Skocz do zawartości
DaimonFerry

Wolfenstein

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem chętny na ustawke w Wolfensteina. Dodam Cię do znajomych i się umówimy. Wolfenstein jest fajny ale trofea multi to przesada. Zabić 200 wrogów z jednej broni a na serwerach pustki. Albo zabić 200 z Veil Strike gdzie ten atak zabiera całą naszą energie z medalionu. Przecież aby to wbić to będzie trzeba grać tygodniami. :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję osoby do gry w multi. Głównie chodzi mi o trofea: 200 zabójstw veil strike oraz wykonać 30 i 50 zadań. Jeżeli jest ktoś chętny to proszę pisać. W zamian mogę wysłać poradnik do gry, który zawiera wszystkie lokacje skarbów itp. oraz mogę powiedzieć jak zdobyć rangę 50 w kilka minut. Mam nadzieję że znajdzie się ktoś chętny. :D Dobrze by było jak ktoś mógłby zakładać własną grę. Ja niestety nie mogę, piszę że mam za wolny net. Mam 2,4mbps. Dziwne. :D

Plan jest taki: staję tam gdzie jest ładowanie medalu, przychodzi gracz ja rzucam veil strike. Myślę że w pół godziny bez problemu się to zrobi, oczywiście drugiemu graczowi też się będę podkładał. Z zadaniami też myślę że pół godziny starczy, ja robię wszystkie zadania drugi gracz nic nie robi, później na odwrót.

Zapraszam chętnych na ustawkę. Moje PSN ID: gryf91j2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopie troche temat

chetnie zrobiłbym te trofiki z online ... jesli ktos JESZCZE posiada ta gre to niech da znac na PW lub PSN/SEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj o 20 pewna ustawka jak ktos chetny to pisac ... jest nas czworo

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat :) Szukam chętnych do trofeów online w tej grze. Ostatnio grałem w Wolfa jakieś 3 lata temu jeszcze na starym koncie i od tego czasu gra obrasta kurzem na półce, a chciałbym wycisnąć z niej maksa przed premierą nowego Wolfensteina: New Order. Z tego co czytałem na serwerach są masakryczne pustki, więc jeśli są jeszcze fani tej serii na forum, posiadają tą grę i również chcieliby wbić platynę albo choćby pomóc proszę o info  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×