Skocz do zawartości
portek

Screenshoty & Gameplay Video

Rekomendowane odpowiedzi

W ustawieniach wyświetlania ustawcie sobie że gra ma chodzić w rozdzielczości 576 i otrzymacie taki efekt, ciężko się tak gra ale easycap nagrywa tylko w taki sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że widziałem filmiki z EasyCap'a w formacie 16:9, a u Bas'a jest 4:3.

Np, tu:

Obraz igła, tylko dźwięk trochę słaby.

Swoją drogą dziwnie wygladają leżący kamperzy :D Ciekawe jak takiemu kosę się będzie wbijało w BF3 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dziwnie wygladają leżący kamperzy :D Ciekawe jak takiemu kosę się będzie wbijało w BF3 :D

Może będą koso-buty. :biggrin:

Wydaje mi się że widziałem filmiki z EasyCap'a w formacie 16:9, a u Bas'a jest 4:3.

Np, tu:

Obraz igła, tylko dźwięk trochę słaby.

Mi to jakoś nie wygląda na EasyCapa. Jest to albo jakaś lepsza wersja, albo gość pokombinował.

Edytowane przez kuba105000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będą koso-buty. :biggrin:

Podoba mi się, będą teksty "zrobiłem dzisiaj platynę na trepach".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bas, jaki tytuł nosi ta druga piosenka z twojego video? Poprostu jest zaj...sta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do oglądania filmów z naszego nowego kanału: Epic Killstreak.

Dodany wczoraj, mój pierwszy gameplay (mecz jest bardzo średni, proszę nie krytykować :rolleyes: ):

:blush:

Edytowane przez Znaleziatko
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś Wielka!!!!

Moja Żona dzięki Tobie i temu filmikowi całkiem innym okiem spojrzała na moje hobby!!!!!Nawet coś wspomniała,że w najbliższym czasie...może sama spróbuje...co nie daj Boże!!!! Bo jeszcze się okaże,że lepiej ogarnia niż ja i stracę ostatni bastion w domu!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie. Miło, przyjemnie i spokojnie. Ciekawe czy podczas gry też tak spokojnie do tego podchodzisz  :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, ze na najwiecej prblemow sprawia przedostatni M-com (jak gramy przeciwko dobrej ekipie). A pierwszy pada z reguly szybko. No ale jak mowilas, wszystko zalezcy od tego jaki poziom prezentuja przeciwnicy.

Widze ze grasz z dobra ekipa. Ja, jak pykam z kumajaca druzyna, to wybieram SAIGE, reckon plus C4. Takie combo to weapon of mass destruction.

Mowisz, ze medykiem czesto grasz.... te kibitki to z natury sa takie opiekuncze :)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrej ekipie żaden M-Com nie sprawia problemów :biggrin: Temat się rozkręca chyba pora zainwestować w jakiś sprzęt nagrywający ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie. Miło, przyjemnie i spokojnie. Ciekawe czy podczas gry też tak spokojnie do tego podchodzisz :happy:

Wręcz przeciwnie :whistling: kto ze mną gra ten wie, jaki mam bogaty zasób przekleństw.. i dlatego chyba nieprędko się zdecyduję na live-commentary, bo nie potrafiłabym się powstrzymać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaleziatko fajnie sobie radzisz, kurde co ja gadam lepiej niż ja. Respekt :yes: :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jeszcze się okaże,że lepiej ogarnia niż ja i stracę ostatni bastion w domu!!!!

A ja mysle, ze jesli chodzi o rozumienie pola bitwy i team play, to malo kto ogarnia to tak jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jeszcze się okaże,że lepiej ogarnia niż ja i stracę ostatni bastion w domu!!!!

A ja mysle, ze jesli chodzi o rozumienie pola bitwy i team play, to malo kto ogarnia to tak jak Ty.

Dokładnie, dobry gracz to nie tylko kill'e i SPM, ale głównie teamplay, a tego Ci na pewno nie brakuje. Pomijając już to, że jesteś jednym z graczy z którym najprzyjemniej spędza się czas na rozmowie, a nie tylko na samej grze.

Edytowane przez bzykacz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wręcz przeciwnie :whistling: kto ze mną gra ten wie, jaki mam bogaty zasób przekleństw.. i dlatego chyba nieprędko się zdecyduję na live-commentary, bo nie potrafiłabym się powstrzymać :biggrin:

No i wyszło szydło z worka... A ostatnio zganiałaś na mnie, że to ja nauczyłem Cię takich brzydkich słów podczas naszej wspólnej rozgrywki ;)

P.S. Bardzo fajne filmiki, widzę, że coraz więcej osób z forum posiada jakiś sprzęcik do nagrywania swoich sesyjek :) Czekam na następne części :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodany wczoraj, mój pierwszy gameplay (mecz jest bardzo średni, proszę nie krytykować :rolleyes: ):

Pozwole sobie na krytyke... ale bardzo pozytywna. Po filmikach rosyjskiego borsuka, najfajniejszy gameplay jaki ostatnio widzialem. Super komentarz. Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzućcie jeszcze co bo na głodzie Battlefieldowym jestem. Mimo tego że mam k/d takie jak Marqus ale olał to. Jestem wymiatacz i sam to stwierdziłem :pardon:

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dobry gracz to nie tylko kill'e i SPM, ale głównie teamplay, a tego Ci na pewno nie brakuje. Pomijając już to, że jesteś jednym z graczy z którym najprzyjemniej spędza się czas na rozmowie, a nie tylko na samej grze.

Popieram bzyka w 1000% + ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram bzyka w 1000% + ;)

Chociaż patrząc na Twoją sygnaturkę i napis "LoneWolf", trudno stwierdzić, że popierasz teamplay, ale za to nadrabiasz skillem. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż patrząc na Twoją sygnaturkę i napis "LoneWolf", trudno stwierdzić, że popierasz teamplay, ale za to nadrabiasz skillem. :biggrin:

fakt, jego squad score i team score wskazuje ewidentnie na to, ze nie lubi grac w grupie ;) Ale...... dowodzi rowniez czegos innego. Dowodzi moim zdaniem jeszcze wiekszego skilla, bo robic 317 SPM nie grajac zespolowo to naprawde wyczyn, bo wielu graczy opiera swoj SPM glownie na apteczkach, podnoszeniu, rzucaniu ammo itp. Jesli tego nie robi, a ma 317, to chyba musi byc dobry ;)

polecam ogladac na YT filmiki goscia o nicku TheRussianBadger. W zyciu nie slyszalem tak dobrego komentarza gameplayu, koles jest poprostu rewelacyjny ;) Mega poczucie humoru.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam ogladac na YT filmiki goscia o nicku TheRussianBadger. W zyciu nie slyszalem tak dobrego komentarza gameplayu, koles jest poprostu rewelacyjny ;) Mega poczucie humoru.

Juz sie przewinal przez ten dzial, albo przez dzial humor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż patrząc na Twoją sygnaturkę i napis "LoneWolf", trudno stwierdzić, że popierasz teamplay, ale za to nadrabiasz skillem. :biggrin:

Popieram popieram. Tylko ze szczerze mowiac jak dam komus ammo to "LoneWolf" ciagle jest ;p Jestem ciekaw ile tego ammo musze dac w ciagu jednej rundy zeby cos sie zmienilo ;p  

Edytowane przez xMAFIA_PLxTOMASZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×