Skocz do zawartości
viettmann

Konfig

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nadzieję, że pytanie w dobrym forum. Niedawno przeszedłem z PC na PS3 bo na PC było za dużo cheaterów. Od zawsze grałem na myszce+wsad może ktoś podać jakiś dobry config do pada, żeby można było się jakoś przyzwyczaić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nadzieję, że pytanie w dobrym forum. Niedawno przeszedłem z PC na PS3 bo na PC było za dużo cheaterów. Od zawsze grałem na myszce+wsad może ktoś podać jakiś dobry config do pada, żeby można było się jakoś przyzwyczaić?

Pograj na padzie to sie przyzwyczaisz. Nie ma tragedii w przejsciu z myszy na pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Config ? Na pada ? Zawsze myślałem że to zależy od gry. Możesz sobie dostosować co najwyżej szybkość obrotu osi X , Y , . W niektórych tytułach przyciski. Nie wiem co chcesz konfigurować ... To nie PC żeby potrzebne były confingi. Trochę wprawy i przesiądziesz się zapominając o myszy ;)

BTW. Extra czas wybrałeś na przesiadkę z PC na PS3 - "bo było za dużo cheaterów" . Niestety aktualnie mamy ich wysyp, poczynając od U2 poprzez GT a skończywszy na MW2. Ale życzę powodzenia :)

Edytowane przez ProfEsSional_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Uncharted i Gran Turismo tez? Dobrze, ze w bad company ich nie ma :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę, że moment kiepski, ale na PC już się prawie nie dało grać i nadziei nie ma że tam się cos zmieni, a tu zawsze jakaś mała iskierka się tli.

Dzięki za szybkie odpowiedzi, teraz czas się zabrać za ćwiczenie na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatku bedzie Ci ciezko cos trafic :) ale z czasem bedziesz nawalal hs'y ze az sam sie zdziwisz , troszke pograsz i bedzie dobrze :) pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×