Skocz do zawartości
portek

Screenshoty & Gameplay Video

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba w BF3 takich akcji nie będzie :D ??

oj będą, będą ... ten cały recoil to kiepska sprawa :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,w końcu udało mi się posklejać do kupy zaległy materiał :laugh:

i porównać video format w Battlefield 3 Beta między PS3 vs. Xbox 360 :laugh: - oczywiście na plus dla Xbox 360

a i chciałem się pochwalić że jeden z moich filmików osiągnął liczbę wyświetleń = 2952 [może dojdzie do 3000] :laugh:

wielkie THX dla DJ to był jego pomysł :thumbsup:

P.S. Szlachcic* konkurencja wróciła czyli ja !!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którym to palcem się włączyło klocka co? :D To było do nas? :P

Tak jakoś wyszło bo jest najdłuższy :laugh:

po trzy miesięcznej przerwie to nawet nie jest ze mną źle - 11 kos weszło :laugh:

2015208a.jpg

5ee9224d.jpg

a tu pięknie weszło dwa w jednym :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Porcja moich screenów z sobotniej rozgrywki i maksowania karabinu G3 (nie chwaląc się ustanowiłem swój osobisty rekord k/d - 80/10).

Serdeczne podziękowania dla mojego sobotniego składu :)

p1010356md.th.jpgp1010357nm.th.jpgp1010358g.th.jpg

p1010359l.th.jpgp1010361h.th.jpg

Edytowane przez Kminik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza kosa w Battlefield 3 i chyba ostatnia jak tego nie poprawią :verymad: - odbywa się jakiś ceremoniał :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza kosa w Battlefield 3 i chyba ostatnia jak tego nie poprawią :verymad: - odbywa się jakiś ceremoniał :laugh:

Sam wbiłem już kilka noży w Becie i stwierdzam, że masz rację Portek. W BC2 nie było najlepiej ale jakoś to wyglądało i szło się przyzwyczaić, a w BF3 (beta) jest tragicznie i mam jak Ty ogromną nadzieję, że to poprawią. Zacierałem rączki na nowe nieśmiertelniki jednak na tym polu jak narazie się zawiodlem. Wierzę jednak, że DICE wyciągnie wnioski z opinii, o które zresztą proszą w mailach. Do zobaczenia na ubitej ziemi. Pozdrawiam.

Edytowane przez Kminik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Wam za kosę z animacja nalicza 100pkt zamiast 300pkt, a w ataku i tak się przegrywa nawet jak obrońcy nie rozbroją paki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Wam za kosę z animacja nalicza 100pkt zamiast 300pkt, a w ataku i tak się przegrywa nawet jak obrońcy nie rozbroją paki?

ja dostawalem 100pkt .NO tez noz to zagadka :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostawalem 100pkt .NO tez noz to zagadka :whistling:

Jak wbijesz kose, gdzie nie wrywasz niesmiertelnika, to masz 100pkt. (przewanie od frontu). Z dog tag'iem 300pkt (juz 21 blach mam). Ogolnie kosy sa kapitalne, ale musza poprawic ich animacje. Poza tym, denerwuje mnie ze lezacy sie podnosi, gdy odpala sie animacja noza. Powinien lezakowicza odwrocic, i wbic noz miedzy oczy. Beautiful ant-camper brutal meele :thumbsup:

.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wbijesz kose, gdzie nie wrywasz niesmiertelnika, to masz 100pkt. (przewanie od frontu). Z dog tag'iem 300pkt (juz 21 blach mam). Ogolnie kosy sa kapitalne, ale musza poprawic ich animacje. Poza tym, denerwuje mnie ze lezacy sie podnosi, gdy odpala sie animacja noza. Powinien lezakowicza odwrocic, i wbic noz miedzy oczy. Beautiful ant-camper brutal meele :thumbsup:

.

Rzekomo miały być 3 animacje, w tym dla leżącego, ale być może zobaczymy je w pełnej wersji :)

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoshi mam takie pytanie: filmy sa w normalnej predkosci czy nieco przyspieszone.I czy bys mogl zrobic filmik z prezentacji broni jakies klasy itd.?Ja tak osobiscie jestem ciekaw uzbrojenia assualta, narazie gram AEK-971ale interesuja mnie ostatnie giwery.Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wbijesz kose, gdzie nie wrywasz niesmiertelnika, to masz 100pkt. (przewanie od frontu). Z dog tag'iem 300pkt (juz 21 blach mam). Ogolnie kosy sa kapitalne, ale musza poprawic ich animacje. Poza tym, denerwuje mnie ze lezacy sie podnosi, gdy odpala sie animacja noza. Powinien lezakowicza odwrocic, i wbic noz miedzy oczy. Beautiful ant-camper brutal meele :thumbsup:

.

Fajna by byla animacja lezacego jak sie na niego rzuca i wtedy go gdzies tam dzgnie. Z tymi dogtagami to u mnie wszystkie wbite kosy wygladaly tak ze jak robilem plecy to cos tam niby z szyji mu zrywal, ale nie widzialem tego niesmiertelnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak mam podejsc do kogos zeby zerwac blache i miec te 300pkt?bo nie kumam :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak mam podejsc do kogos zeby zerwac blache i miec te 300pkt?bo nie kumam :pardon:

od tyłu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak mam podejsc do kogos zeby zerwac blache i miec te 300pkt?bo nie kumam :pardon:

Najlepiej od tylu. Nie jestem pewien, ale kazda animacja rowna sie zdobyty dog tag. Zreszta sprawdz na battlelog, ile masz... w opcji TAKEN

Fajna by byla animacja lezacego jak sie na niego rzuca i wtedy go gdzies tam dzgnie. Z tymi dogtagami to u mnie wszystkie wbite kosy wygladaly tak ze jak robilem plecy to cos tam niby z szyji mu zrywal, ale nie widzialem tego niesmiertelnika.

Bedzie takowa dla lezacego (chyba)

http://planetbattlefield.gamespy.com/View.php?view=Articles.Detail&id=29&game=15

  • Knifing animation looks a lot better, especially when knifing someone on the ground.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie kosy sa kapitalne

Ja tam bym ich kapitalnymi nie nazwał. O wiele bardziej wolałem te z BC2. Po pierwsze - bardzo długa animacja wbijania kosy. Po drugie - może z 20% kos wchodzi, reszta nawet jak się gościa z tyłu podjedzie nie wchodzą. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym ich kapitalnymi nie nazwał. O wiele bardziej wolałem te z BC2. Po pierwsze - bardzo długa animacja wbijania kosy. Po drugie - może z 20% kos wchodzi, reszta nawet jak się gościa z tyłu podjedzie nie wchodzą. :angry:

Ja mam okolo 170 kos i zawsze kosa wchodzi od tylu. Animacja jest bardzo dobrym rozwiazaniem. Skonczy sie bieganie tylko za kosami ;)

Kilka screenow z b3:

p1210755.jpg

p1210754.jpg

p1210751.jpg

p1210753.jpg

Edytowane przez xMAFIA_PLxTOMASZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×