Skocz do zawartości
KopaczK

Yakuza 4

Rekomendowane odpowiedzi

Tu i tam mają skośne oczy. Tu i tam możesz komuś skopać tyłek. Koniec podobieństw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakuza 4 dużo ma wspólnego z sliping dogs? Albo odwrotnie? :biggrin: ogólnie śpiące psy, jak dla mnie MEGA gra.

W żadnym wypadku :) Dwie bardzo różne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 20 godzin za mną i jest mega. Wg. statystyk mam dopiero 15% gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat fabuła w Yakuzach zawsze była liczona słabo. Questy poboczne, znajdźki, mini-gry, itd. to robiło całą robotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na tym się złapałem, że więcej wykonuje zadania poboczne niż główne. No i chłonę świat czyli chodzę na ryby, gram w billard, mahjonga itp itd. 

 

Trochę wkurza mnie trenowanie ludzi a dokładniej trenowanie zapaśnika. Gnojek non stop ucieka z treningu, nic mu się nie podoba i nie umie nic wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farciarze, ja niestety nie mam czasu żeby pograć, a chce mi się chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strife z tym czasem to nie jesteś sam... Ja ostatnio jak odpalam konsole to po 15 minutach przysypiam. Właśnie zaczynam pobieranie Y4 , dam jej szanse zobaczymy czy się wciągne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wam, ja w 2008 roku zapoznałem się z pierwszą częścią Yakuzy, później ogrywałem jak wpadało, przeżywanie tej gry to coś wspaniałego. Ale nie mogę zrozumieć jednego, jak można zaczynać Yakuzę od czwartej części? : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zaczynam od czwartej ;D jestem z serią od pierwszej części na Ps2 :) Ahhh...te wspomnienia kiedy biegało się po Kamurocho z 900,000 Yenów i nie chciało sie ich wydawać ponieważ było tak blisko miliona.

Żałuję że nie ma wersji HD na Ps3 w Europie..jednak najbardziej boli mnie fakt że nie ma Kenzan i Ishin u nas :( 

 

Ok...mam dobre 37 godzin w grze i jestem po czwartym rozdziale. Pora zająć się już w pełni rzeczami pobocznymi. Hostessy here i come ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia... Ale mnóstwo jest takich osób które kontakt z serią zaczęły dopiero od części trzeciej, bo nie miały nigdy wcześniej nie miały konsoli albo dopiero od czwartej części kiedy rzucili ją w plusie.

I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od pieska. :) Y5 chyba będzie moją drugą grą na PS3 którą wezmę na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A co z Yakuza Zero ? :biggrin:

 

Ja dalej czekam na Yakuza: Kenzan + Restoration aż u nas wydadzą :( 

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z Yakuzą Zero? To prequel nad którym wciąż pracują, po kolei ogrywało się od pierwszej części i fabuła szła do przodu. O ile Zero być może dwa-trzy lata od premiery japońskiej może się u nas pokazać, tak na Kenzan i Ishin nie ma co liczyć. Był jeszcze spinn-off Black Panther na PSP, którego fani przetłumaczyli już w połowie więc na smartfonie ogram jak skończą. Dla Zero już chyba bym kupił PS4 bo te 30 klatek na PS3 jest tragiczne jeżeli ktoś grywa również na PC. :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i koniec pierwszego przejścia.

 

Poziom: Normal bez zmian.

Retries: 5x

Completion 22,76%

Czas: 38 godzin 50 minut.

 

Jestem w pełni zadowolony. Gra warta każdej złotówki a to że dostałem ją w plusie, nic nie zmienia.

 

Teraz pora na resztę zajęć pobocznych i wtedy zobaczę czy poziom extra hard będzie tak wymagający jak mówią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszyscy zachwalają Yakuzę a ja nigdy nie miałem styczności z serią :P

Jak bym miał ps3 to zaczął bym choć by od 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zacznij od pierwszych dwóch części ;D Bierz śmiało Ps2 + Y1 i Y2, łącznie za 300zł wyrwiesz i na Ps4 już nie spojrzysz ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na chwilę obecną może i masz rację nie wróci do ps4 zresztą co tam są za dobre tytuły ?! ale faktoza yakuza wymiata niestety tylko 3 i 4 ke ograłem i jestem zadowolony jedna z fajniejszych fabularnie gier tak jak zawsze zachwalam Heavy Rein , yakuza 4 ,teraz Nier ryją berecik fabułą Schranz tylko grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko... Wiem, że po przejściu gry jest coś ala New Game+, czy jak to tam zwą. Może mi jakaś dobra duszyczka powiedzieć co jest zachowane z poprzedniego przejścia gry? Lvl? Subquesty? Przedmioty? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na chwilę obecną może i masz rację nie wróci do ps4 zresztą co tam są za dobre tytuły ?! ale faktoza yakuza wymiata niestety tylko 3 i 4 ke ograłem i jestem zadowolony jedna z fajniejszych fabularnie gier tak jak zawsze zachwalam Heavy Rein , yakuza 4 ,teraz Nier ryją berecik fabułą Schranz tylko grać.

Skoro mowa o fabułach to polecam jeszcze Drakengard 3 i Catherine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko... Wiem, że po przejściu gry jest coś ala New Game+, czy jak to tam zwą. Może mi jakaś dobra duszyczka powiedzieć co jest zachowane z poprzedniego przejścia gry? Lvl? Subquesty? Przedmioty?

Zawsze zostawał tylko level i przedmioty. Subquesty się resetują. Chyba, że w Y4 zmienili, ale wątpię.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ominąłem kilka grając Saejimą i nie wiedziałem teraz czy robić kolejne dla trofeów, czy po prostu przeć w fabule, a resztę zostawić sobie na kolejne przejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok szybkie pytanie poniewaz czegos nie kumam. Zeby zdobyc golden gun trzeba "complete all mini games". Pytanie brzmi....mam je wygrac? Spelnic jakies ukryte wymagania czy po prostu zagrac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz je po prostu przejść, chyba nie ma znaczenia czy wygrasz czy tylko je ukończysz, ale ręki za to nie dam se uciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×