Skocz do zawartości
lst

Ogórki Na Tsukubie

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, widzę że było fajnie, aż żałuję że nie było mnie, ale mój kierowca jechał 24h Le Mans... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pora na mnie:

-na początku problemy z połączeniem do pokoju (774), nie pomogło czyszczenie, odpalenie gry od nowa itp.. ale wpadłem na pomysł, ze znajdę pokój normalnie w onlinie i tak tez się stało po czym normalnie udało się dołączyć-taka ciekawostka

co do eventu:

-dla mnie bomba sprawa, dawno się tak nie bawiłem !! szkoda tylko że mało nas było.

może zrobimy jakaś seryjkę niedzielnych wyścigów dajmy na to miedzy 22-23 kilka torów po parę kółek z 5 niedziel i jakaś tam nagroda na koniec(mogę zasponsorować nawet) tabelka z wynikami.

Oczywiście dalej bez żadnych kar i srania się o linie czy kontakt ale troszkę spokojniej gdyż wczoraj widząc Artiego w lusterku czulem strach :thumbsup:

mialo byc destrucion derby, tak? :D Mnie za to Zoha na tsukubie przekrecil kilka razy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialo byc destrucion derby, tak? :D Mnie za to Zoha na tsukubie przekrecil kilka razy :D

Bo na takie eventy trzeba mieć zmysł taktyczny :D Jak już widziałem w lusterku, że ktoś bardzo chce wyhamować na mnie przed zakrętem to but w hamulec i koleś prosto na bandę leci. Chyba właśnie Arti tak ze dwa razy poleciałeś. Mnie też parę razy "obróciło" :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik jak filmik-fajny ale muza-szacun Hard,musiales sie troche napracowac ale efekt jest :biggrin::laugh::thumbsup:

I szkoda ze nie mozna do takiego ogora wsadzic silnika od golfa 4lub 5 np.Albo jeszcze lepiej diesla od audi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D dobry filmik

Następne ogórki w niedzielę o 22:30 o ile jeszcze będzie zainteresowanie, wstępnie można puścić listę. Przede wszystkim mniejsze tory bo wtedy więcej się dzieje.

Niedziala 23.01.2011

1. Zoha

2. hard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziala 23.01.2011

1. Zoha

2. hard

3. Keilone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze w sobotę albo w niedzielę, bo o 22.30 w niedziele to jeszcze trwa Gran Turismo Event i mysle ze kilka osob z tego eventu tez mogloby posmigac

Edytowane przez barto987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze w sobotę albo w niedzielę, bo o 22.30 w niedziele to jeszcze trwa Gran Turismo Event i mysle ze kilka osob z tego eventu tez mogloby posmigac

Też jestem za patentem, żeby zróbić "Ogórek Event" w sobotę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny filmik;)

Ja chętnie pojadę ale tylko w niedzielę bo w sobotę mamy sls endurance cup.

5.dawidm

Edytowane przez vitalic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie dopiszcie i mnie.

Majosa_PL

Mój ogór już się kisi. W sensie tjuninguje. I niech nikt nie waży się podważać tezy, że ogórem nie można dryftować. :wink:

Edytowane przez Majosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też, jeżeli event odbędzie się w sobotę :)

timetoshake_PL

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co? Dzisiaj sie chyba nie uda, ale moze w poniedzialek skoro w niedziele nie? :)

Ja jakby co pisze sie na kazdy termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoha,przydala by sie tabela koncowa.Dasz rade?Ewentulnie pisz czego Ci brakuje to postaramy sie znalezc,odtworzyc.Z gory dzieki,pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoha,przydala by sie tabela koncowa.Dasz rade?Ewentulnie pisz czego Ci brakuje to postaramy sie znalezc,odtworzyc.Z gory dzieki,pozdro.

Gawron chyba nie ten temat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gawron chyba nie ten temat. ;)

Ten ten,dawno do nas nie zagladal wiec i tu na wszelki wypadek skroblem.Sorki Zoha za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie niedziela 23-01-2011 aktualna ?

Właśnie, uda się? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mógł wpaść... Ale chyba nieaktualne...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie aktualne jeszcze ? Tylko muszę ogóraska zamotać :D Jestem nowym użytkownikiem i niedawno dopiero połączyłem się z PSN. Chętnie pogram w kilka gier np. GT5, AC:B, FN4 a nawet Singstar :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×