo mam dzisiaj bardzo dobry humor i dlatego żę po zadaniu przezemnie pytania wy w taki sposób odpowiadacie ;)

Zniżasz się do naszego poziomu, zauważyłeś ? więc wracaj do swojego mario na dyskietce i ciesz się Full HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×