Skocz do zawartości
Fayabusa

Konsola od Apple

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcą zaistnieć na rynku muszą dać cenę >500$. Ludzie nie lubią takich drogich konsol (najlepiej jest zobaczyć na wyniki sprzedaży PS3 gdy kosztowała 599$)...

Ale zapominasz, ze to jest Apple. Oni maja wszystko drogie, a kazdy to kupuje. Komputery, odtwarzacze, telefon, monitory - wszystko to jest znacznie drozsze niz u konkurencji. A jednak cale USA kupuje wszystko co jest z Jabłuszkiem i tak bedzie rowniez z konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale zapominasz, ze to jest Apple. Oni maja wszystko drogie, a kazdy to kupuje. Komputery, odtwarzacze, telefon, monitory - wszystko to jest znacznie drozsze niz u konkurencji. A jednak cale USA kupuje wszystko co jest z Jabłuszkiem i tak bedzie rowniez z konsola.

Taa tylko żeby nie było że całe USA hurra i będzie to kupować a w Europie nikt bo duża cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo amerykanie więcej zarabiają to przecież normalne ; o

Jest jakaś fotka tego czegoś? Stacjonarna konsola? Czy przenośna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg Apple nie będzie się ładować w już i tak nasycony rynek.Mac jakoś specjalnie nie jest nastawiony na gry ,ryzyko jest dużo i nie wierze aby taka firma wyprodukowała własną konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale zapominasz, ze to jest Apple. Oni maja wszystko drogie, a kazdy to kupuje. Komputery, odtwarzacze, telefon, monitory - wszystko to jest znacznie drozsze niz u konkurencji. A jednak cale USA kupuje wszystko co jest z Jabłuszkiem i tak bedzie rowniez z konsola.

Mają wszystko drogie bo są pionierami , vide Iphone,Ipod

up.To miał być jeden post a wyszły dwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jakaś fotka tego czegoś? Stacjonarna konsola? Czy przenośna?

Nie no narazie to tylko plota, ale cos jest na rzeczy bo wszedzie o tym trabia...

Na google sa rozne wariacje, ale to nic oficjalnego.

Mnie rozwalila ta fota hehe... jak pralka

Ale chyba bardziej ta 2. opcja. Jak dla mnie calkiem, calkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko dziwnie wygląda ale ciekawe jakie bebechy będzie mieć ; o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no narazie to tylko plota, ale cos jest na rzeczy bo wszedzie o tym trabia...

Na google sa rozne wariacje, ale to nic oficjalnego.

Mnie rozwalila ta fota hehe... jak pralka

Ale chyba bardziej ta 2. opcja. Jak dla mnie calkiem, calkiem...

Komuś chyba nudziło się w domu i coś takiego spłodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie! Jak Apple wypuści konsolkę i będzie ona miała fajną bibliotekę gier i ciekawe funkcje to kto wie....

Może będzie warto kupić właśnie ich konsolkę a nie inną... Sony będzie musiało sie bardzo postarać żeby utrzymać pozycję i klientów. A co do tych "projektów", to rzeczywiście ludzie nie mają co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie I-TOUCH po prostu zwalil z nog...Na tyle mi sie spodobaly jego funkcje i mozliwosci, ze nawet nie zwrocilem uwagi na jakosc samego dzwieku. A propos jakosci dzwieku i audiofili...Hmmm. Tak na prawde zaden audiofil nie bedzie zadowolony z jakosci dzwieku zadnego odtwarzacza MP3. I nie chodzi tutaj o odtwarzacze, tylko o sam fakt, ze to wlasnie MP3. Jak wszyscy wiemy, MP3 jest kompresja stratna i zaden audiofil nie bedzie chcial tego sluchac. Mam dwoch Kolegow, ktorzy w osobnym pomieszczeniu w domu na specjalnie dobranym sprzecie (wlacznie ze wszystkimi detalami) sluchaja muzyki z odtwarzaczy SACD. A kiedy SLUCHAJA muzyki, to siedza w miejscu i nic innego nie robia. Podobno audiofil nie tylko slyszy muzyke, ale rowniez "czuje ja calym soba" (bo przeciez pasma przenoszenia SACD nikt nie slyszy). Wiec nie mowcie tu, ze audiofil wybierze jakis tam konkretny model odtwarzacza MP3 a nie inny ze wzgledu na jakosc dzwieku, bo audiofil ominie szerokim lukiem wszystkie "empetrojki"

Co do samej firmy APPLE i i ch produktow...Sa to wysokiej klasy sprzety i do tego "amerykanskie". Ludzie zza oceanu nie sa az tacy glupi, jak nam sie nieraz wydaje. Moze teraz trend kupowania SWOICH wyrobow nie jest juz u nich az tak wyrazny jak kiedys, ale zwroccie uwage, ze Amerykanie podobnie jak Niemcy kupuja przewaznie produkty wlasnej gospodarki. I kolko sie zamyka - duzo ludzi to kupuje, wiec firma ma kase na badania. Firma ma kase na badania, wiec robi sprzet nowoczesny, innowacyjny. Taki sprzet jest chetnie kupowany, wiec firma ma pieniadze...I tak w kolko...I wszyscy na tym zyskuja - firmy maja kase, wiec prosperuja dobrze, wiec produkuja, wiec zatrudniaja ludzi, wiec ludzie maja prace, wiec maja tez pieniadze, wiec kupuja dobre produkty, wiec, wiec, wiec...W Stanach nie bylem, ale do Niemiec jezdze dosc czesto na szkolenia. Pod firmami zdecydowana wiekszosc zaparkowanych aut to auta niemieckie...

Jesli wyjdzie konsola APPLE to na pewno bedzie wymiatac mozliwosciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli wyjdzie konsola APPLE to na pewno bedzie wymiatac mozliwosciami.

To się jeszcze okaże. Nie wiadomo jaką politykę będzie miało Apple w kwestii ich konsoli. A poza tym Wii wcale nie wymiata możliwościami poza super kontrolerami a i tak sprzedaję się najlepiej ze wszystkich konsol na dzień dzisiejszy... Nie od "bebechów" zależy czy konsola będzie cieszyła się popularnością czy nie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo też zależy od marketingu Apple, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo też zależy od marketingu Apple, nie?

Żeby nie wiem jaki był ten ich marketing, to nie sprzedadzą dużo sprzętu jeśli będzie on nieciekawy i niedopracowany. Weźmy takiego X360. Co z tego, że miał super promocję i rozgłos?! Może i początkowo sprzedawał sie dobrze, ale do czasu, aż masowo zaczęły się psuć i cena PS3 nie zmniejszyła się. Dobra reklama to nie wszystko, bo jak ludzie połapią się, że to ograniczony, niedopracowany i wadliwy produkt to nic nie pomoże na większą sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie wiem jaki był ten ich marketing, to nie sprzedadzą dużo sprzętu jeśli będzie on nieciekawy i niedopracowany. Weźmy takiego X360. Co z tego, że miał super promocję i rozgłos?! Może i początkowo sprzedawał sie dobrze, ale do czasu, aż masowo zaczęły się psuć i cena PS3 nie zmniejszyła się. Dobra reklama to nie wszystko, bo jak ludzie połapią się, że to ograniczony, niedopracowany i wadliwy produkt to nic nie pomoże na większą sprzedaż.

Ale XBOX to XBOX a Apple to Apple, nie? Osobiście nie sądzę żeby żadna inna konsola miała aż taką awaryjność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale XBOX to XBOX a Apple to Apple, nie? Osobiście nie sądzę żeby żadna inna konsola miała aż taką awaryjność

Dobra ale nie mówię tylko o awaryjności, to był tylko przykład... A poza tym konsoli jeszcze nie wypuścili i nie wiadomo jaka będzie oraz czy nie będą trapiły ją jakieś "choroby" że tak powiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra ale nie mówię tylko o awaryjności, to był tylko przykład... A poza tym konsoli jeszcze nie wypuścili i nie wiadomo jaka będzie oraz czy nie będą trapiły ją jakieś "choroby" że tak powiem...

Racja. Lepiej nie zapeszać i siedzieć cicho i obserwować rozwój sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL... Ta konsola jest... iPod!!! Mario mozna co najwyzej odpalic!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple bardzo dobrze radzi sobie na rynku urządzeń przenośnych. Więc może oni pracują nad jakąś przenośną konsolką? Coś jak PSP, czy NDS. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Apple bardzo dobrze radzi sobie na rynku urządzeń przenośnych. Więc może oni pracują nad jakąś przenośną konsolką? Coś jak PSP, czy NDS. Co o tym sądzicie?

Rynek Handledów i tak należy już do NDS'a, i jemu nic nie zagrozi .

Sam się zdziwiłem że PSP zabrało sobie taką część tego rynku.

LOL... Ta konsola jest... iPod!!! Mario mozna co najwyzej odpalic!!!

Emulacja GBA na iPodzie to pewno ta "konsola" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam się zdziwiłem że PSP zabrało sobie taką część tego rynku.

Emulacja GBA na iPodzie to pewno ta "konsola".

Więc może i dla Apple znajdzie się jakaś mała część rynku gier przenośnych. W końcu czasy NDSa kiedyś muszą się skończyć tak jak i czas każdej innej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc może i dla Apple znajdzie się jakaś mała część rynku gier przenośnych. W końcu czasy NDSa kiedyś muszą się skończyć tak jak i czas każdej innej konsoli.

No i na pewno się skończą ale NINY nie śpi i znowu wynajdą jakiś ekstra patent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za off, ale nie moglem sie powstrzymac....

235083629.png

a test pochodzi z sklepu apple w Londynie (maly sklepik) w ktorym bylem dowiedziec sie jak to jest z konsola - faktycznie, nic nie potwierdzone i obsluga nie miala zielonego pojecia ze cos takiego jest w planach ;-)

pozdrawiam

P.S.

Ten tes predkosci mnie porazil... ja chce miec taki net w domu!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, nic nie potwierdzone i obsluga nie miala zielonego pojecia ze cos takiego jest w planach ;-)

No bo już jest potwierdzone, że Apple nie ma w planach konsoli na najbliższą przyszłość... (Patrz link)

Apple ma zamiar rozwijać gry na iPoda i iPhone'a przez iTunes. Na pewno przez "wczesne" niejasności w tym temacie powstało zamieszanie i plotki o konsoli od Apple.

Proponuję zamknąć ten temat, bo sprawa jest już "oficjalnie" wyjaśniona przez Apple..

Jest dziś 27.04.2008.Nie wierze, że nikt nie zamknął jeszcze tego tematu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×